Pages

Friday, April 1, 2011

Coca Colast, jälle :)

Mul on täna blogi jaoks teema, wow :)


Mul oli täna koka koolis kaasas, suutsin ühe pudeli säilitada. Enne matemaatikat istusime seal, ma seisin ja jõin kokat. Tano küsis mu käest, palju ma kokat joon. Suht surprising, me ei räägi eriti üldse, aga ok. Mõtlesin veits.. Mõtlesin eilse peale. Ma jõin eile POOLTEIST liitrit Coca-Colat. Ütlesin Tanole, et vahel paar liitrit, vahel pool liitrit, vahel juhtub üksikuid Coca-vabu päevi olema. Tano ütles, et ta jõi ka, aasta või paar tagasi. Ja et see lõppes maokõrvetistega, peale mida ta ei joonud pool aastat kokat. CREEPY. Freaked me out. Ja siis ma tweetisin (hello, millest ma EI tweeti?) ja siis ütles Paula, et tal olid ka millestki. Seega ma googeldasin, mis värk sellega on.

Sain teada, et kõrvetisi minu armsas maos võivad tekitada sada muud asja, millega ma oma igapäevaelus tegelen, aga Coca-Colaga seost ei leidnud. Mingi official leht kõrvetistest ei maininud Cocat, aga Buduaari foorumis üks tsikk ütles küll, et tema boyfriendi õel tekkisid Coca pärast kõrvetised. Hm... let me think.. Esimene tundub kuidagi usaldusväärsem ja.. veenvam?
Siis leidsin päris mitu blogi, mille pidajad olid Cocaga katseid teinud või.. googeldanud :D Näiteid:
Coca Cola müsteerium
Katsed Coca-Colaga
Coca Cola kommenteerib levinumaid müüte

Ja rohkem polnud mulle vaja :) Ma isegi mitte ei väida, et see on kõige tervislikum jook maailmas või midagi, not at all. Jooge piima, lapsed. Ma joon ka piima, päriselt. Muud stuffi joon ka. Ja kokat joon ka.

Miks ma kokat joon?
Ma tean, et ma kirjutasin sinna saja fakti alla, et mul on kokasõltuvus. Aga ma ilmselt ei nimetaks seda päris nii. Kui keegi tahab, siis me võime teha diili, et ma elan mingit aega ilma kokata. Vabalt. Nädal? Kuu? Pool aastat? Te peate hästi maksma lihtsalt :)
Ma vist joon seda pigem selle pärast, et esiteks see on hea. Erinevalt õuna- ja apelsinimahlast (ja kõigist ülejäänud mahladest) on Coca alati sama maitsega ja ei maitse igas hotellis, restoranis, kohvikus erinevalt ja sa ei pea proovima läbi 20 erinevat pakimahla, et aru saada, milline sulle kõige rohkem meeldib. Coca maitseb alati ühtemoodi. KUIGI, mäkis ilmselt lahjendatakse seda millegagi ja lisatakse jääd, mis ära sulades lahjendab seda veel rohkem. Peale seda kõike maitseb Coca teistmoodi. Kinos joodetakse sulle Coca pähe lihtsalt haledalt Pepsit, mis on täiesti masendav, aga pole hullu. Klaaspudelis koka on alati kõige parem, see lihtsalt on nii. Teisel kohal on purgikoka ja kolmandal väikeses plastpudelis koka. Vaatamata sellele maitseb iga originaalkoka hästi :)
Ja miks ma Cocale Fantat või Sprite'i ei eelista? Sest Fanta on liiga hapu ja Sprite liiga magus. Lisaks sellele muutub Sprite soojana selliseks siirupisarnaseks ja läilaks. Coca on isegi soojana ja ilma mullita hea. :]
Ja üks asi veel. Lisaks sellele, et Coca-Cola on maailma kuulsaim bränd, on neil ka vaieldamatult kõige ilusam kujundus näiteks pudelite, reklaamide ja kodulehe osas (äkki see hoopis tuleneb sellest, et nad on maailma kuulsaim bränd?) ja ma olen graafikafriik, honestly. Ma ei osta postkaarte, millele on comic sansiga peale kirjutatud. Who does that? :D

Niisiis, ma võin teile üles märkida, kui palju ma päevas kokat joon ja siis te näete, et tegelikult polegi asi nii hull :) Kui minust just mingit majanduspetsialisti ei saa, saab minust keegi The Coca Cola Company's.  Või siis keegi, kes teeb CCC-le reklaamplakateid :D Kindlasti mitte arst, sest arstid ilmselt peaksid koka joomist keelama... :)

Tegin teile Coca Cola pildid ka juurde :D Palun väga :)

No comments: