Pages

Saturday, April 16, 2011

Asjadest, mida ma ei salli.

Ma tean, et ma kirjutasin postituse asjadest, mis mulle meeldivad ja kaks korda sada fakti endast, aga ma otsustasin panna kirja 10 asja, mida ma absoluutselt ei salli.

1. Suitsetavad naised.
Alati, kui mulle tänaval mingi 25-aastane chicka vastu tuleb ja suitsetab, siis ma köhin meeleheitlikult, kui ta minust mööda läheb. Miks? Sest siis on imeväike võimalus, et tal kusagil sees tekib mingi kahetsustunne, et ta esiteks enda tervist metsa keerab ja samal ajal minu oma ka. Mis siis, et ma ainult murdosa sekundist temast möödun, niikuinii on ta ümber mingi ruutmeetri raadiuses seda pilve. Suitsetamine on üldse väga mõttetu tegevus ja ma ei ütlegi, et meestel on rohkem õigust suitsetada, aga naised võiksid lihtsalt vähe rohkem mõelda. See on €#/%#&#%€.... JUBE.
Aganoh, arvestades, et peale kooli käib Caribba ja suitsu vahetus, siis jah. Kunagi me vahetasime tazosid ja kleepse. I guess it's a whole new world..

2. Rikutud plaanid.
Kes ei vihkaks. Eriti, kui ma olen ilusti kõik välja arvestanud ja ärkan siis hommikul üles: väljas on kohutav ilm, kõigil on äkki midagi muud teha/nad ei viitsi, ma olen peaaegu haige ja mul pole mitte mingit varuplaani, sest kõik pidi teistmoodi olema. Ja siis saab sellest üks awesome päev Twitteri ja MSNiga. Kui hästi läheb, siis ma otsin mõne loo tabulatuurid välja ja jõuan jälle sinna punkti, kus ma saan aru, et ma ei oska kitarri mängida. Veel. Ikka veel.
Samas võib asjadele loominguliselt ka läheneda ja kohe uued plaanid teha, aga ma vist olen liiga nolifer selle jaoks. Mul on mu parim sõber - Coca-Cola (0,5l).


3. Dramaqueens.
Need, kellel aeg-ajalt lihtsalt viskab kogu maailm üle ja nad arvavad, et siis on natuke aega okei kõigil seljas elada või neid oma dramaqueen-näoga vaadata ja siis kui neil jälle midagi vaja on, ilmuvad nad oma dramaqueen distance'ist sinu juurde ja tahavad midagi, nagu see oleks iseenesestmõistetav. Kui sul on paha tuju, siis lihtsalt deal with it.


4. Maci "messengerid". 
Meil on siin iChat, meil on Microsoft Messenger ja meil on ka Adium. Guess what? It's not the same. 
iChat - Võib-olla on see Ameerikas nii, et kõigil su sõpradel on Mac ja siis te olete koos nagu üks big mac-ness (BIGMAC, lol) w/ iChat-ness, aga ma elan veel Eestis. Siin on kõigil veel see normaalne msn. 
Microsoft Messenger - MSNi point ongi suures osas smailid ja mis te arvate, mitu inimest on minuga peaaegu suhtlemise lõpetanud peale seda, kui ma olen öelnud: "Sorry, mu msn ei näita smaile". Nad on siis nagu: "Look at that awzum smiley... LOL. OH BOY I'M LOLIN HERE... WHAT??! Sa ei näe smaile? Ok. Tsau." Ee.. okei.. 
Lisaks sellele ei saa ma oma nime muuta, kui ma just ei lähe MSN.com ja ei hakka oma konto seadeid muutma. Ja ei mingit sõnumitesse joonistamist ega winke. Vähemalt on seal videokõne olemas, mis töötab tavaliselt peaaegu igal viiendal proovimisel :)
Adium - Ilmselt üks parimaid alternatiive, aga seal on väga koledad originaalsmailid ja videokõnesid ei saa teha. 

5. Seebikad. 
Mind ajab juba 2-tunnises õudukas närvi see, kui lollid inimesed on. Õudukate ja seebikate vahe ongi see, et seebikad kestavad aastaid ja kui õudukates saavad inimesed surma, siis seebikates nad saavad surma ja jäävad ikka ellu. See on ju nii loogiline, et proua Barbara Heidenberg kukub kalju otsast alla, tuleb aastate pärast samasse kohta tagasi, on "teine inimene", seejärel talle MEENUB, et oih, ma olen ikkagi Barbara ja siis tal tekivad jälle mingid vihkamistunded ja ärgem sealjuures unusta, et ta kukkus kaljult alla ja jäi ellu. Muidugi satub ta veel kogemata sinna samasse hotelli ka, kus läheduses ta sealt kaljult alla lendas. Täpselt. Story of my life. I do it every day. 
Samal ajal on see ka täiesti normaalne, et mingi Kozima tapab pool hotelli ära ja mitte keegi peale ühe inimese ei saa aru. See armujookide teema on ka väga normaalne. Ma tean seda kõike, sest mu vanaema räägib mulle "Kirgede tormist" iga päev :) 

6. K-vestlused.
Teate mis need on? Uh? Uh?? Okei, ma elan vabalt üle lühendid "mt?" ja "ns" ja muu selline, sest ma kasutan neid ise ka, aga kui te iga damnit asja peale "k" ütlete, siis... Eriti, kui te selle sõnumisse trükite. Ma ootan kümme minutit ja saan vastuseks "k". Okei.
Kui sa ütled "k" siis ma ei räägi sinuga kuu aega ja panen su msni nickname'iks K ja siis on mul lõpuks eraldi K-GRUPP nagu mingi god damnit K-KOHUKE ja siis te saate koos K-KONVE TEHA. AWESOME.
k.

7. Kõik need imelised inimesed...
Esiteks, see ei ole normaalne, kui sa teed näo, et sa räägid telefoniga, aga tegelikult ei räägi. See on normaalne üks kord aastas, kui sa just pead. Mitte kogu aeg.
Teiseks, see ka pole normaalne, kui te endale sõpru välja mõtlete. Man, that's not normal.
Kolmandaks, mis värk selle Facebooki profiilipildiga on? Et.. Kui sul on ilus nägu, siis sul on oma näost Facebooki profiilipilt, aga kui sa pead oma kõhtu, jalgu või midagi muud ilusamaks, kui nägu, siis on seal si kõht, jalad või midagi muud? Ma arvan nüüd vist, et mul on ilus õlg.. Või küünarnukk. Not sure yet. Leave me a comment saying which one you like better, xoxo, sincerely Miss Not Normal.
Neljandaks, MIS VÄRK NENDE KÜÜNEALBUMITEGA ON? Ma saan aru, et osad teevad oma majaehituse projektist albumi või ehetest mis nad ise teevad, aga küüned? Cmon? Ja siis sa nummerdad need ära ja siis kõik kommenteerivad, millised neile meeldivad ja et omg, neil on ka sellised peaaegu.
Viiendaks, kui te kõige selle juurde veel mängude kutseid ja ahelkirju saadate, siis te ilmselt olete mu "if-you-feel-like-u-have-too-much-facebook-"friends"-delete-these-guys" listis.

8. Inimesed, kes mu blogi mu vastu kasutavad.
Mu blogi on.. ilukirjandus, eks? Ma ei vastuta kõige eest, mis siin on, ma pole öelnudki, et kõik tõsi on. Nii et PALUN kas me võiksime lõpetada selle faktimajanduse, kus te seda minu vastu kasutate? Aitäh :)

9. Eesti 'kuulsused'. 
Ma lihtsalt ei oska midagi lisada.
Ma olen ka kuulus, u know.
Ma leiutasin Istuva Osvaldi ja oman 200 päevaklikiga blogi.
Kuulus.
Päriselt ka.

10. Seda, kui mul pole ei kokat, ei redbulli ega Martinit ega Liisut.
Kui ühtegi neist pole, siis on VÄGA VÄGA halvasti.Lihtsalt awesome pilt:

2 comments:

lizzie said...

Rikutud plaanid r my fav things for sure, eriti viimastel päevadel :S
K-KOHUKESED ROFL :D:D

& väga awesome on olla koka, red bulli ja martiniga samas listis :D

Paula said...

u awesome poor thing :D

saa terveks, i mean it.