Pages

Saturday, April 9, 2011

About a faily girl named Paula :)

Mul on väga chill nädalavahetus, ma peaks rohkem selliseid awzum asju tegema. Ma mõtlesin, et kuna ma pean teisipäevaks ette näitama selle kätekõverduste tabeli, mis kehalises tegema pidi, siis ma pean sinna erinevate pastakate ja käekirjadega loogilisi tulemusi kirjutama hakkama, sest sorry, aga ma tegelt ka pole teinud neid. Samas ma vist pean esimesed kümme päeva vähemalt miinuseid kirjutama sinna, sest mu käsi ei lasnud siis midagi teha. Nüüd laseb. Ma pole väga kokku võtnud ennast, et näha, palju ma neid päriselt teha jõuan. Viis tükki teen ikka ära, iseasi on, kas ma sealt kümme ka välja kõverdan :)

Ma käisin jooksmas. See plaan on meil juba mingi.. kaks aastat (?) olnud. Klassis on iga kevad ja suve algus mingi hakkame-jooksmas-käima-123-hooaeg. Üks on siis, kui lumi ära sulab ja teine siis, kui me selle 2 kilomeetrit ära jookseme. Ma kavatsen see aasta igatahes mingi awzum tulemuse saada. Anyways, kuna mul on nüüd Martin, kes on nagu officially mingi peaaegu terve elu selliseid asju teinud, siis jõudsin ma sinna välja, et ma ostsin dressid ja käisin jooksmas. Neli kilomeetrit on mu very first awzum tulemus. A bit faily tho, aga pole hullu.

Ma mäletan, et kui me seda koolis jooksime, siis ma ikka kõndisin maja taga mingi paar ringi. Kui mitte kõiki nelja. Vaatamata sellele ma olin suht surprised, et ma viimane polnud. Kolmas olin. Remember, et ma pole 5.-7. klass kehalist kaasa teinud. No, olen, aga seda ei saa kehaliseks nimetada. Aga, mulle meeldis seda 2 kilti joosta, sest see on nagu.. Jooksed esimese ringi ära, mõtled, et wtf, miks ma seda teen? Siis mõtled teise ringi, et miks sa seda teed. Siis mõtled, et kui ma kaks ringi ära tegin, teen kolmanda ka. Siis hakkab kusagilt valus. Kõigil hakkas erinevast kohast. Ma ei mäleta kust mul hakkas, aga ma ütleks, et kusagilt kaela juurest vist. Ja siis kui sa oled kolm ringi ära jooksnud ja sul räigelt valutab kusagilt ja neelatada ei saa ja hullult palav on, siis sa mõtled, et see on nii ajuvaba, et kui sa seda ilma asjata tegid ja viimase ringi jooksmata jätad, siis see on lihtsalt a bit faily (ma leiutasin sõna - faily). Niisiis, sa jooksed selle ära, kukud halvimal juhul oma valgete dressidega muru peale pikali, lamad seal, kuulad kuidas Varik sulle aega ütleb, lähed riietusruumi, elad natuke aega oma õhkuahmivate kopsudega ja siis pärast on megahea olla. Täna oli veits teistmoodi, aga lõpptulemus oli see, et ma tahan homme ka jooksma minna.

Millalgi õmblesin veits oma partypantse. Mulle hakkab tunduma, et ma oleks nagu mingi uber stiilitsikk, kui ma nendega kuhugi linna läheks. Läheks seisaks keset linna 'act normal' poosis. Juurde laulaks, I'm too sexy for my partypants.. Jah, muidugi.

Õhtul käisime Ergo juures pokkerit mängimas. Awesome. Ma olen kaks korda Ergo juures käinud ja iga kord kuuleb seda kuidas Ergo laagris awesome teksti laseb läbi une. Epic.
"Jürgen, kas sa kardad..?"

Ja esmaspäeval on kool. Why, oh why.. see oli mingi eurovisiooni laul kunagi. Malta, ma pakuks. Kohe checkime. http://www.youtube.com/watch?v=n_3QbDFPuYY
See oli kõigi lemmik ja ma olin nagu.. meh.. Lõpuks jäi see lihtsalt pähe. Õah.

Teate, mis on mu kõige awesome'im fail üldse? Oh, ma polegi blogis rääkinud.
Kui ma väiksem olin, siis me käisime ühel järjekordsel sugulaste sünnipäeval. Okei, tegelikult on need toredad, aga mingil teadmata põhjusel tahtsin ma tookord sealt ära saada. Väike Paula mõtles, et on vaja võimalikult mõjuvat põhjust. Niisiis, kohe peale seda kui kõik olid oma sünnipäevasöögid ilusti ära söönud ja värki, tõusis Paula laua tagant püsti ja ütles: "Lähme nüüd ruttu koju, mul on kõht nii tühi.."

Jamh, ma olen alati väga bright olnud. Samas mul ei tule rohkem failimist meelde. Ma kindlasti olen midagi teinud. Aa, ma murdsin kunagi jalaluu, sest ma ajasin kassi taga. See on ka suht faily. Mis veel.. Ma läksin ükskord ilma koolikotita kooli. Awesome, pure awesomeness. Siis.. ma ise seda ei mäleta, aga kõik räägivad, et kui ma väiksem olin, siis ma istusin selles ostukärus ja kuna mu ema ei märganud, kallasin, võinoh, pigistasin endale paar pudelit ketšupit pähe. Ja kunagi olevat ma kärus istunud, mahla joonud ja kaks herilast olid mind kumbki erinevast põsest nõelanud. Aa, ja siis kui Anni ja Liisi suveti siin olid, siis me enam-vähem sõime midagi ja Anni üritas kärbest kahe põlve vahele püüda, nagu, surnuks lüüa. Ma proovisin ka, aga lõin herilase endale põlvede vahele surnuks. Fun. Okei, I've been a very.. faily.. girl.. Ma ajasin Saksamaa reisi ajal Raimond Paulsi ja Raimond Valgre sassi ja panin üle bussi: "Kui meie seda Raimond Valgret pidime kuulama, siis... *NAER*..jah..".

Okay. Have fun.
Follow nupp on seal üleval pealkirja kõrval, selline plussmärk, kui sinna hiirega peale minna, siis tuleb FOLLOW sinna. Push the button and let me.. PCD ftw..

No comments: