Pages

Monday, April 25, 2011

30 day challenge

Jah, ma tean, et ma peaksin oma vlogiga tegelema hetkel, aga sorry guys, see pole üldse teiega kuidagi seotud ega midagi, ma lihtsalt ei hakka praegu, tuju ei ole. Mul on pmst mingi osa materjali olemas ja kui ma seda selle nädala lõpuks üles ei pane, siis võite lihtsalt olla veendunud selles, et ma ei oska vlogida. 

Enne kõiki neid challenge'i postitusi, väike ülevaade tänasest. Meil oli ainult 5 tundi, win! Ja siseõue lasti, weeeeeee, chillisime seal. Söögivahetunni ajal oli sööklas enam-vähem 20-30 inimest, sest kõik olid kevadpeo proovis Vanemuises. Meil oli igatahes väga lõbus, hakkasime lõpuks püramiide õppima matas ja bioloogias rääkisime kahetiivalistest jjaa saksa keeles PLUSquamperfektist vms :D. Inglise keel oli viienda klassiga koos, win. Keemias ei teinud midagi põhimõtteliselt.

Õhtul algas kevadkontsert. Liisu tuli siia ja ma tegin lokid talle. Endale ka. Olime fashionistad ja kõndisime Selverisse sukkpükse ostma. Awesome. Siiiiis mingihetk hakkasime linna kõndima ja sinna jõudes nägime Oskarit, kes tuli üksi kevadkontserti vaatama.. Nojah.. Kevadkontsert ise oli fail. Okei, ma saan aru, et te harjutasite mingi sada aastat selle jaoks jne, aga see asi koosnes peaaegu ainult rahvatantsust. See pole normaalne. Ja miks igal kevadkontserdil peab olema
a) keegi kes laulab "Pesapuud"
b) Kaimo laulmas
c) Merle laulmas
A muidu pole hullu. Well done, people. 

Kõndisime Liisuga koju ja tegime natuke fashionista pilte, aga kuna Liisu pole neid vist kuhugi üles laadinud, peate homseni ootama. 

2 comments:

Liisi said...

plusquamperfekt* :)

Paula said...

a, no peaaegu :D