Pages

Thursday, March 31, 2011

Wõimas Watt

Maris pani tänases füüsikatunnis aluse uuele tehnikaimele!
Me rääkisime James Wattist ja Maris tahtis kõigile selgitada, et Watt oli see, kes leiutas aurumasina, aga läks hoopis nii, et sõnast aurumasin sai armumasin.
Niisiis, aastate pärast kasutavad kõik inimesed armumasinaid. Mina paraku ei oska öelda, mis kujuneb nende eesmärgiks, aga ma pakkusin Marisele välja, et need näeks välja nagu pesumasinad, südamekujulise uksega ja suuremad.

Lähen muusikakooli varsti, käin veel poest läbi ja ostan kokat. Võib-olla võtan fotoka kaasa ja teen mingeid pilte ka. Pole kindel veel. Kui mina linnas pilte teen, siis see kujuneb lõpuks vägagi omapäraseks vaatepildiks kõigile teistele isikutele, kes minust mööduma juhtuvad :)

Me läheme mõne aja pärast inglise keele tunnis Tartu ekskursioonile ja kõik peavad rääkima klassile kahest 'vaatamisväärsusest'. Täna saime teada, kes millest räägib. Mina sain botaanikaaia ja Kalevipoja kuju. Kus see Kalevipoeg on üldse? Emajõe ääres? Fun.

******
EDIT:
Muusikakoolist tagasi :)
Ülipõnev oli. Tegelikult suhteliselt awesome on see, et ülejäänud mu solfedžo rühmast on nooremad (peamiselt poisid) ja kardavad ülevalt laulda (ma ka kartsin kunagi) või siis lihtsalt on ei ulata sinna üles, mis tähendab, et mina olen ainus, kes neid harjutusi oktavi võrra ülevalt laulab. Suht fun.
Ja ma jõudsin selle ajaga kolm pooleliitrist kokat osta. Ühe enne muusikakooli, teise pärast ja kolmanda võtan homme kooli. Reeded on nõmedad, meil on nii x tunnid reedeti.
Pilte ma ka eriti ei teinud, ma suutsin üliruttu asjad kotti visata ja kaamerale makro ette unustada. Praegu pole makroga väga midagi fun'i teha. Tegelikult pole praegu minu arvates üldse fun pilte teha :)

Lugesin eile õhtul seda "Mängult on päriselt". Ma lihtsalt ei suuda mõista raamatuid, mis keeravad kõik need probleemid nii üle vindi ja ulmeks ja siis kusagil poole peal hakkab see veel ulmelisemalt lahenema. No halloo. Aganoh, gotta love drama :)

awwwwwies :)
Käsitöö on nii põnev. Ma lõikasin täna oma partypantsid välja. Ma nagu ei saa ikka veel aru, kas meie käsitööõpetaja väldib kitsaid pükse või ta lihtsalt ei saa aru. Põhimõtteliselt ainus asi, mis nende pükste juures tähtis oli - mitte mingid megalaiad. Okei, ma saan aru, et sellest riidest ei anna mingeid überkitsaid teha and stuff, nii dummy ma pole. AGA, ta mõõtis täna ära, et mu puus on 90 ja pükste laius on, guess what, 95. Mis ma selle viie sentimeetriga teen? I don't get it. Minu plaan - ma võtan mingi päev ette ja kahandan seda värki veits. Hetkel on need säärest ka mingid megalaiad. Cmon, partypantsid peavad awesome'id olema.

Paulaga sõime käsitöös ündercover Cornyt ja rääkisime Formspringi ajastust. Nüüd on inimeste elus uued etapid. On lapsepõlv, on puberteet ja on Formspringiperiood. See osa, kus kõik dramaqueenid ja jealous bitch'id su Formspringi kontot oma väga halenaljakate või uskumatult imelike küsimustega üle ujutavad. Ma kusjuures pole seda väga raskelt läbi elanud. Ainus asi, mida minu puhul mainitakse, on jalad. Nii et võib öelda, et minu formspringiperiood on läbinud ainult mu jalgu, ülespoole pole jõudnud. Noh, natuke muud ka, muid küsimusi on ka natuke olnud. Ja teie, kes te ilma Formspringita olete elanud ja puberteediajastust kohe sinna järgmisse ajastusse sõidate, good for you. Ausaltöeldes ma hakkasin praegu formspringi küsimusi igatsema, niu. Ükskõik milliseid :D

Ahjaa, homme on esimene aprill. Ma ei tea, ma panen mingi tumeda paruka pähe, värvin kulmud mustaks, teen lainerijoone, uputan ennast jumestuskreemi, panen mingid awesome mustad riided selga ja istun kusagil nurgas, ei reageeri mitte millelegi. Okei. Not gonna do that one... Kuigi, kui päris aus olla, siis mul ON must parukas :D

Ahjaa, ma just avastasin, et mul on see saksa keeles homme vaja minev jutuke kadunud, mis tähendab, et ma pean selle uuesti tegema. Mis tähendab, et.. wait.. mis see tähendab..??
AAAAA, TSAU, MA LÄHEN SAKSA KEELT KIRJUTAMA :S:S:S

Tsauki :)

2 comments:

Mannu said...

Ma olen ammu formspringi teha tahtnud, aga ma lihtsalt ei julge. :)
Ja just nüüd, kus ma mõtlesin, et ÄKKI ÄKKI ma teen varsti, hirmutasid sa mu jälle ära. :):)
Noh... ootame paar aastat veel! Siis olen äkki kõigist neist (anonüümsete) küsimustest üle ja julgen teha. :)

Paula said...

haha :D täpselt :D