Pages

Wednesday, March 23, 2011

Saksamaa ◆ day four ◆ just like a tattoo


Ärkasime, läksime sõime kukleid üle tee. Sõitsime Potsdami. Tee peal magasime, umbes tunnikese vist. Bussis magamise võib päris kiiresti ära õppida. Selleks on vähemalt sada erinevat võimalust.
Potsdamis käisime mingit lossi vaatamas. Sisse pidi ka minema, aga me piirdusime lossi kõrval oleva suveniiripoe külastamisega. Läksime sisse, vajasime kokat. Loobusime, sest ei leidnud. Lõpuks ikkagi avastasime, et mingil täiesti uskumatul moel oli poe nurgas suur kast kokaga. Jõime seda kokat, nägime bussitäit ameeriklasi.
Käisime Sans Souci lossis ka. Seal käisime päriselt sees. Üks asi jäi mulle ikkagi arusaamatuks. Seal oli mitu tuba. Kõikides tubades oli megapalju kulda, karda, kujukesi, kaunistusi, maale, vaase. Aga, mida nad seal päevad läbi tegid? Õigemini, mida tegi see kuningas seal? Nagu, ma ei mõista.
Nägime mandariini parti. Yeah, ma olen smartypants, ma teadsin, et see on mandariini part. Kõik kujud seal lossi aias olid kinni kaetud, see nägi üsna masendav välja.

Läksime troopikasaartele. Suur feik-paradiis suure kupli all. Päris awesome oli. Natuke aega tatsasid seal liiva sees, natuke ujusid, natuke lasid torudest alla ja siis oli suht boredum. Tegime Aveliisiga endale fake-tattood. Aveliisi oma oli juba ülejärgmiseks päevaks kadunud. Mul on hetkel 4. päev ja see on perfektselt alles veel. Tegin kaks käpajälge :)

No comments: