Pages

Tuesday, March 1, 2011

randomness.

Tsauki :)

Ma lubasin koolist mitte kirjutada, ma tean.
Homme on kolm kontrolltööd :S Geograafia - savannid. Ma pean ennast segi õppima, sest mul on geos viieseis hetkel (WHAT THE HELL?) ja ma ei taha seda üldseüldse ära rikkuda. Bioloogia - limused. Mulle tohutult meeldivad teod ja nälkjad. Kui ma pisike olin, siis mul oli mingi looduslaste raamat (ehk on siiani) ja seal õpetas tigude rallit tegema. Noh, et võtad 2 tigu, kirjutad värviga numbrid koja peale ja siis paned ühele joonele. Mida tegi Paula? Paula tegi tigude maratoni. Kuna mu aiast leiab aeg-ajalt väga palju tigusid, siis ma korjasin neid umbes 20, panin ühte ämbrisse, maalisin numbrid peale. Kõik lõppes sellega, et nad olid seal ämbris suht surnud, noh, mitte surnud, aga... uimased? okei, poolsurnud. Ja keegi ei jooksnud. Nii kahju :( Ja matemaatikas on ka vist. Vist. Tekstülesanded. Armsad asjad...
Paljugi, mis ma lubasin..

Mu tuba näeb kolmandat päeva välja nagu mingi India souvenir shop. Actually ma pole kindel, kas see on lahku, kokku või sidekriipsuga. Ma teen oma ehete seas suurpuhastust. Seni olen ma pannud ''need-asjad-mida-ma-tegelikult-ka-kunagi-kannan-karpi'' umbes ühe neljandiku asjadest. Ülejäänud kolm neljandikku on jaotunud ''emotsionaalse-väärtusega-not-so-pretty-karbi'' ja ''i-have-no-idea-why-i-have-this-karbi'' vahel.

Meil on koolis keeltenädal, mis tähendab, et iga päev on pühendatud ühele keelele ja toimuvad sellele riigile iseloomulikud üritused ja midagi sarnast. Esmaspäev oli saksa keele päev. Okei, tegelikult oli täitsa tore, kuni söögivahetunnini. Söögiks oli pannkoogisupp. Me alguses mõtlesime, et mu geniaalsed klassivennad on otsustanud oma geniaalsed võimed proovile panna, aga ei, kõik sõid seda. Puljong pannkoogitükkidega. Reaalselt. Tuleb tunnistada, et see oli päris hea. Ja vahetundides müüdi vahvleid. Neid häid vahvleid. Need olid superhead. Ma sain mingi ühe viimastest ja see oli nagu.. MEOW.

Tänaseks teemaks oli hispaania keel. Söögiks oli paella, mis ei olnud nii ehmatav, kui pannkook puljongis ja oli täitsa hea. Vahepeal lasti mingit hispaania muusikat, vahepeal oli mingi lenori reklaamimuusika enam-vähem. Või calgon.

Tegin lokke. Failed. Ma ei saa neid lahti teha, näen välja nagu väike pruunlane :)

Pean esmaspäevaks oma kõne valmis kirjutama. Ma pole päris kindelgi, mis teema ma valin. Kui kellelgi mingeid rabavaid ideid on, siis ma kuulan. Ma ise mõtlesin midagi deep'i teha. Mitte pandade päästmise kohta, kuigi see oleks ka päris cute. Pigem nagu mingi.. ma ei teagi.. Coca-Cola ajalugu oleks fun. Naah.. igatahes, ideed on oodatud :)

Ma sain luuletuste konkursil teise koha, mis tähendab seda, et ma lähen neljapäeval kell 10 luuletust lugema ja kell üks pean olema zooloogiamuuseumis linnulaule tuvastamas. Tuletan teile tagasihoidlikult meelde, et ma ei tea mitte midagi neist. Aga ma õpin need ära. I really will.

Ma sain just mini-heart-attacki. Ma kirjutasin msnis ja siis.. mu arvuti hakkas mingit imelikku häält tegema. Nagu mingi trumm. Trummipõrin. Tuli, hajus ära. Ma mõtlesin, et.. creepy, aga okei... Ja siis see tuli uuesti. I'm like.. WHAT? Kadus ära. Tuli uuesti. I freaked out. Ja siis äkki hakkas sümfooniaorkester mängima. Siis ma tegin iTunesi lahti ja sain aru, et ma olin mingi play commandi andnud ja kuna ma tõmbasin muusikakooli jaoks kõik sümfooniaorkestri näidised sisse, et õppida neid, siis ta hakkas mängima neid. Õah, that was creepy.

Mul pole fotokat nüüd mõnda aega. Läks E poole asumisele.

Aga mul on telefon, veebikas, väike digikas ja kujutlusvõime, nii et elab ära küll :)
Ja minust sai weheartit.com sõltlane. I heart weheartit.
Käisin Martiniga piljardit mängimas. Awesome. Ja ostsin pükste jaoks riide. Sinine ja ruuduline. I'm awesome.

2 comments:

Mari-Liis said...

nunnud lokid :)

Paula said...

aitäh mari-liis :)