Pages

Thursday, March 10, 2011

Facebookist

Meil oli täna sisukas kunstitund. Ülesandeks oli dekollaaž, mille jaoks oli vaja kaasa võtta:

Kunstiõpetus õpetaja Mariana Jürimäe 03.03.2011 16:16
Maalikunstitehnikad: dekollaaž
Kaasa akvarellid, paberteip, liim ja käärid, värvilist paberit ja ajaleheväljalõikeid. Pluss kolm A4 suuruses portreed ajakirjast väljalõigatuna.

Võtsin kaasa kaks Cosmot, kuna need olid ennast juba üsna ammendanud ja ma ei näinud mingit põhjust neid alles hoida. Leidsin sealt isegi kaks ilusat portreed - ühe attitude'iga tüdruku ja ühe wayfarer'itega poisi (Martin ei väsi korrutamast, et see on Elvis). Seejärel hakkasin neid ''dekollaaže'' tegema. Mingi aeg küsis õpetaja, kes enam-vähem kakles seal Randolfiga, et kas ta võib mu Cosmot neile anda. Ma olin nagu.. um.. Randolf ja Cosmo? Ee, no, ja, ikka jah.. Ei läinud palju aega, kui Mihkel ja Randolf sellega seal tagapingis eepilist lõbusaega veetsid. Teine Cosmo oli siis veel meie käes. Liisu luges seda. 
Liisu: Tead, et kui Facebook kinni pannaks, siis suur osa inimestest kaotaks võimaluse kontaktide hoidmiseks ja tervelt 8% ei saaks enam teiste järelt nuhkida. 
Paula: Hehe...
Liisu: Ei tea tõesti, kelle alla mina kuulun..
Tagapingist karjub Randolf: Paula, sul on veel neid
Paula: Näe, siin on veel üks
Ma tõesti ei tea, mis neid selles nii paelus, aga kõige uskumatum vaatepilt, mida ma näinud olen - tunni lõpuks oli tagumise pingi ümber umbes kuus poissi, kes kõik huvitusid COSMOst. 
Küsiti, et kas mul neid veel on. 
Jap, viis sahtlitäit, loomulikult..

Kehalisest veel nii palju, et me Paulaga (päris-Paulaga) suudame mõlemad teha KAKS kätekõverdust. Ma tegin kolm enne, aga see kolmas oli nagu.. Kui väga kaugelt lumetormis drunk-prillidega vaadata, siis näeb täitsa kätekõverduse moodi välja, jah :D Ja mu kõhulihased on terve päeva megalt valutanud, Liisu võib teile rääkida, kuidas ma pool päeva oigasin :D

Aga, tänase blogi teema on Facebook. Kõigil on Facebook, eksole? Kui Sul Facebooki ei ole, siis oled Sa ilmselt liiga viisakas ja korralik, et lugeda mu blogi. Sorry 'bout that. Nüüd kõik non-facebookerid panid mu blogi kinni. Kõik ülejäänud.. umbes pooled teist on sellised, keskmised Facebookhoolikud, eksole? Et noh, kodu-facebook-facebook-voodi-facebook-kool/töö-facebook? Nii.. vastavalt sellele jaotute te populaarseteks facebookeriteks ja not-so-popular-facebookeriteks (first class stalkerid näiteks). Ja siis on veel umbes.. Näiteks.. Mina. Ma mõtlen, et.. Ma ei liigitaks ennast populaarsete facebookerite hulka, sest ma lihtsalt ei ole seda, aga ma kohe jõuan pointini, mis käib vist ainult populaarsete facebookerite probleemide alla. 

Sõbrakutsed. Miks on mul kolmteist sõbrakutset inimestelt, keda ma täiesti ausalt kunagi näinud ning absoluutselt ei tunne. Paljud teist seda veel kogenud on? Ma olen ainus, kellele see nii närvidele käib?
Don't you EVER add me on facebook, kui sa just
  • Ei ole minuga kunagi päriselus rääkinud 
  • Ei ütle mulle tsau, kui sa mind irl näed
  • Ei suuda mulle vastata loogiliselt küsimusele - kust ma sind tean? ('Sa käid minu koolis' või 'ma loen su blogi' või 'ma nägin sind ükskord linnas' või 'ma tean su sõbranna ema töökaaslase tütart' EI sobi)
Ever. 7 tükki neist on minu koolist mingid väiksemad. Wut? Ja ülejäänud 6 - mul pole õrna aimugi. 
Stalkerid - kirjutage note ja selgitus, mida vaja teada ja ikka saab :D

Okei, ma ei ole nii mean.
Ma lihtsalt ei salli seda Facebooki-ajastu värki. 


Here are 12 of the most annoying types of Facebook users:
The Let-Me-Tell-You-Every-Detail-of-My-Day Bore. "I'm waking up." "I had Wheaties for breakfast." "I'm bored at work." "I'm stuck in traffic." You're kidding! How fascinating! No moment is too mundane for some people to broadcast unsolicited to the world. Just because you have 432 Facebook friends doesn't mean we all want to know when you're waiting for the bus.
The Self-Promoter. OK, so we've probably all posted at least once about some achievement. And sure, maybe your friends really do want to read the fascinating article you wrote about beet farming. But when almost EVERY update is a link to your blog, your poetry reading, your 10k results or your art show, you sound like a bragger or a self-centered careerist.
The Friend-Padder. The average Facebook user has 120 friends on the site. Schmoozers and social butterflies -- you know, the ones who make lifelong pals on the subway -- might reasonably have 300 or 400. But 1,000 "friends?" Unless you're George Clooney or just won the lottery, no one has that many. That's just showing off.
~Väljavõte siit

2 comments:

liisu said...

sellele postitusele panen ma 'LIKE'

Paula said...

lol :D