Pages

Sunday, February 13, 2011

«You gotta find what you like and let it kill you.» — Kinky Friedman

Heiii! Paula on kodus jälle :) Mul on päris palju asju kirjutada, aga ma pole seda teinud, sest.. Mul pole tuju olnud väga. Alustame reedest.
Koolis midagi väga üllatavat ei toimunud, vähemalt mina ei mäleta midagi. Nägin oma bioloogiaolümpiaadi tulemusi. Polnudki nii hull.
Reedel oli mu blogi sünnipäev. See sai kaheaastaseks. Wii. Ma ei jõudnud mingit erilist postitust teha selle jaoks, kuna mul oli Aveliisi sünnipäevaga palju tegemist.
Aveliisi sünnipäev. Kella kuueks Trehvi. Palju toredaid inimesi, palju pastat, palju piljardit, palju nalja. Ja siis läksime Aveliisi poole. Teach me how to dougie ja Winnie Puhh olid õhtu teema. Täpid peale ka. Väga väga väga tore oli lihtsalt :)
Pidin hommikul kell 8:40 ärkama. Panin kella helisema. Ärkasin kell 5 üles lihtsalt ja avastasin, et mu telefoniaku on tühi. Panin laadima, lülitasin sisse ja mängima hakkab ei miski muu kui B.O.B - Nothing on you. Kõik ärkavad üles, paanika, telefon on täiesti lukus. See juhtus kaks korda. Aga lõpuks ma ärkasin ikkagi ilusti üles ja puha.
Olümpiaad. Loodusteadused. Ma ei räägi sellest. Pole midagi rääkida. Ma tõesti ei osanud.

Tulin koju. Hakkasin pilte tegema. Selle kunstiprojekti jaoks. Mulle täitsa meeldivad. Ma loodan, et kunstiõpetajale ka, piisavalt.1) Sõbrad 
2) Fotograafia  ✓
3) Muusika, laulmine 
4) Joonistamine
5) Värvid - mulle lihtsalt meeldivad värvid.. ✓
6) Reisimine ✓
7) Lugemine ✓
8) Mingi mõnus vintage pilt...
9) Tee/kohv ja raffaellod
10) Kitarr


Nagu näha, siis midagi jõudsin ma ära ka teha. Siis läks pimedaks. Homseks on eKoolis KUUS ülesannet. Kunagi pole nii palju. Ja kitarr ka veel. Solf nagu ka. Igasuguseid muid asju tahaks ka teha veel. Poodi tahaks jõuda, et sõbrapäevaks valmistuda. Pilte peaks ka veel tegema. 

Pilte ka. Osad on Aveliisi b-day'st ja osad on eilsed ja osad on mingid muud. 

No comments: