Pages

Sunday, February 27, 2011

tallinn & aveliis

Tagasi Tartus. Ja homme peab kooli minema. Mul oli super nädalavahetus. Ja ilmad näevad välja, nagu varsti tuleks kevad. Sellest hoolimata ei ole mul mingit koolituju. Pigem vastupidi.

Kas ainult mulle tundub või see jää sulab siin jaanipäevani?


Istusime Aveliisiga laupäeval kella üheksase bussi peale ja sõitsime Tallinnasse. Bussis vaatasime mingit filmi, järjekordset tuhkatriinufilmi, aga see oli päris hea. Selena Gomez'iga peaosas. Heh, ma just hakkasin kahtlema, kas ta perekonnanimi on ikka Gomez ja checkisin googlest üle. Google is my best friend.PS: Vega ei ole normaalne kass. Ta on nagu mingi psycho. Ta ei joo kausist vett, ainult kraanist. Kui kraanist ei saa, topib käpa kaussi ja lakub käpa pealt.Jõudsime kohale. Käisime Vapianos söömas. Ei eksisteeri mitte ühtegi paremat toitu, kui seenepasta. Lihtsalt ei eksisteeri. Okei, võib-olla on nad carbonaraga suhteliselt võrdsed konkurendid. Ja tagliatelle on nii ilus sõna. Peale Vapianot hängisime Aveliisiga Solarises ringi. Mõistsime taas, et me ikka ei ole solarise-inimesed.Otsustasime Virusse hängima minna. Ma ei tea, miks, aga lõpuks leidus seal ikka enam-vähem kolm toredat poodi - Accessorize, Vero Moda ja Zara. Siis avastasime, et me oleme totaalselt broke ja ei saagi midagi osta. Läksime jõime ühe liigmagusa ja ühe liigmõru kohvi. Peale seda tuli meil juustuburgeri isu, niiet suundusime vanalinna. Leidsime lillepoe ja tegime üksteisele tagantjärgi sõbrapäevakingitused - poolemeetrised roosid. E sai ka ühe, peaaegu meetrise. Seisime 6 minutit + 6 minutit mäki järjekorras, saime oma burksid kätte, tegime kiirsöömist ja sõitsime linnast välja. McDonalds'i müüja oli kas a) ületöötanud või b) täielik narkosõltlane. Ma kahtlustan teist..

Maratonisõbrad.. sure..
Lõpuks jõudsime Stockmanni, kust pidime lilled ostma ja sünnipäevale minema. Lilled ostsime, aga me Aveliisiga otsustasime sünnipäeva asemel külastada Rotermanni. Selle aja peale me polnud enam väga broke ja see oli ideaalne, sest järgmised tund aega olid lihtsalt awesome. Kõigepealt Stradivarius. Ma nägin seal kõige ilusamat jakki üldse. See oli pruun, vööga, kuldsete nööpidega. Um.. lihtsalt vaadake pilti. :D Igatahes, ma fellisin sellega in love'i. Nägin Mickey Mouse'iga pusasid, need olid supernunnud. Aveliis leidis mingi megailusa hipipluusi. Panime need kinni ja liikusime Pull And Bear'i. Palju riideid, palju palju palju ilusaid riideid. Aga kui ma õigesti mäletan, siis me ei ostnud sealt midagi. Valetan.. ma sain särgi. Aveliis sai ühe superilusa jaki vist. Teate, ma ei mäleta, kas see oli PaB'i jakk. Igatahes, Aveliisi jakk oli supernunnu. Bershkas käisime ka. Sain salli endale. Siis läksime ostsime Stradivariusest oma jaki ja pluusi ära ning lisaks veel kaks karussellidega kaelakeed, ühesugused. Siis oli meil veel kinoni tund aega. Läksime oma kottidega Solarisse, ostsime endale kaks suurt (suur viga) jäätisekokteili. Vahepeal tutvustati meile varivalimisi ning vaadati meid selliste whatareyouguysdoinghere-pilkudega solarisonelu-laste poolt. Aga elu on ilus. Jäätisekokteile me lõpuni ei jõudnud. Läksime kino juurde, saime tuttavaks Frank'iga. Vaatasime ''Liba-abikaasat'', mida ma teist korda nägin. Aga ausaltöeldes oli see vist isegi huvitav, sest mingil viisil olin osad kohad sellest filmist maha maganud. Ma ei tea, mis ma tegin sel ajal...
Peale kino läksime Komeeti sööma. Kel oli selle aja peale umbes pool kümme vist. Ma sõin mingit ülimagusat mee ja vahukoorega kooki. Ups, see kõlabki ülimagusalt. Teed jõime ka. Siis läksime koju, tegime Aveliisiga mingi fashion show seal ja mingi hetk läksime magama ka. Hommikul tegime vannipeo, ronisime vanni ja kuna me tegime E boileri tühjaks, siis keetsime kordamööda vett juurde. Peale seda tegime veel ühe moeshow ja siis hakkasime omletti tegema. Sellest sai lõppkokkuvõttes seente, tomatite ja juustuga munapuder, aga vaatamata sellele oli see ülihea.


Kuhugi siia jutu vahele peaks mainima veel, et ma sain kaasaskantava Hawaii endale. Ja surfiajakirja. Ja roosad surfipüksid. Ja koti. Ja Hawaii lugude kitarrinoodid. Ja igast awesome stuffi veel.


Ühesõnaga, we had fun. 
Ja hetkel üritan oma eesti keele kõnet kirjutada.
Täna oli superilus päikeseloojang..

2 comments:

Anni said...

told ya! Ega teiegi sellest kõnest ei pääse! :D tundub sinu kirjutatust küll jah, et teil oli täitsa fun:D

Paula said...

:)