Pages

Monday, February 7, 2011

Simple Session 2011

Laupäeval istusin mingi bussi peale, kellaaega küll ei mäleta, aga täistunniliin see polnud. Alguses mõtlesin, et Taisto ja muu selline pole eriti tore, aga lõpuks kujunes see sõit palju mõnusamaks, kui täistunniliinil. Esiteks oli inimesi vähem ja see tähendas ka vähem lärmi. Istusin kusagil taga ja magasin vist peaaegu terve tee. Aga, bussisõit on boring, arvestades kõike muud.
E viskas mu suurhalli, mille eest leidsin näljase Liisu. Läksime mäkki, Martin ja Hansu tulid ka mäkki. Mina ei teadnud, kes on Hansu. Nüüd vist tean. Igatahes, suurhalli ees ja mäkis oli ülipalju sessirahvast, ma ei kujutanud ettegi, mis seal sees toimub.
Sees oli awesome. Palju rahvast, palju-palju-palju rahvast. Noh, enamus olid mingid bieberitukaga dude'id, aga ei, mõnus oli. Laupäevasest osast nägin küll ainult BMX'i kvalifikatsioonide mingit osa. Õhtul mängisime Imagot ja Aliast, täitsa tore oli.
Hommikul helistas Liisu, sest tal oli igav. Peale seda oli natuke niisama vaba aega ja siis viskas E mu jälle sessile. Skeit mulle eriti ei istunud.. polnud nii efektne ja pealegi oli sessi rada suures osas BMX'idele mõeldud. Noh, mitte, et skeit äge poleks olnud, nägin Shekut ja puha, aga ikkagi. Ei jõudnud BMX'i ära oodata. Vahepeal käisime Rocca's hängimas ja mingi hetk mäkis ka.
BMX'i finaalid olid supermõnusad. Mulle meeldis Brett Banasiewicz kõige rohkem (loodab, et kirjutas nime õigesti ja muud sellist), aga ta sai lõppkokkuvõttes teise koha, mis on väga mõnus :)
Ma peaaegu saan energiajookide purkidelt saadud klõpsudest käevõru teha.. Noh, mingi üks kolmandik on olemas. Punased, kuldsed ja hõbedased. Rohelisi ja siniseid oleks vaja, siis saaks vikerkaarevärvid teha :D
Päris lõpuni ikkagi ei olnud, kuna võistlus läks üle aja ja me pidime bussile jõudma. Aga super oli ikkagi. Sain Snickersi õhupallilt Snickersit, mille me suure näljaga ära sõime tagasisõidul.
Lõppkokkuvõttes oli väga tore :)
Järgmisel aastal jälle & stuff :)

Pilte mul pole, sest mina ei riskinud oma Canoni sissevedamisega, aga Liisul ilmselt on midagi. Mingi hetk äkki saab :)

Pärast teen mingi koolipostituse ka äkki..

4 comments:

Ats. said...

Ee...Hansu? Eesti on ikka väga väike koht.

Paula said...

heh :D on jah :D

Martin. said...

SS11 was fucking awesome

Paula said...

oli küll :)