Pages

Thursday, February 3, 2011

mau

Ma lõhkusin üleeile kehalises seina ära. Mitte tahtlikult. Mängisime võrkpalli ja ühel hetkel lendas koos palliga alla ka umbes käelabasuurune krohvitükk. Põnev. Tuli lihtsalt meelde praegu.
Ma sain solfis laulmise eest üheksa ja diktaadi eest kümne. Sain kodusest ülesandest teada alles siis, kui laulma pidin. Hästi elame :)
Kool oli täna üllatavalt huvitav.

Käsitöö - Lõpetasime oma püksilukkude harjutused ära. Mul oligi juba põhimõtteliselt valmis, seega enamuse tunnist ma kirjutasin Liisule matemaatikavihikusse mingit asja.. Ja seisin peegli ees. Ja jõlkusin mööda klassi ringi, oodates järgmist tundi. Miks? Sest me läksime teise tunni ajal poiste tööõpetuse klassi.
Tööõpetus - Tegime kuumaaluseid. Saime mõõta ja saagida ja lihvida. Kõik olid nii entusiasmi täis. Fun oli.
Keemia - Vesinik ja muud toredad asjad.
Matemaatika - Saime kontrolltööd kätte. Päris valus nägude järgi punktide vähendamine oli, aga ma sain viie, nii et, chill.
Kunst - Tegime mingit savist asja. Mis te arvate, mis oli levinuim asi meie klassi puhul? Laske oma fantaasial lennata. :D Aga, ma tegin inimese. Ma ei tea, kas ta oli naine või mees, kuju järgi väga ei tuvasta ka. Ta istus, emos.
Füüsika - Igav oli. Rääkisime hõõrdejõust, aga enamus juttu oli ikka mingi kõrvalteema.

Avely pidi mu kõige pealt mu kleidi pärast ära killima ja hiljem ta tapahimu suurenes, kui ma peedisupi asemel šnitslit sõin.

Homme lähen Affu sünnipäevale.
Nädalavahetusel tahaks väga sessile minna, aga ma ei tea, mis sellest saab.
Pilte pole vist. Ahjaa, on küll. Eilsest. Üks pilt mu ajaloo kontrolltööst, mille ma ülitäis kirjutasin ja üks pilt südamest, mille ma kooli eest täiesti kogemata leidsin.
Ja üks pilt 0,15 liitrisest kokast.

8 comments:

helen ♥ said...

vähemalt on ilus käekiri ; D

aveliis said...

täpselt! nii ilus käekiri.. :)

Mari-Liis said...

kes poleks kade, kui sa nii ilus oled koguaeg eksole -.- oma imeliste riietega.

Avely said...

sain taas mainitud! ME LIKEY! ;)

liisu said...

Usu mind.. Affu ei ole minu kõrval mitte midagi, kui sa millegi pärast sessile ei saa ( juhul, kui ma muidugi ei leia mingeid tüüpe, kellega chillida :D:D) .. sest noh jah.. kui ei siis, YOU ARE DEAD, girl

Paula said...

whoa, 5 kommentaari :D

Helen & Aveliis: Mu ema arvates on need varesejalad :D Aga aitäh :)

Mari-Liis: Sina oled ka ilus :) Te mõlemad olete nii kenad alati :)

Avely: Hehehehe, ikka ikka

Liisu: Dead meat, I understand :D

said...

vegetatiivse paljunemise asemel on täitsa tore negatiivne lugeda ja elisest sai mul Elis. Unise peaga ei tohi hommikul kohe blogisi lugeda :D

Paula said...

hehehe, huvitav :D:D:D