Pages

Tuesday, February 22, 2011

kui minul ei jätku võhma, kaevad sina edasi!

Hey awsum ppl.

Kool. Arvutitunnis laadisin oma iPodi suht ja tegin mingit kodust tööd enam-vähem. Ajaloos kuulasin enamuse ajast muusikat, sest mul oli tehtud kõik (Liisut polnud, seega ma tegin ainult töövihikut..). Matemaatikas oli töö. Võrrandid. Ma olin awesome ja sain esimesena valmis ja siis yeah. Saksa kõnekeeles mängisime memory'd ja joonistasime lambaid. I mean.. kitsi. Ma joonistasin lambaid, sest ma kitsi ei oska.
Anywas. Muusikas laulsime 'Põhjamaad'. Was awsum. Tegelikult ei olnud. Eriti. Eesti keeles rääkisime mingitest lauseliikidest ja asjadest. Polnud ka väga huvitav. Kehalises tegime oma pump it up kava. Peale tunde oli mingi viktoriin. Me ei teadnud pooli asju. Mis toimub reedel? Oskar: Saksa keele kontrolltöö! :D

Homme on lühendatud tunnid. Like! Ja täna on Elise sünnipäev. Awsum :) Te oleks pidanud teda nägema, ta nägi nii superilus välja :)

Mul on uus kotiloom. Ta elab nüüd mu koolikotis. Avely ja Karmel kinkisid. See on awsum doggy ja tal on veel awsum'im nimi, aga et nime teada saada, peate ise küsima või pakkuma. Muidu oleks igav.

Mu to-do listi areng:Paula's awesome to-do list! (After day one)
x Õppida pähe saksa keele luuletus
x Õppida linnuviktoriini jaoks
x Õppida muusikaloo jaoks pille
x Teha s'more
x Mängida iga päev 20 minutit kitarri 
   - 1. päev
   - 2. päev
   - 3. päev
   - 4. päev
   - 5. päev
   - 6. päev
   - 7. päev
x Minna kinno
x Kirjutada iga päev piltidega blogipostitus
x Saada Aveliisiga kokku
x Minna piljardit mängima
x Teha peeglilauas süsteem (advanced)
x Õppida selgeks 'Pump up the jam' kava
x Õigekirjaolümpiaadi ülesanded
x Minna Edithit pildistama
x Panna blogisse sünnipäevade kalendri widget
x Õppida pähe ''Põhjamaa''
x Võtta Elise kingitus homme kaasa ja mõelda välja viisakas vabandus (tsau, Elis!)
x Värvida ära Oxeni kloun
x Teha ära arvuti kodutöö(d)
x Tõmmata iPodi uusi lugusid


Noh.. midagi nagu oleks :) Ahjaa. Matemaatikas. Hakkasime tööd tegema, õpetaja jagas paberid laiali. Oskar ja Karl istusid mu taga. Vaidlesid, et kumb thaab mingit paberit, mis üle jäi. Kumbki ei tahtnud. Paula, tahad paberit? - Yeah, sure! Drawing is awesome! Ja ma olin kindel, et ma saan selle suht ruttu valmis, seega hiljem oleks sinna nii mõnus joonistada. Nojah, panin selle oma tööpaberi alla. Äkki kõlab kusagilt Franki hääl: ''Õpetaja, mul pole paberit.'' Selle peale ütles Tõnnson, et tema lõikas 10 paberit pooleks, seega peab neid olema 20 ehk siis paarisarv. Ja et andku see, kellel on kaks tükki, teine Frankile. Ma nagu alguses väga ei jälginud, aa siis jäi klass vaikseks ja ma kuulasin, et ou, mis värk on. Tõnnson kordab: "Kes võttis Franki paberi ära?" I'm like.. OH... DAMN. No ma ei saanud ju kohe midagi öelda. Ma mõtlesin, et Tõnnson on sõbralik tädi ja võtab vihikust veel ühe lehe, Frangi jaoks. Aga ei, ta võttis mingi eriti warrior asendi sisse ja oli nagu.. Seisis seal. Nõudis paberit. Kõik vaatasid enam-vähem nende tüüpide poole, kes tavaliselt paberit stealivad. Ma sain aru, et ma pean tegema midagi. Oskar ja Karl surid naeru kätte mu selja taga. Tõnnson käskis kõigil oma paberid üle vaadata, et äkki kogemata. Kõik vaatasid. Ma ei vaadanud, ma teadsin ise ka. Ja siis tegi Paula üle klassi sellist ebamäärast ee-häält: ''eeeeeeeää.. ups''. Aga Tõnnson ilmselgelt nägi välja, nagu ta kirjutaks selle mu blondiinsuse alla. Lugeda polegi see nii huvitav, ma arvan, aga see oli nagu.. väga damn it olukord :D

Teine fail oli see, kui ma joonistasin saksa kõnekeeles lammast ja olin nii sellese lamba-stoorisse sisse elanud, et kui Oxen küsis mu käest: ''Noh, Paula, mis häält kitsed teevad?'', vastas Paula üle klassi eeskujulikult ''MÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ''. Oxeni vastus oli konkreetne: ''Ei, Paula, seda teevad lambad.'' Järgnes naer.

Sina valgustad mu maandumisrada!
Need ägedad quoted on Hansu sõbraraamatust:D
Osad sõnad (estonglish) on roosa ja sinisega, sest "mis värvi on armastus?" - "pink and blue" :)

4 comments:

said...

Aitäh,aitäh,aitäh kulla Paula!

Paula said...

pole tänu väärt :)

Martin said...

Nüüd sa meenutad Rapunzelit :D Aga väga kena oled ;)

Paula said...

aitäh (: