Pages

Saturday, February 5, 2011

fascination

Did you know, et meil oli Avelyga puukuuri taga mingi salapeidik, kus me hoidsime asju, mis me naabriaiast leidsime. Ma mäletan, et seal oli näiteks puukoorele tehtud maakaart samblast ja hambapastast. Suupill ja vile olid ka, kutsumiseks. Kusagilt olime isegi mingi taskunoe välja kühveldanud. Mingeid McDonald'si mänguasju oli ka. Ja selles samas puukuuris rääkisin ma Avely'le oma esimesest crushist, aga see oli nii ammu, et Avely ütles, et ta ei mäleta seda :D Ma ka ilmselt ei mäletaks. 

Okei kutid. Ma tulin just sünnipäevalt ja 9 tunni pärast algab mul bioloogiaolümpiaad, mille materjalist olen tutvunud vaid ligikaudu poolega, AGA sellegipoolest kirjutan ma algatuseks ühe blogi.
Kool? Ei mäleta, et mida eriti fantastilist juhtunud oleks. AAAA.. ma ajasin tee ümber. Ja seekord ma ei olnud selle üle eriti happy. Ma ajasin selle ühele poisile peale. Ja klaas läks katki. Keset sööklat. Väga jube oli. VÄGA jube. Mul on siiamaani nõme olla :D Anyways, peale selle polnud midagi erilist. Matas õppisime mingi uue teema - võrrandid. LÕPUKS! Bye kolmnurgad, jään missima teid 4ever. Okei, not. Tegelt Remo ütles, et trapetsi kesklõiku läheb veel üheksandas ka vaja, nii et geomeetriaga pole veel kõik ilmselgelt.

Peale kooli käisin Avely'le kingitust ostmas. Beebiporgandeid ja roose, ilmselgelt. Siis jõudsin koju, hakkasin kaarti joonistama. Joonistasin alguses hoopis midagi muud, aga lõpuks otsustasin mingi Eiffeli torni kasuks. Pildi pealt näeb see suht imelik välja, muidu oli täitsa okei. Detailid ja puha :D
Teise kaardi lubasin ka Affu jaoks ära lõpetada, see oli nii inside lihtsalt.

Affu sünnipäevale jõudsin umbes 15 minutit hiljem, kui vaja, aga kedagi polnud veel väga kohal ka. Mannu oli. Ja Veido ja Erki. Alguses oli suht igav. Mingi hetk helistasid Signe ja Ethel, kes olid vales peatuses maha tulnud ja ära eksinud. Sõime porgandeid, meanwhile käisid Mannu ja Affu Ethelit ja Signet otsimas. Kunagi tulid veel Karmel ja Angela ka. Mis me tegime.. Terve aja rääkisime, et võiks mõrvarit mängida, aga selleni jõudsime alles lõpus. Friikartuleid tehti vahepeal. Mingi telefonide teema oli. Täitsa tore oli. Selline, mõnus.

Mõrvarit jõudsin ainult 15 minutit mängida, sest ma arvasin, et ma ei jõuaks kümneks linna sealt. Noh, otseloomulikult selgus, et neil hakkab kell kümme lastekoor, eksole. Seega oleksin ma vabalt linna saanud, aga vahet pole. Ma armastan Avely tuba.

Tuletasime Avely'ga meelde vanu aegu, kui Avely veel minu juures hängimas käis. Avely käis üle aia minu pool. Ta oli mu naaber, kuid selle asemel, et minna välisuksest välja, 6 sammu minu väravani ja väravast sisse, käis Avely üle aia, väljudes tagumisest uksest, põigeldes läbi okaspõõsaste ja ronides üle okastraadi. Seda rääkisime ka, et kunagi oli mängukoobas kõige kuumem asi üldse. Peale Vanilla Ninja, muidugi. Mängukoopas oli põhiline asi headerid ja Avely ütles, et ta oli mu peale kade, sest ma oskasin headereid teha ja kusjuures, liikuvaid, samal ajal kui tema paintiga pucca-headereid tegi. Ja mul oli ägedam mängukoopa nimi, kui tal. Ja me käisime kunagi koos Nexuse autogrammitunnil, millest on fototunnistus. Mommy, kui sul kusagil see pilt veel alles on, siis ma hea meelega kingiks selle Avely'le näiteks sõbrapäevaks. Paar headeri näidet, et te teaks, kui pro ma olin :D Peale klikkides ilmselt näete liikumist.. ja suurt versiooni.

See pilt.. ütleb rohkem, kui vaja :D
Sain teada, et ma olen juba eneselegi teadmata popp plika olnud. Barbiede pärast. Karmel rääkis, kuidas nad mu ägeda barbiega mängisid kunagi, ma küll ei tea, kas ta teadis, et see minu barbie on, aga who cares. Tal oli selline tähekesega särk, millel olid patareid sees ja see vilkus. Ma mäletan, et ta nimi oli Kelly. Mu barbiedel olid alati ägedad nimed, kuigi ma ei mänginud nendega kuigi palju. Ma tahtsin väiksena alati mängupüstolit endale, aga kui ma seda oleks tol hetkel öelnud, oleks mind kõikidest barbie-gängidest välja visatud, seega ma tegin näo, et ma mängin barbiedega. Ma tahtsin Keni alati. Mommy ütles, et ta nimelt ei ostnud mulle kunagi Keni, sest Ken on kole. Nüüd ma saan sellest aru :D


Porgandeid oli küll vähe, ma arvan ka..
Me tegime suvel oma isadele ja nende tuttavatele tantsukavasid. Eurovisioonilugude järgi. Mingi Ruslana - Wild Dances oli väga hotttt ma mäletan. Vabal ajal käisime Avelyga botaanikaaias, kust sai kahe krooni eest teed ja aeg-ajalt sai kooki ka. Hängisime seal niisama ringi. Mõnikord tegime minu pool veebikaameraga uudiseid. Ma poleks vist kunagi arvanud, et ma olen 15 ja mul on midagi, mille üle naerda, sest see oli nii ammu :D
Mul pilte pole eriti. Üks megaarmas pilt Karmelist ja Angelast on. Panin kõik, mis mul on, siia ka :)

Ma sain uue hüüdnime, Remo pani, aga ma ei mäleta, mis see oli. Ma arvan, et see oli soojendusraskus? midagi sellist igatahes :D Ahjaa, õnnetuste vältimiseks soovitas Remo edaspidi juua teed, aga panna juurde sildi, et see on kohv.

How cute is that?
Okei, ma pean nüüd veel natuke vegetatiivset paljunemist ja looduskaitset tuupima. AA, meil oli neljapäeval keemia. Õpetaja rääkis mingist loodusteaduste olümpiaadist. Küsis pool klassi läbi, et kuidas neil füüsika ja bioloogia hinnetega lood on. Noh, enamjaolt oskavad inimesed KAS füüsikat VÕI keemiat. Tere Maris, sa oled väga andekas, sa oskad mõlemat väga hästi :) Igatahes, minu käest ta ei küsinud. Ja ma ilmselt oleks öelnud, et ma ei taha minna või et mul on füüsika hinne halb või midagi (5 on tegelikult), aga ikkagi. Täna tuli õpetaja koolis minu juurde, sellise eriti magusa häälega ja küsis: ''Paula Johanna, kas sa ei tahaks loodusteaduste olümpiaadile minna?'' Ma ei osanud eriti midagi vastata. Seepeale ütles ta, et me räägime sellest esmaspäeval. Jah, me räägime sellest esmaspäeval, sobib. Ma loodan, et ta leiab veel peale esmaspäeva kellegi, kes sinna saata. Peale Marise. Sest mina isiklikult olen lihtsalt väsinud sellest, et nad mu laupäevast vaba aega röövivad! See on ebaaus. Okei, need on hommikul ja ülejäänud päev on vaba, aga hello, ma pean kaheksa ärkama?! Laupäeval?!

Ma ei virise üldse palju :)

Automaatika
Keegi kirjutas mulle formspringi, et ma olen fuckawesome. Ma ei suuda päris täpselt välja selgitada, kas see oli sarkasm või aus kompliment, aga vähemalt julges ta seda oma nime alt kirjutada, niiet respekto. Ta followib mu blogi ka nüüdsest, tervitme kõik meckie't! Ja kõiki teisi followere, kelle ma viimasel ajal juurde olen saanud. Aga üldiselt on paljud ära ka kadunud viimase paari kuu jooksul. I don't mind, ma olen selle perioodi blogielust üle elanud, kus followeride arv on pöördvõrdeline elu mõttega vms. Tore on, kui kellelegi meeldib ja kui ma lausa seitsmekümne nelja inimese dashboardile uuendustesse ilmun, siis on see väga hästi.
Veido ja Karmel @ Facebook ning Mari-Liis ja Angela @ doodlejump

:)

3 comments:

Avely said...

ütleme nii, et ma küll väga hüpnotiseerutud sellel pildil välja ei näe, mis minust on :D:D:D
aga jah, lollid olime, et vahepeal ei suhelnud, peame seda parandama!

Mannu said...

See oli üks neist ülisupernunnudest postitustest praegu. :)

Paula said...

Avely - Täpselt! :D

Mannu - Awwies :)