Pages

Sunday, January 30, 2011

weekend @ tallinn

Tallinnast tagasi. See üks päev või pool ja pool päeva ei tundunudki nii lühike. Lõbus oli.

Laupäeva hommik. Ajasin ennast kell pool seitse üles suure surmaga ja kobisin bussi peale. Ma olen juba õppinud, et bussis leidub lisaks muudele inimestele alati teatud rühm inimesi.
Üks matemaatik, kellel on tavaliselt kaasas keegi tudeng või sõber/tuttav. Kui ei, siis alati istub keegi ta kõrvale, kellele ta loogikat ja võrrandeid seletab. Alati.
IT-kunnid. Noh, seda juhtub ainult täistunni ekspressil, aga ainult nendega ma ju sõidangi, võimis. Igatahes, alati on täistunniliinil mõni arvutifriik, kes hõivab kaks kohta ja on võimeline sinna 2,5 tunniks mingi it-laagri püsti panema.
Üks vanem naine, kes absoluutselt iga asja pärast põeb. Ehk siis, nad istuvad koguaeg kõige ees, sest nad peavad välja nägema. Kui juhtub midagi ebatavalist, siis nad tavaliselt helistavad oma sõbrannadele. Kui keegi neile helistab, võib kuulda küsimusi, et ''kas sa vee keerasid kinni?'', ''kas sa panid soojalt riidesse?'' ja nii edasi. Kujutage ette, kui buss katki läheb.. Nad freakivad outi.
Kui eriti veab, siis üks või rohkem väikest (karjuvat) last. Ja nende ette ei taha tavaliselt keegi istuda.
Mul igatahes vedas kohe nii palju laupäevase bussiga, et minu kõrvale istus mingi übertibi, kelle sõbrannad istusid minu taga. Ta magas terve tee nii, et ta võltsripsmed oleks mu põske kõditama hakanud, kui ta oleks mulle veel sentimeeter-paar peale vajunud. Ja ta nägu oli 7 tooni tumedam, kui ta käsi. Ja ta oli üleni roosas. Ja nad rääkisid esimesed 20 minutit Marisest, kes olevat Kevinist lahku läinud. Oeh.
Kohale ma siiski jõudsin. Jõime teed. Sain kõige armsama kokaversiooni üldse. 0,15 liirit.
Läksime vanni ostma. Ehituspoodides on täitsa tore, kui aus olla. Mängisime kaabliga ja ma õppisin mõõdulinti peitma. Saime vaadata, kuidas mingi tüüp oma ägeda pisitõstukiga vanni välja kaevas. Teater on nii 2010. Minge ehituspoodi..
Solarises käisime ka. Nägin Komeedis kõige armsamat koera üldse. Alaska malamuut. Viiekuune. Susi. Ta oli nagu, megaarmas. Mul pole pilti, aga e telefonis on. Millalgi saate äkki :P
Solarises salvestati Eesti Laulu ka.
Peale seda käisime sünnipäeval, mis oli ka täitsa huvitav. Aga see oleks kõik liiga pikk ja keeruline, seega ma ütlen lihtsalt, et tore oli :)
Siis tulime koju ja mängisime poole ööni tõde või tegu. Tegelikult tegime mingi versiooni monopolyst, millesse kaasasime ka truth or dare'i kaardid. Huvitav oli päris kindlasti.. :D
Hommikul olime mõlemad mingi megaunised. Tükk aega ei teinud midagi ja siis äkki oli kell juba nii palju, et pidi bussi peale minema. Buss väljus kell 12 ja umbes kell 12:10 läks see katki. Täpselt Tallinna linnapiiril. Tuli asendusbuss. Umbes pool üks hakkasime sõitma. Teel nägin veel üht autot, mis oli üle katuse käinud. Väga jube oli, aga õnneks nägin ma ainult autot..
Tartusse jõudsin umbes kell kolm.

Kohe lähen koolitantsu vaatama. Pärast panen mõned pildid ka siia juurde äkki.. äkki.. Ja kirjutan koolitantsust. Äkki. :)

2 comments:

Anu said...

Mind tabas 100%-line äratundmisrõõm:-)Mõtlesin, et ainult mina sõidan Tartust-Tallinnasse või vastupidi noorte matemaatikute, IT-geeniuste ja pabistavate tädidega.Marsruudil Tallinn-Tartu võivad veel bussi eksida Soomest koju naasvad ehitajad:-)

Paula said...

TÄPSELT! neid ehitajaid olen ka silmanud kusjuures.