Pages

Sunday, January 2, 2011

tallinna week

oskar says:
*facebooki valitseb Lady Gaga, hahha
paula says:
*ah????
oskar says:
*elu24 :D
paula says:
*baah
*JUSTIN BIEBER valitseb KÕIKE

Jaana ütles hästi millalgi, et asjad saavad tähelepanu isegi siis, kui need on negatiivsed. Seega pole vahet, kas Justin meeldib või ei, tähelepanu saab ikkagi. Nonäed, mu blogispostitus algab Justiniga.. 


Mu super-hüper nädalast...


ESMASPÄEV! Hommikul korjasid onu, Liis ja kaks koera - Domino & Jane mu peale ja sõidutasid Tallinnasse. Jane ja Domino magasid peaaegu terve tee korraga mu süles, was nice. Tallinnasse jõudes käisin e tööl korra, nägin sõdureid kusjuures!!! E oli mulle vahukommimaitselised jellybean'id kõrvale pannud, nii armas. Siis läksime koju, peale mida läksime vist mööblipoodi. 


TEISIPÄEV! Ärgates sain tuttavaks Ivikaga, kellel oli kaasas Simon, kes on kahekuune kiisukas. Imetlesime Simonit tükk aega ja siis hakkasime seebikaid vaatama (muud sellel ajal telekast ei tulnud). Ivika õpetas mulle origamit. Õhtul tulid külalised ja oli jäägipidu. Kes kohal ei olnud, ei tea, mida see tähendab. Too bad. Monopoly mängisime ka, aga mitte lõpuni. Ma vist isegi kirjutasin sellest juba. Aga anyway. Sain teada, mis on kröösus


KOLMAPÄEV! Käisime vist jälle mööblipoes, ostsime lampe. Õhtul sain to-do listi järgmiseks päevaks. Muud ei mäleta kolmapäevast kahjuks. Aaaaa.. me käisime Monikal külas kolmapäeval vist. Ühesõnga, ma ei mäleta, kas see oli kolmapäev, aga me käisime mingi hetk Monikal külas. Sõime pannipiparkooke ja hävitasime ära pea kõik Monika mandariinid. Sain tuttavaks Joonase, Blacky ja selle kolmandaga, kelle nime ma ei mäleta, aga kes oli hästi sõbralik. Nad kõik olid hiigelsuured mastifid. Täitsa sõbralikud olid. Lebotasid seal. Sain teada, mis on muksud - külmakerked.


NELJAPÄEV! Hommikul tegin lattet, mis tuli täitsa hästi välja. Päeval läksime juuksurisse, e'st sai väga brünett ja minut natuke blondim. Sain tuka, mis pani mu sunniviisiliselt olukorda, kus tuli ära õppida bieber-flip. Tegime ise ka pannipiparkooke ja kirjutasime neile igast ägedaid asju peale. Nagu 'nurr', 'mau', 'pekk' jne. Minu oma oli tõsine tiineidš driim, nagu e ütles. :P 


REEDE! Tegin veel ühe latte, mis feilis totaalselt. Käisin Viru keskuses tsillimas üksi, mis ei olnud eriti tore. Aga ma sain endale mütsi ja igast muid toredaid asju... Õhtupoole tegin jälle piparkooke, sest me läksime Antsule külla. Kes on Ants, eksole? Ha-ha. Anyway, tegin piparkooke, lumememmede ja niisama kunstiga. Lõhkusin ühe kausi ära ja põdesin hullult. Ants andis meile emme elu esimesed paugud, mille peale oli e väga-väga õnnelik. Pannipiparkookide idee levis edasi. Läksime tagasi koju ja emme viskas kausi killud uuesti maha, et ta ka õnne saaks. Käisime veel kokat ja mandariine ostmas, saime vastu 4 euro senti - mu esimene päris kokkupuude euroga Eestis.


LAUPÄEV! Otsustasime Tartusse mineku pühapäevale lükata, et veel mingeid asju teha saaks. Umbes lõuna ajal otsustasime teha lumest aeda kassidele mänguala, et nad saaks väljas käia. Kaevasime päris kaua, vedasime lund ja sumpasime. Ma küll ei teinud eriti midagi, aga siiski, täitsa tore oli, järele mõeldes. Õhtul tegin süüa.. kartuleid ja liha. Täitsa normaalne oli. Neli pannkooki tegin ka :D 


PÜHAPÄEV! Pakkisin asju. Sõime. Bussi peale. Seekord tundus Tartusse sõit nii pikk. Teate küll, et tagasi sõidud tunduvad alati lühemad, kui minnes. No, täna tundus just Tartusse sõit pikk :S Väga, pikk. Pakkisin asjad lahti, rääkisin kõigile, mis Tallinnas toimus ja olin niisama tore. 


Pildid iseenesest peaks kokku minema kõige selle jutuga :)

6 comments:

Avely said...

see viimane pilt on nii-i-i-i-i super

Paula said...

heh, aitääh :)

Jane . said...

njäumjäu , head pildid , hea postitus

ja üks asi veel...
täiega kaif blogikujundus . :)

Paula said...

meow, aitäh :)

mulle ka meeldib.
ja aitäh kingituse eest, nii armas :)

Eneken said...

see köögitooli alt pildistatud nurk on üüberpopp... kui ma oleks kodukujunduse ajakirja boss, siis ma vist ostaks selle ära. aga praegu on lihtsalt hea teada, et see on minu köök :) nurr. Ja täh, sigalahe nädal oli!

Paula said...

mulle ka meeldib :)
woah, :P
täh ise ka :)