Pages

Monday, January 31, 2011

koolitants & coke

Heihei, kirjutaks terve blogi nii suure kirjaga, ah? 
Ma ei tea, mis bloggeril hakkas, igatahes oli selline font automaatne täna. Üheks asjaks sobib see megahästi..

Liis! Kõige toredamat, lõbusamat, mõnusamat, vahvamat, meeldejäävamat, huvitavamat, erilisemat, ilusamat, kinkiderohkemat sünnipäeva! 
Ma mõtlesin siia pleieri koos Esmee Denters - Outta' here looga panna, et sa saaksid ilusti võpatada selle peale jälle ning oma nupuvajutusoskusi treenida. Juhul, kui sa mu blogi näiteks loengus juhtud lugema :P

Koolitants. Oli super. Aveliis nägi nii-nii armas välja oma superilusate lokkide ja kleidiga. Ja mulle meeldis nende tants ka. Teistest meeldis üks Errori tants ja osad XLS-i tantsud. Ja otseloomulikult enamus Shate tantse oli väga head. Ma tahaks tantsida. Jubedalt. Üks mu järgmise elu plaanidest ilmselt.. Kõike ei jõua. Aga, koolitants, nagu ma juba ütlesin, oli lõbus. Sain teada, et kõik teavad mind, mina mitte kedagi. Sellegipoolest, tore :)

Kool. Oli üsna igav. Ilge draama on koguaeg. See väsitab rohkem kui kõik kontrolltööd kokku. Eesti keeles oli lugemistest täna. Ma kirjutasin liiga palju, nagu ma aru sain. Draama. Põhjalikud vastused lihtsalt. Teises tunnis rääkisime noorusest. Noh.. jah.. rääkisime on pisut palju öelda. Me kuulasime ja niisama mõtlesime, et maailm on huvitav. Keemia. Tegime mingit praktilist tööd. Vesiniku, väävelhappe ja alumiiniumi/tsingiga. Niisama näen tark välja. Avastasin keemias, et mu huuleläige sisaldab titaaniumdioksiidi. Matemaatika, saime tunnikontrollid kätte. Oskari loogika pidaski paika, aga mul oli viis ikkagi. Noh, Oskaril oli rohkem punkte, aga ta on lihtsalt rohkem geomeetriainimene, kui mina. Geomeetria on nagu liiga.. liiga palju detaile, küsimusi ja selgitusi. Mulle meeldib algebra. Iksid ja igrekid on palju toredamad, sest nad on.. alati ühte moodi loogilised. Bioloogia. Istusin Oskariga. Draama. Enam ei istu kunagi - less drama. 
Õppisime käsnasid. Meil tekkis mitu küsimust, aga paraku tundusid need kas liiga lollid või liiga targad, et õpetaja käest küsida. Noh, et kas neil on aju ka? Ja et kuidas nad suguliselt paljunevad, kui nad liikumatud on? Ja et kas neid vannis saaks kasvatada? Ilmselgelt. Ma lähen bioloogiaolümpiaadile ja ma tahan teada, kas käsnadel on aju.. just saying. 
Inglise keel koos asendusõpetajaga 6-10. Ta oli nii kuri. Ok, tegelikult väga ei olnud ka. Lasi kõike tõlkida koguaeg. Saksa keeles saime kontrolltööd kätte. Mul oli viis, yay. Praktikant, kelle nime ma siiani ei tea, teeb töödele naerunägusid. Cute. Ma pakuks, et ta nimi on mingi.. Liis? Linda? Pille? Kaia? Anni? Anne? Anna? Karin? Vot, ma ei teagi. Liis tundub kõige temalikum. Ma uurin järgi ja annan teada, kuidas mu nimearvamise geen töötab. Pärast on ta nimi kindlasti mingi Kamilla või Lisette. Meeh, ta ei näe välja nagu mingi übernimega.. Noh, eks paistab.  

Peale kooli oli muusikakool. Õnneks jäi muusikalugu ära ja me läksime hoopis saali mingit pianisti vaatama.. kuulama.. Laura tuli ka. Laura on kusagilt mujalt klassist. I have no idea, kust. Igatahes. Ma jäin magama selle klaverikontserdi ajal. WHO DOES THAT? Igatahes, magasin seal tagumises reas. Noh, mitte kaua. Laura äratas üles ja siis me havisime funni. Panime mu iPodi mingi kreeka keelseks ja üritasime aru saada midagi. Lõbus oli, ei kurda. 

Peale muusikakooli käisime issiga mäkis. Seda juhtub niiumbes üle nädala, esmaspäeviti. Me võtame alati lasteeine, sest see on nii pisike, et jõuab koju sõites ära süüa. Ja siis iss on pähe õppinud dialoogi. Üks lasteeine. Mis burger? Juustu. Mis jook? Koka. Mis mänguasi? Ükskõik. Midagi veel? (Tavaliselt) Ei. Igatahes, see on alati nii lõbus, sest ta vastab üldjuhul enne küsimuse lõppu, seega on teenindajatel naljakas alati. 

Kõik vist teate juba, et ma olen kokasõltlane, eks. Coca-cola. Mitte kokaiin. Gee. Igatahes. Parim kingitus Paulale - koka. Seega olen ma saanud kingituseks päris erinevaid variante kokadest. Okei, keegi pole mulle neid suuri kinkinud veel, kui aus olla. Kaheliitrist, 1,25-liitrist ja suuremaid pole ma saanud. Aga ma olen saanud ühe klaaspudelis koka. Hulgaliselt 0,5-liitriseid ja ühe 0,15-liitrise. Ma tean hetkel ainult ühte varianti, mida ma veel saanud pole ning mida ma väga tahaks. See on see kokaversioon, mis pildil on. See tehti 2008. aastal seoses kampaaniaga ''Taste That's Real, Cool You Can Feel''. Seega, see peaks veel müügil olema. Alumiiniumpudel. Mau. Täiega birthday-hint... Igasugused kokaversioonid on Paula puhul ideaalne kingitus :)

Okei.. Ma arvasin, et tänane blogi tuleb pikem, aga vist ei tulnud välja. Aga jah.. :)

Pildid on lihtsalt ilusad ja weheartit.com-ist. 

  2 comments:

  liisu said...

  Ok.. jätan meelde. Pällu sünnipäevakingitus= coke
  Aga siuke mõnus postitus oli :))

  Paula said...

  Hihi, jaa, see kõlab hästi :)
  Siis on hea, kui meeldis :)