Pages

Thursday, December 23, 2010

T O B L E R O N E

jjjjjjjjouuuks. gangstad.


Okei, ma ei tea, miks ma nii alustasin. Ärge küsige :D
Teate kindlasti, kui mõttetud on veerandi viimased nädalad. Lihtsalt istume need tunnid täis. See pole üldse tore. Täna oli viimane päev - korraldati mingi kontserditaoline asi kirikus. Suht igav oli. Tegelikult oli seal lihtsalt megakülm. Need lauljad olid väga head muidugi, mulle meeldisid. 


Tunnistusi meile see veerand ei antud jälle - koolil pole paberit. Ainult puudulike hinnetega sai tunnistuse vist. Aga ma sain muud nänni ka. Võitsime piparkoogivõistluselt 2. koha ja meie klassi teine rühm sai 3. koha. Saime tordilusikad või tordilabibad vms endale. Yay, i guess. Siis sain kommi, põhiliselt selle saksa viktoriini pärast. Ja siis sain kutse direktori vastuvõtule. Ja tänukirja ka. Igati tore.


Peale kooli läksin koju (unustasin hommikul telefoni koju - katastroof). Siis läksin linna. Ostsin paar kingitust ja kinkisin paar tükki ära ka. Sain Remoga kokku ja peale seda käisime Aveliisiga Kapriisis söömas. Hästihästi mõnus oli. Hullult ilus koht mu arust. Sõime pastat, mis olid superhead. Pärast mõlemad virisesime, et aah, kõht nii täis. Anyway. Saatsin Aveliisi bussi peale ja hüppasin ise nr. 3 peale, sõitsin Pikka ja jalutasin koju. 


Mul oli super päev kokkuvõttes. Praegu kuulan mingit Swedish House Mafia lugu. Tükk aega juba. Vahepeal kuulasin kellegi lugu "Addicted to love" vms. Ja vahepeal kuulasin Nicki Minaj - "Your Love". Ja vahepeal kuulasin Bruno Mars'i "Liquor Store Blues-i".
Ma siin avastasin, et Bruno Mars ja Jason Mraz on nagu.. Mars, Mraz, Marz, Mras, Mars, Mraz. Sarnased :D Ja nüüd Liisi saatis mulle loo - Lifehouse - "You and me", mis on ka hea.


Mu senised jõulukingitused on olnud nagu.. nii-nii armsad. :) Aitääh kõigile, kes viitsisid ja tähtsaks pidasid :) 

2 comments:

Jane . said...

aga mina panen kaaa sulle kingituse niipea posti ,m kui võimalus avaneb, ilma sa ei jää , ära üldse loodagi .
vist hiljaks jääb :S

vb peaks sellekohta ütlema " maal elamise rõõmud"

okei , oletubli ja ILUUUSAID JÕULE kalliis ! :)

Paula said...

hihi, samad sõnad sulle, kallis jane.

SULLE KA :)