Pages

Wednesday, December 29, 2010

Simon says

Tallinnapostitused kipuvad paraku olema pisut positiivsema alatooniga alati, ma ei tea miks. Niisiis...

Päevad on täiesti segamini tänu jõuludele ja muule taolisele. Eile hommikul sõitsin igatahes Tallinna. Kolasime mööda mööblipoode ja olime niisama toredad. Õhtul tegime pastat ja pannkooke. Hommikul tulid Ivika ja Raimond koos Simoniga, kes on nende imepisike ja üliarmas kahekuune kassipoeg. Megamegaarmas. Mängisime pool Monopoly, rohkem ei viitisinud vist. Tegin Simonist pilte, tegin pannkooke. Hetk tagasi häälestasin mõlemad kitarrid ära, tahaks midagi head mängida osata.. Leidsin I'm Yours'ist kergema versiooni, aga see kõlab üsna võltsilt. Kui keegi veel ei tea, siis ma läksin muusikakooli ainult ühe loo pärast ja selleks looks on Jason Mraz'i "I'm Yours". Ja muusikakooli lõpuks tahan ma osata seda mängida! Võib-olla, kui eriti veab, saan seda lõpukontserdil mängida ja laulda näiteks. Või midagi sellist. Siis muidugi originaalversiooni, mitte mingit mugavdatud G-duur versiooni. Aga, kuna ma pole muusikakooliga veel poole pealegi jõudnud (kolmas aasta seitsmest), siis praegu käib see vuhvel-versioon ka. Katy Perry lood on näiteks kõik mingid G-D-Am-Em lood. Nelja-duuri lood on mu parimad sõbud hetkel. Ma ei tea eriti palju lugusid kahjuks. Mul oleks mingit muusikateadlikku sõpra vaja, kes mulle mingit 80ndate stuffi saadaks vms. Ma ise ei viitsi väga otsida ka. Biitleid proovisin, muide. Me likey.
Ahjaa, me käisime e-ga mingis üliägedas sisekujunduse poes. Ma lihtsalt seisin seal ja olin nagu "MAU, kas keegi ei viitsiks mingit nurka mu tuppa ümber kohandada?". Aitaks juba sellest, kui keegi viitsiks mu seinad ära värvida/tapeedi maha võtta ja kapid välja vahetada. Topiks vinüülid seina peale ja ostaks jasmiini-lõhnalisi küünlaid. Uskuge mind, ma hakkaks jälle käsitööd tegema. Mu tuba on lihtsalt nii ebaloominguline, kui üldse olla saab, mulle ei meeldi seal midagi teha. Arvutis olemiseks eelistan ka pigem voodit. Õppimiseks põrandat.
Mu Formspring on jube tühjaks jäänud, kõik anonüümsed cowardid said oma masendusest üle ilmselt, pole vaja kellegi Formspringis oma tundeid leevendada. Selle üle on mul ainult hea meel :) Jane ikka vahel käib seal, aga ta kohe päris kindlasti pole anonüümne masendunud coward.
Uni on. Ma läksin umbes kell üks magama, tänu mõnele. Ärkasin umbes kaheksa-üheksa vahel, kui ma ei eksi. Äkki läksin isegi hiljem magama, ma ei mäleta. Igatahes ma magasin veel Ivikaga teleka ees ka natuke :D Tervelt ühe osa Simpsoneid magasime maha. Ja mingi osa hommikusi 'Vapraid ja ilusaid' ka.
Mul on kohutavalt suur tahtmine minna ja emme tahvel täis joonistada. Oskaks, joonistaks.

Midagi ma unustasin kindlasti ära. Simoni pildid näiteks, aga neid ma ei unustanud, ma pole lihtsalt kindel, kas ma kaardilugeja kaasa võtsin. Let me check.. Ei, ma ei võtnud seda kaasa, aga emmel on, ma arvan. Üritan öösel sisse laadida neid, et te hommikul aww saaks teha.


3 comments:

Jane . said...

apppiii kui nunnnu kiiiisuuuuuuuuu.

jah . Paula . Pikemad postitused mulle meeldivad . Olen su üle uhke . Jätka samas vaimus :D

Kunagi , kui mul peas miskit liigub , siis külastan su formspringi ka , i promise:D

tsauoletublii.

Martin said...

pisike tiiger (now i know) :)

Paula said...

tähh, tähh, tähh.