Pages

Friday, December 17, 2010

oravatega piparkoogid

Heiaheia.

Hommikul läksin veidi varem kooli, kui oleks pidanud. Teiseks tunniks siiski.
Tundides ei toimunud midagi erilist vist, meeles küll pole.
Peale tunde tegime osadega teisipäeva jaoks näidendit. Võinoh, me peame lavastama Kelgukoeri jõulupeol. Ma olen Mart. Tore, jaa. Saan pilte teha surnud jõuluvanast e. Enelist.
Niisiis... Peale seda läksin Liisuga linna. Käisime igalpool suht. Külm oli.
Ja siis suht varsti kunagi tulin koju ka.
Ahjaa, Reformierakonna tüübid pakkusid teed ja piparkooke Raekoja platsis. Täitsa tore oli. Me siiski ütlesime, et me ei saa veel valida. Aga siiski :)

Kodus avastasin, et olen oma arvuti kodutöö esitamisega tund aega hiljaks jäänud. Aga arvestades, et meie klassis on arvatavasti enamustel see pooleli/tegemata ja täna on reede õhtu, siis ma siiralt õnnitlen arvutiõpetajat, sest need tööd laekuvad talle heal juhul alles homseks/ülehomseks või siis ei ilmugi :) Enda oma saatsin pool tundi tagasi ära.

Ma ostsin täna enda elu esimese Toblerone'i. Martin lubas mulle Soomest või Rootsist tuua, kuhu iganes ta ka ei läinud. Nüüd ma vähemalt tean, mida oodata siis. Täitsa okei oli. Parem kui Bounty või Mars või Kinder bueno.

Homme lähen laadale, kooli. Ma ei tea, mismoodi see kogu värk seal toimima hakkab, aga eks näeb siis. Meie klass jõudis uskumatul moel kokkuleppeni, et sinna laadale läheb 6-7 inimest, vahetustega. See on ülisuur saavutus meie klassi juures. Päriselt ka.

Ma otsustasin ka sinna laadale mingeid ehteid teha. Pean niikuinii jõuludeks tegema paar asja, niisiis :) Pilte pole. Null.

No comments: