Pages

Monday, November 15, 2010

i don't wanna close my eyes, i don't wanna fall asleep..

Esmaspäevad on killerid. 
Varsti olen ma seda juba mingi 100 korda maininud, igal esmaspäeval.


Ärkasin hommikul varem. Ma feilisin täna hommikul lihtsalt väga väga väga masendavalt. 
Eile õhtul, läksin magama umbes pool üks. Kell veerand üks tekkis probleem. Mul oli telefoniaku suhteliselt tühi, aga laadija oli teises toas. 
Selle kättesaamiseks oleksin pidanud mööblit liigutama ja kuna kogu maja magas, siis see ei tulnud kõne alla. Teine probleem oli see, et mul oli vaja hommikuks kell helisema panna, telefonis. Mõtlesin, et no, pole hullu. Panen telefoni teise tuppa laadima, kella helisema ja jooksen hommikul helikiirusel voodist välja ja panen oma heavy metal äratuskella ruttu kinni, enne kui iss ülesse ärkab selle peale. Nii. Mõeldud, tehtud. 


Hommik. Kõrvalt toast tuleb mingit üli kõva muusikat. Okei, hopshops teise tuppa, ruttu kell kinni. Ja siis, mida Paula avastab? 


Otseloomulikult olin ma mõni päev tagasi selle laadija seinast välja tõmmanud ja arvuti juhtme asemele pannud. Otseloomulikult mu telefon polnud öösel grammigi laadinud. Otseloomulikult ma olen blond. Panin siis ruttu telefoni laadima ja pooleteise tunniga laadis täitsa piisavalt täis. Täna õhtul see enam ei kordu, ma luban. 


Sellega mu failimine ei lõppenud. Vahel juba mõtlesin, et ma ei tohi kuhugi minna täna, ainult failin. Põletasin sirgendajaga sõrme ära. Pärispäris valus oli alguses. Praegu ei saa enam midagi aru. Natuke punane on.


Mul on homme kolm kontrolltööd ja kaks tunnikontrolli. Isna aka. Martin aitas mul geograafiat õppida. Ja siis ma kuulasin mingeid häid lugusid ka veel. Vanu. I don't wanna miss a thing. 


Anyways. Üritan homse päeva üle elada ja pilte teha teile. Võtan Pata kooli kaasa :)

4 comments:

Martin. said...

Cause I'd miss you babe
And I don't want to miss a thing
:D

Paula said...

Cause even when I dream of you
The sweetest dream will never do
I'd still miss you babe.

:D:D

Liisu I said...

aaahh.. mul on alati mingi hull mase, kui ma seda laulu kuulan. Ma mõtlen nagu selle laulu pärast, sest see on kurb jaaa..

esmaspäevad on killerid, teisipäevad ka natuke.

Paula said...

jaah, aga see on vahelduseks täitsa hea :D

teisipäevad on jah suht. ootad neljapäeva kindlasti juba. sokid valmis ja..