Pages

Thursday, November 4, 2010

Eii oska geograafiat. 
Mõtlesin, et üritan see veerand kuidagi oma neljad viiteks saada. Okei, vähemalt keemia ja saksa keele. Geograafia on.. geograafia vihkab mind ja see tunne on vastastikune. 
Keemias sain viie ja saksa keeles on mul ka üks viis. Plaan nagu toimiks. 


Kohevarstimillalgi lähen muusikakooli. Ma arvan, et me teeme täna viisidiktaati, mis ei kõla üldse hästi. 


Ahjaa. Paula ja Annabel olid täna tagasi. Hoopis teistsugusem oli olla. Okei, ehk olidki toredad need Härmakad, aga Paula ja Anxu on ikkagi meie päris omad, nii et neid väga ei asenda. Ja päris mõnus oli kuulata nende Härma emotsioone. 


Keemias tegime mingieid suvakaid ülesandeid, sest õpetajat polnud. Üsna kahtlane, meil on viimasel ajal suht palju õpetajaid ära või haiged või Härmas :D  Füüsikas joonistasime igasuguseid toredaid valguskiiri. Ma olen natuke liiga väsinud, et teile lahti seletada. Bioloogias rääkisime kübarseentest, mis ei olnud väga huvitav. 


Kunst oli lahedam, kui tavaliselt. Tegime pastellidega vabalt valitud pilti. Ma joonistasin silma, sest see on põhimõtteliselt ainus asi, mida ma joonistada oskan. Südameid oskan ka. :D Lilli ka, kui väga vaja. Mu käed olid pärast natuke mustad.. NATUKE. Kui ma selle töö kätte saan, siis saate pilti. Põhimõtteliselt on see silm, helesinine, täpselt nagu Hawaii vesi :D ja siis taust on selline igat värvi ja hägune ja siis need ripsmed kuidagi sulanduvad sinna sisse. 
Ma olen nii unine, et ma magaks praegu hea meelega mingi... 1-2 tundi, aga ma pean muusikakooli minema. Ja homseks on inkas jutustada, sest eelmisel tunnil ei jõudnud me veel jutustada ja mul on meelest ära läinud vahepeal, ma usun. 


Pilt on koolist. Maria blogist võtsin, aga eks see võtmise stiil on meil vastastikune, niiet jah. 
Kuna selle tegi üldsegi Kristiina, siis on see nagu omakorda keeruline :D Anyway. 


Tsaukisau. 
Homme on reede, reede, reede. 
Ma olen nädal aega koolis üle elanud. 
Hästi.

4 comments:

Liisu I said...

geo vihkab mind ka -.-

Paula said...

jaah, huvitav, mis tal meie vastu on :S

Anonymous said...

Kallis Paula,

soovin näha rohkem pilte sinust, kuna Sa oled nii ilus ja muutud kiiresti ning kuna ma Sind ei näe tihti, siis oleks tore Sind vaadata Sinu blongist . EKSOLE ?

Sinu Muriel.

Paula said...

Kallis Muriel,

ma paneksin hea meelega rohkem pilte endast, aga ma pean leidma viisi nende piltide tegemiseks.

Mõtlen midagi välja ja panen rohkem enda pilte :)

Sinu Paula :)