Pages

Monday, November 15, 2010

bakuganid

Tsaukiii rahvas. 
Kokkuvõte minu nädalavahetusest. 


Laupäeval olin vist peaaegu terve päeva kodus. Haige olin. Okei, eksin, käisin issiga Lõunakas. Hängisime seal. Ostsime bakugane. Sealjuures saime sisuka ostusoovituse umbes kuueaastaselt bakugani-fännilt. BakuCore on ikka kõige parem valik, yay! *facepalm*.


Peale selle ma vist... ee.. laupäev mööduski umbes nii. Ahjaa, sain endale Defrage'i plaadi poolkogemata. Igatahes. Ma juba kirjutasin seda eelmises postituses, fail. 


Mul number kaheksa klahv ei töööta. Võinoh, töötab. Sõna töötab on muidugi ilmselge liialdus. Kui see klahv praegu TÖÖTAB, siis mina usas ka tegelikult TÖÖTASIN. :D


Aga tänasest.. Käisin linnas natuke. Mina kedagi ei näinud eriti, aga kõik nägid mind. Uskumatu. Peale selle ma ei teinudki midagi väga toredat. Oh, muidugi. ÕPPISIN. Saksa keele sõnu ja. Matemaatikat ja. Keemiat ka. Geograafiat... Bm akordi. 


Ma kuulan James Blunti hetkel. Hetk tagasi kuulasin mingit eesti hip hopi. Suht tore. Te ei saa öelda, et ma ei kuula erinevaid asju. James Blunt??, Jason Mraz, Erki ja Nytt, Bring Me The Horizon, Eminem, mis veel... name it.
Ahjaa, tahtsin juba ammu öelda, et see Rihanna ja Eminemi "Love the way you lie" teine osa on tõsine läbikukkumine mu arust. Liiga palju Rihannat in meiner Meinung. Õigesti?


Njaa. Anyways. Ostsin selle käsitöö lõnga ka ära. Hakkame fileepitsi tegema. Kui kellelgi on mõni käterätik, mis vajab äärt, siis ma pmst võin teha, aga kui palju pakkumisi tuleb, siis ma pean keelduma. Hallikat värvi on see lõng. Arvestage sis. 


Ja hästi tähtis informatsioon mis minuni just laekus. Martin pole ühestki selle veerandi tunnist puudunud. See on väga tähtis! 


Paula oskab keeli:
ja ne panimaju paruski
Je m'appelle Paula. 
Ich bin müde. 
oras yra gražus (mitte)
goodnight people
Vabandan, et sellised pildid, muid pole. 

7 comments:

Liisu I said...

wow. sa kuulad bmth'i :ooooo

Jane . said...

isver , sa oled nii ilus!!11

Paula said...

õäö, tglt kuulan aint nõmedaid asju ju :)

aitäh Jane.

Grey Silk said...

Villem võtaks sind naiseks kui ta teaks et sa bakugane'sid (tema kõnepruuk) ostad :)
Fondi suurus on vanainimeste narrimiseks jah?

Bakugan b3 said...

BUK ja BIBI! : D

Paula said...

Aime: Hihihihi, seda on küll hea teada, et mul mingi lootus mehele saada on :D

Bakuganibibi: Lol :D u rlz.

Paula said...

To Aime: Fondi pärast vabandan :D