Pages

Sunday, October 17, 2010

vikerkaar

Tagasi kodus :)


Tallinnas oli lahe. Eile õhtul mängisime Monopoly, mille ma esimest korda elus lõpuni mängisin - kaotasin. ;D Ja tegime Pat Benatari diskot. Uuuuuh, ma fännan seda grammofoni vägavägaväga. Rebast nägime aias. Fun. 
Bussis oli ka suht ok. Kuulasin vähemalt 6 korda järjest läbi Mika "Life in a cartoon motion" ja Enrique Iglesias'e plaadi. Need olid lihtsalt ainsad albumid, mille iTunes eile ära syncis. Ma ei tea, miks nii, agajah. Üks Roxette'i lugu oli ka. Ja mingi asi oli veel. 
Koju jõudes leidsin Bookazine'i laualt. Aitäh, Merily, see on lihtsalt super. Ma jõudsin mingi osa sellest juba hoolikalt läbi vaadata, ülejäänu lihtsalt sirvisin. Üritan lähiajal selle jaoks rohkem aega leida. Martini iPod on ka nüüd minu käes, toimetan mingi päev kohale. 
Täna ei jõudnudki midagi väga teha. Jõudsin umbes pool kaks koju. Õppisin. Natuke tegin mingit PowerPointi esitlust ka. Kitarri mängisin ka. Stendi peale toppisin ülipalju kitarripilte, Hawaiipilte, toredatekirjadegapilte ja rulapilte. See viimane oli küll tegelikult ainsuses. Mul tuli tahtmine teha kellelegi hunnik tähekesi, näiteks sünnipäevaks. 
Ahjaa. Ma ei tea, miks mu postitus täna nii värviline on. Mul on jõhkralt hea tuju vist lihtsalt. Blogil on varsti 30000 vaatamist muide. Suht chill. Ja see siin on 450. postitus. Kuigi, jah, osad on draftid. 
Üleskutse: Mul on nüüd uus ja täiesti blank iPod, niiet kirjutage mulle kommentaaridesse IGASUGUSEID HÄID lugusid. Põhimõtteliselt nõustun erikorras kõigega, et lihtsalt järele proovida. Võin mingitest parimatest listi teha kunagi. Ja tähekesi teha parimatele. Võinooh, jah. Niiet, kõike kirjutage. Võiks proovida enamvähem mingi 100 lugu kokku saada. Suht mõnus oleks. Ega teil ju niikuinii midagi targemat teha pole, võimis? ;D
Tallinn-Tartu tee peal oli lund. Palju, kusjuures. Ma ei taha seda talve. Ma ei taha. Ma ei taha. Ma ei taha. Ma ei taha. Ma ei taha seda. Ou, see on nagu "Nullpunkti" algus juba. Heh, peaks nullpunkti ka lugema :D Ma olen ikka veel kusagil +4,6 juures vist. Ohoh, ei olegi, +9 juures olen isegi. Kes aru ei saa, siis "Nullpunkti" peatükid on numbrid.. -17nest kuni +28ni. Keegi teab, kas see raamat on mingi tõepõhine või?

11 comments:

Avely said...

Täiesti tõe põhjal see vist kirjutatud ei ole, aga see kirjanik kirjutas seda natuke enda elu järgi ka vist :D nii palju kui ma mäletan :D

Paula said...

ookei, arvasingi :D

maku said...

Vastuseks IGASUGUSTE heade laulude teemal..nende leidmine saab küll olema paras challenge aga eks proovi :) Backyard Babies - Everybody Ready, Del Amitri - Nothing Ever Happens, Brides In Bloom - Tuleb ette.

Jane . said...

michael buble-haven't met you yet
Helen-kas tead
Lamice-kehad kuumad ( satead! :D)
leonid rudenko-destination
taio cruz-dynamite
Jan van bass-behind blue eyes
Tool-the potAADU ,MUL JOOKSIS MÕISTUSKOKKU :D:D:D

tsaukisau :)

Jane . said...

AA MUL LÄKS SLÄM-POISS ON GAY TÄITSA MEELEST !

ANDESTA .

Keiti said...

Ma küll ei tea, milline muusika sulle meeldib.. aga mõned minu lemmiklaulud:
Within Temptation - In Perfect Harmony
The Pretty Reckless - Superhero
Maarja Kivi - Shine It On
Mimicry - Heat

Paula said...

Oh, aitääh, üritan nendega tegeleda niipea, kui aega saan..

Veel lugusid?

Jane . said...

kuldne trio -kaalujälgija

HÕHÕ MINATEAN :D

Mannu said...

Pällu, ma armastan sind. :)

Ma ei tea, see on terve õhtu mind painanud ja nüüd lihtsalt... ma PIDIN selle välja ütlema. :)

See ongi enam-vähem kõik
xoxo

Paula said...

Jane: Sa oled nii aval :D Aitäh, veel laule? :D

Maris: Ui kui armas sinust :D hihi, ma sind ka :)

Anni said...
This comment has been removed by the author.