Pages

Monday, October 25, 2010

mu esimesed sellesügisesed toomemäepildid

Peab tunnistama - mu muusikakuulamise ja piltide töötlemise päevast ei tulnud midagi välja. 


Käisime Marieliga väljas. Kõndisime Toomemäele. Ma siis tahtsin hüppepilti teha. Mariel hullult vaimustuses: "Oooh, nii ilusad". Tahtsin ka näha, aga selgus, et mälukaarti pole. Mariel oleks mu elusast peast ära söönud vist. Sõitsime taksoga koju, võtsime mälukaardi ja täis aku, kõndisime kesklinna. Suht hämar oli juba siiski, nii et jah. Kahju :(


Midagi ikkagi saime. Aga kuna mul puudub photoshop, siis ma ei saa pilte töödelda ega midagi. Masendav. 


Ma üritasin täna seda Blunti lugu kitarril mängida. Ma jõudsin KOLMANDA akordini, Bm, ja ma ei oska mängida seda. Nice. Teate, kuidas ma vihkan seda, kui ma lihtsalt ei oska barreevõtet või midagi muud sellist. Kohutav. Kui keegi suudab mulle barree selgeks õpetada, siis võtke ühendust, aitäh. 


Ühtegi teist lugu ei tulnud ka väga pähe, mida mängida. Suht.. masendav. Mängisin seda valssi, mis mu kodutöö oli. Ma mõtlesin sellele sõnad, siis jääb paremini meelde. Väga kahtlased sõnad on küll, aga pole hullu. 


Linna minnes nägin Marist. Ja nägime Marieliga vähemalt kahtekümmet poissi, keda pidasime Oskariks. Ühte nägime kaks korda. Muidugi, mitte ükski neist tegelikult ei olnud Oskar. Ma ei tea, miks. LAURAT nägin. Seda esimesest kuni kolmanda klassi pinginaabrit. Ma mäletan, et tal oli punane kass nimega Miu, kes peitis end alati vannituppa, kui mina tulin. Tavaliselt mängisime me Laura pool keksu või Simsi. Haha, ajad. Ta on nii teistsugune nüüd. Viimati nägin teda umbes 3 aastat tagasi. 


Küsimus: Mitu inimest mahub Marieli pea taha?
Vastus: vähemalt 4


Üks põhjustest, miks Eesti nii totaalselt masendav koht on - kõiki asju näeb tänaval sadu kordi. Kaupsis juhtusime nägema sama jopega tüdrukut. Yayy. 
Paula igapäevaolek: 
Need kahuripildid ilgelt meeldivad mulle. :D missiis, et need on kahuripildid. 
Trepipildid on ka ägedad. 

4 comments:

Jane . said...

väganunnud pildid on :)

aga jah , ma vihkan ise ka seda , kui mul akordid lihtsalt ei TULE VÄLJA või mul ei jätku nende mängimiseks sõrmi !!:S:S:S ( kuigi mul on ikka 5 sõrme , normaalne ju
? )

ja ütleks sulle kohe et ära smilersi-käime katuseid mööda lugu mängima hakka . selle refrään on niii kiire ja kuradima keeruline , kuigi akordid on siuksed et A , C , A , C ,D ... midaiganes

läksinhoogu

tsaukallis ,

Jane . said...

JA BTW Bm AJAB MIND TÄIEGA VIHALE !! MEGAMASENDAV AKORD !

Paula said...

aitäh janekene.

hehe, JUST. kuigi jah, akordide mängimiseks (vajutamiseks) on sul pmst 4 sõrme. Kuigi nad vahel kasutavad pöialt ka, aga ikkagi. mul ka kunagi ei tulevälja, ära põe.

hähä, äkki saaksin hakkama? ma ei julge proovida :D

väga hea,
tsaumau.

Paula said...

ONGI, pange põlema see Bm. Mis siis, et on palju keerulisemaid akorde. Bm käib närvidele!!!!