Pages

Friday, October 1, 2010

fotokonkursi lõpp! day 16

Fotokonkursist ja blog challenge - day 16


Ühesõnaga. Fotokonkurss on nüüd ametlikult läbi. Õigemini on läbi see osa, kus te pilte saate lisada. Ma ei tea, kumb osa huvitavam oli, aga nüüd on igatahes see osa, kus tuleb keegi parima(te) pildi/piltidega osaleja sealt välja valida. Üritan sellega nädalavahetusel tegeleda ja ajada kokku kõik žüriiliikmed ja värki särki :)Ma lihtsalt pidin selle pildi panema siia...

Tänane challenge pole jälle just kõige huvitavam, aga midagi võiks proovida teha siiski. Teemaks on seekord your celebrity crush. Ma pean ausalt ütlema, et Jonase vennad ja Zac Efron on minust kuidagimoodi mööda läinud. Bieber ka. Kuigi Bieberiga on omamoodi crush.. Ma arvan, et tegelikult on mul crush bieberi-naljadega hoopis :) Twilight pole üldse minu teema, ma ei tea, mispärast. Jason ei ole mu celebrity crush, sest ta on Jason. Kuidagi ei ole loogiline. 
Tegelikult ma tean kedagi, kelle võiks mu celebrity crush'ide rühmituse alla panna küll, aga kuna ta on eestlane, siis kardan ma, et see pole hea mõte ja teiseks on ju selge, et Eestis vist päris kuulsusi polegi? Ja tegelikult ei meeldi mulle see kuulsus ise, vaid ta tegelaskuju.
Aga peale selle "Kelgukoerte" tüübi mul ei tulegi kedagi teist pähe. Kuulsused on vist liiga üles puhvitud, et need kuidagi mu crushi meetrit mõjutaks. Mulle meeldib see tüüp, kes Paula blogis on. Ja see tüüp sealt Miranda Cosgrove'i videost (Kissin' U). 


Ja nii ongi. 

No comments: