Pages

Monday, October 11, 2010

Day 26

Esmaspäevad on nõmedad. Liiga palju asju korraga ühel päeval. 


Eile mõtlesin, et kuna see raamatu ettekanne on, siis peaks midagi nagu ette ka valmistama, et oleks ette kanda. Lõpuks mässasin sellega poole ööni ja siis mängisin veel kitarri. Magasin täna öösel vist 5 tundi. Neli ja pool, kui aus olla. 
Hommikul on kerge tõusta, kui sa oled maganud kas paljupalju või vähevähe. Parasjagu ei sobi, sest siis ei raatsi hommikul voodist välja tulla. Ehk siis kas 8,5 tundi või 4,5. Kindlasti mitte 6-7, kui on vaja kooli jõuda. 
Esmaspäevad vihkavad mind ka - mu printer keeldus töötamast. Ühe skeemi sain siiski välja lasta, koolist koju jõudes leidsin muidugi ülejäänud kolm ka, mis olid päeva jooksul suvatsenud ära printida. 
Ettekande sain siiski viie. Ülejäänud rühmaliikmete kohta ei tea. 
Keemias tegime mingeid kahtlaseid ülesandeid. Ei mõistnud, kuni ta lõpuks seletas. Arusaadav. 
Siis oli vahepeal veel hunnik tunde. Matemaatikas on mingi eriti nõme osa. Ja üksliikmete jagamisel lahutad astendajad, nii et miinus kaheksateist miinus miinus kolmteist on miinus kaheksateist pluss kolmteist on võrdne miinus viiiis. Vist. Ja kui sa teed 0,00045-korda-10-astmes-viiest standardarvu, siis arvu suurenedes astendaja väheneb, see tähendab, et vastus on 4,5 korda kümme astmes miinus üheksa, kui ma ei eksi. Woah.
Liiga palju kooli. 
Muusikakool on lihtsalt nii mõnus. Muusikaloos Mihkel lihtsalt peab dialoogi õpetajaga sellest, kuidas ta plaat katki võib minna ja mis siis kõik saab jne. Solfedžos kukub Sander aeg-ajalt tooliga ümber või ütleb keegi niisama, et "oktav, see on ju mingi 4 tooni!". Kitarris on niisama lahe. Kitarr on äge. Poisid veavad 100 krooni peale kihla, kes suudab üle müüri hüpata, aga sellest areneb vaidlus, et kas üle kõrge ja kitsa müüri või üle madala ja laia. Aga.. sellele vaatamata, lahe on. 


Ma ei tea. Ma vist kirjutan oma blogi põhiliselt sellepärast, et mul oleks kunagi hea lugeda seda kõike. ;D Niiet kui teile ei istu, siis pole hullu. Aga kommentaate võite ikka kirjutada. Siis ma kunagi mäletan, kes mu blogi lugesid ja kes mitte. ;D


Day 26 - A photo of somewhere you've been to.
Ma vist nüüd lähen ja koon oma kampsunit. Või varrukaid vms. Anxu kõrvarõnga peaks ka ära lõpetama. Täna peaks igaksjuhuks korralikult magama ka. 

8 comments:

Martin said...

magamisrežiimi koha pealt on sul täiesti õigus

Paula said...

Jesss, ma teadsin, et keegi peab minuga nõustuma :D

Eneken said...

NYC-i pilt??? sa ikka ei saa üle kuidagi... kalli.

Anonymous said...

mina ootan märguannet, et mu kaelakee on valmis ja tahab mind väga näha, :d, olen tartus järgmise nädala kolmapäeva õhtu ja ülejärgmise nädala esmaspäeva mingi aja. ülejäänud aja veedan pärnus ja brüsselis. saaksid sa sellega palun arvestada?


Teele, the Punktilaps

Paula said...

E: jap :)

T: Ma ütlesin, ma olen 14 -.-

Anonymous said...

ma ei saa seosest aru, kui päris aus olla.. tähendab, et sa ei tee seda?


Teele, the Punktilaps.

Paula said...

võin teha pmst.
mis sa ülejäänud osale tahad? kui keskele see kiri tuleb..

Anonymous said...

vist ei tahagi midagi muud. sul olid need südamekesed ka, onju?, teeks nagu.. P südameke R N. ja ee. keskele täpselt. ja see võiks suht übmer kaela olla (mul on lai kael). oleks päris püss vist. ,


Teele, the Punktilaps.