Pages

Thursday, September 9, 2010

Pekipostitus, katse nr 2

Usute või ei, aga ma lugesin täna ise oma pekipostitust. Sellest pole hädaolukorras mingit kasu, järele proovitud. Sellised postitused maailma ei paranda, kahjuks. Aga piraadipostitused käivad küll kuhugi sinnapoole kuuluva alapealkirja alla. Kui nad maailma ei muuda, siis tekitavad vähemalt ajju sellise jõnksu, et igakord liigub mõte piraadipostituse või Paula peale. 

Nüüd ma mõtlesin, et kas ma peaks üritama kirjutada uut pekipostitust, olles ise pekkis. Või pole sellel suurt mõtet. Aga ma võin ju üritada..

Ühesõnaga, kui tuju on pekkis, siis on pekkis. Siis on kõik väga väga väga pekkis.
1) Kujuta ette, et su mõtted on nagu Google Chrome'i aknakesed, erinevate ikoonide all (head mõtted, halvad mõtted, mõttetud mõtted, targad mõtted jne) on eraldi aknakesed, nagu tavaliselt on msniaknaid mitu ja netiaknaid mitu, siis samamoodi on heade mõtete aknaid mitu ja halbade mõtete aknaid mitu jne. 

2) Pane need aknad, mida sa ei vaja, ristikesest kinni. Lihtsalt, kujuta endale seda üleval paremas nurgas olevat ristikest ette ja pane kinni umbestäpselt kõik need aknad, mis on parasjagu närvidele käiva probleemi ikooni all. 

3) Kuna see protsess on suhteliselt aeganõudev, sest miskipärast meie kõvakettad jooksevad suht kähku kokku selle sulgemise peale, siis tasub samal ajal ette otsida mõni toredam või mõttetum aken. Sobivad kõik sellised tühised asjad nagu mõtted hapukurkidest või ustest-akendest. Või siis mõnest naljast, mis Jane sulle eelmine päev msnis kirjutas. Juhul, kui sa Janet muidugi tunned..

4) Kui aknad kinni, liigu edasi. Kui ei, kujuta ette ühte kiiret Task manager'i ehk siis ctrl + alt + delete. Siis vali kõik pekiaknad ja sulge need hoobiga. 

5) Siis tegele oma allesjäänud akendega. Istu msnis või vaata pilte, või kuula Youtubest muusikat. Mõttemaailmas tähendab see ilmselt et.. räägi inimestega, tee pilte või kuula oma iPodi ja mõtle toredate asjade peale nagu hele ja magus kohv, päike, suvi, Starbucks, Jason Mraz ja nii edasi.

6) Kui see ei tööta, siis ilmselt oled Sa normaalne, erinevalt minust :)

Muidu, mul on stend ikka veel tegemata. Peale selle käisin täna fotoringis, mis ei tekitanud just kõige paremat elamust, aga pole hullu...

6 comments:

Jane . said...

ma jagan su pekituju kogu täiega.
ole tubli :)

Paula said...

ajee, ajee, aitäh.
sina ka :)

Eneken said...

ahah... et kui on pekkis, on pekkis... huvitav küll... mäletad napakablogi???

Täitsa pekkis ;)

Paula said...

Jap. Just nii, aga ma sain oma pekist üle. Ja aitas lihtsalt see, et sa ei tohi üle mõelda :)

Pärast võib sellepärast veel rohkem pekkis olla, aga siis tuleb sellega veel hiljem tegeleda.

Eneken said...

pekk...

Paula said...

täiega...