Pages

Wednesday, September 22, 2010

Nii irooniline. Ma lugesin eile läbi ühe veits pessimistliku ja samas hullult sarkastilise raamatu. Täna tuleb mu juurde eesti keele õpetaja ja tahab, et ma kirjutaks homseks jutu, mis oleks täis positiivsust ja teeks hingele pai.


Ma veel ei tea, mis see olema saab, aga ma proovin. Õnneks peavad Liisu ja Maris ka kirjutama, niiet pole väga hullu, kui mina hakkama ei saa. 


Mul vist tekkis idee, millest ma kirjutan, aga kahjuks põhineb see minu naeratusemeetri põhimõtetel ehk siis tobedatel pisiasjadel, mis mu naeratama panevad. 


***
Tänane blog challenge on teemal "Your dream wedding"


Põhimõtteliselt, ma pole kunagi näinud väga suurt mõtet abiellumisel. Esiteks lähevad inimesed tavaliselt peale seda kohe tülli, teiseks ei saa sa asju kuigi lihtsalt pooleli jätta, kui midagi väga pekki läheb. Kolmandaks nõuab see tohutult palju raha. Neljandaks, ilma pulmadeta on põhimõtteliselt sama, nagu pulmadega. Lihtsalt sul ei ole valge kleidiga pilti (VÕIB OLLA!).


Kui ma siiski kunagi peaksin abielluma, sest kui mul on plaan ussa kolida ja mõne toreda ameeriklasega tuttavaks saada, siis neil on vist suhteliselt kindlalt mingi abieluvärk, ma pole küll kindel, aga minu arust on nii, siis mingi ettekujutus mul vist siiski on.
Ma kohe päris kindlasti jätaks välja mõningad ebavajalikud etapid pulmapeost, näiteks need mängud ja ära varastamise ja mingid ametitega sildid..
See oleks võimalikult väike pidu, kui nii öelda võib. See kohe päris kindlasti ei toimuks kirikus, sest kirikud tekitavad minus mingit kõhedat tunnet. Kusagil mere ääres oleks lahe. Hawaii oleks ideaal, aga see ei tundu reaalne. 
Detailid, mis sealt puududa ei tohiks, oleks vististi valge kleit, pruutneitsid ja see riisi loopimine. Ma tahaks ära näha, kas neile see kunagi suhu, ninna või silma ka läheb.. 
Ja põhimõtteliselt nii olekski. See just married auto oleks ka päris lahe. Valge mustang või midagi.. 


Aga, seda kõike siis, kui ma tõesti kunagi abielluma peaksin. Ja selles muide, kahtlen ma vägagi siiralt, sest ma lihtsalt ei näe selles asjas pointi. 
Samas.. Ma loodan, et mul on see blogi tulevikus alles, ma tahan kunagi naerda, kui ma neid loen. 


Ideaalis ma siiski vist ei abielluks. Võinooh. Äkki abielluks isegi.. Tglt ma ei tohi öelda, et ma ei abielluks, sest siis kõik mu austajad jätavad selle meelde jam a ei saa kunagi ühtegi abieluettepanekut. Millest poleks midagi hullu... Enivei. Jah. 

No comments: