Pages

Saturday, September 11, 2010

Eesti Talent

Mu blogikujundus on nüüd natuke aega omadega metsas, aga ma üritan sellega tegeleda esimesel võimalusel. Ma veel ei tea, kas otsin mõne ägeda kujunduse või kasutan tavalist. Iseenesest tahaks mingit perfektset ägedat kujundust. Ma tean täpselt, millist ma tahaks, aga selle otsimine võtab aega ja mul pole täna selle jaoks aega olnud. 


Mul oli täna keskmisest huvitavam päev. Hommikul ärkasin kell üheksa, see polnud hea. Laupäevahommikul kell üheksa ärgata on samahea, kui surm. Aga heal eesmärgil pole väga hullu. Kella kaheteistkümneks Vanemuise juurde, üksi. Mariel on haige. Parane kiiresti, armas Mariel :) Vanemuise juures oli paljupalju raffast. Leidsin Anni, Gertrudi ja pärast tuli Kadi ka. Viimaks saime sisse, kogunesime saaliuste juurde. Inimesi oli terve saalitäis. Siis tuli Tauri Tallermaa ja ütles, et kuna saate sissejuhatus algab õuest, peame me välja tagasi kobima silmapilkselt. Osad jäid sisse, me Kadiga ronisime välja, otse esimeste sekka. Kaamera vaatas mulle otse näkku, niiet ma astusin veidi kõrvale. Pidime kiljuma, karjuma, vilistama, hõiskama ja kätega vehkima, misjärel pidime hüüdma "EESTI TALENT ON TARTUS!". Jeejee. Äge oli tegelikult. Tauri võimles seal ees ja üritas meid karjuma saada. Naline. 


Sisse tagasi. Ootasime kaua seal, kuna saal avatakse. Õhku polnud üldse. Siis tehti uksed viimaks lahti. Kõik tormasid. Me olime kolmandas reas, kõige ääre peal. Kaamera jõudis sinna vahel, kuid üsna harva. Seletati ära, kuna tuleb naeratada, kuna karjuda, kuna plaksuda, kuna põlveplakse teha, kuna böö karjuda ja kuna AWW öelda. Jalgadega trampida ei tohtinud, kuigi kolmanda kohtuniku, Mihkel Raua sisenedes, läks küll hull trampimine lahti. Siis Tauri vehkis laval kätega, et EI TOHIII!!! kaamerate pärast.. Pilt hakkab värisema. 


Ma ei mäletagi kõiki esinejaid. Neid oli mingi 17 vist. Mäletan, et mingid fa-dieesi tsikid olid, päris head. Siis üks kitarriga poiss oli, kes oli enam-vähem. Siis oli üks masendav räppar, kes vilistati kohe välja. Siis üks ülihea räppar, kes mulle jõhkralt meeldis. Siis.. hm, mõned tantsijad veel ja igast värki särki. Küll näete, kui saade tuleb. Jälgige siis, kas meid ka näete.


Siis tuli vaheaeg, käisin õues.Sain sõpru juurde, niiet kolisin rõdule, kuna all olid kõik kohad täis topitud. Nad toppisid kõik-kõik augud täis, et kaamerast ilus vaadata oleks. Ma ehmatasin ilgelt ära, kui esimene X anti, sest see tegi lihtsalt nii koledat häält, aga muidu oli väga lahe. Harjus ära.  Pilte on ka. kitarriga poiss

Tanel ja Ines

maadelsid :DKuulan Jasoni plaati, kõikkõik sõnad on peas. Well I don't wanna wake before, the tour is over, I'm gonna make it mine, I'll own it. 

No comments: