Pages

Thursday, September 23, 2010

Day 8


Day 8 - A song to match your mood.

Okai, täna oli suht okei päev. Esimesed kaks olid käsitööd, alustasin oma kampsuniga. Jõudsin teha 6 cm soonikut, ma ei taha teada, kuidas ma nende 100 erineva palmikuga hakkama saan, aga see olen ju mina. Siis oli keemia, sain tunnikontrolli viie. Füüsikas rääkisime - üllatus, üllatus - valgusest. Mulle ikkagi meeldivad füüsikatunnid. Kuigi poisid hakkavad vaikselt oma hirmust Välliku vastu üle saama, niiet kõik pole enam nii kontrolli all, kui varem. Aga täitsa okei, siiski. Bioloogias rääkisime rakkudest. Järgmine tund on kontrolltöö. Üleüldse on järgmisel nädalal mingi 3-4 kontrolltööd. Kas mingi seades mitte ei öelnud, et üle kolme kontrolltöö ei tohi nädalas olla? Samal ajal jälgivad kõik liigagi hästi seda põhikooli seadust, et tunni kõrvalised asjad võib endale võtta. Aga, mul pole sellega probleeme olnud.

 Aga, tänasest challenge'i teemast ka siis natuke. Põhimõtteliselt kuulan ma täiesti erinevat muusikat. Kui mul on hea tuju, siis ma tavaliselt kuulan seda, mida Rokas mulle saadab. Sellel lihtsalt põhjusel, et kui mul on hea tuju, siis ma räägin Rokasega. Rokas kuulab head muusikat. Või siis räägin ma Atsiga, kes kuulab täiesti teist muusikat, aga ka head muusikat. Kui mul on halb tuju, siis ma kuulan midagi, mis mul juba arvutis olemas on. Üldiselt kuulan ma siis midagi vähe aeglasemat. Ja siis tavaliselt, kui mõnikord harva Oskar mõne loo mulle saadab, siis need satuvad niiumbes nädalaga mu Top 25 Most Played listi. Nende hulka kuuluvad näiteks Nneka - Heartbeat (mingi remix), Evermore - Falling Away jne. Need on alati nii head lihtsalt. Ja siis on üks lugu.. Kujutage pilti, maailmas eksisteerib üks lugu, mis sobib koguaeg kuulata. Hommikul, äratuskella helinaks. Kooli jalutades. Masendavates või ka lõbusates vahetundides. Kunstis ja käsitöös. Peale kooli koju jalutades. Kodus, kui on halb tuju. Kodus, kui on hea tuju. Linna jalutades/linnast tulles. Magama jäädes. Ja kõige selle juures ei tüdine sellest loost mitte kunagi ära, sest see on lihtsalt nii hea. Vahel ma ei julge seda kuulata, sest ma kardan, et ma kuulan liiga palju seda. Aga jah. 

See lugu on Jason Mraz - I'm Yours ja see on lihtsalt kõige parem lugu, mida ma elusees kuulnud olen. Niisiis, selle challenge'i vastus saabki olema Jason Mraz - I'm Yours.  
***

Mul on lootust see veerand solfedžo hinne kümme saada. Lootus. Suhteliselt suur lootus. Ma ennustan, et ma pean järgmine tund kodust tööd vastama, aga ma arvestan sellega. 

Ma tegin pilte, ekstra. Esiteks kuna mu blogi on nii pilditühi viimasel ajal ja teiseks kuna mul polnud siiani ühtki sügise pilti (täna algas sügis, jee?).
Kirjutage toredaid kommentaare mulle (:

5 comments:

Anonymous said...

http://www.youtube.com/watch?v=fD3N2x4Ygvs&ob=av2n

Paula said...

Täitsa kuulatav, aga natuke liiga.. aeglane. Võib-olla paha tujuga mulle isegi meeldiks see väga :D

Liisu I said...

mõnusad pildid :)

mariel said...

SUL ON "NULLPUNKT" ?

Paula said...

Liisu: Aitäh.

Mariel: jap, on küll :) miks küsid? :D