Pages

Tuesday, September 21, 2010

Day 6, a photo of an animal you'd love to keep as a pet.
Kuna mu imearmas kujundus ei ole piisaval imearmas, et näidata pealkirju, siis pean ma iga postituse alguses selle välja kirjutama. Aga pole hullu. 
Tänane blog challenge on küllaltki igav, nii et tuleb leiutada mingigi viis selle huvitavaks muutmiseks. Paulal näiteks on idee, jälgige http://paulabl0gi.blogspot.com. Teema ise on  "A photo of an animal you’d love to keep as a pet". Ehk siis.. Minu idee oli siia panna ühe looma pilt, keda ma küll reaalselt elusees kodus ei peaks, aga kes on megaäge elukas. Aga siis ma sain aru, et see oleks ikkagi päris igav. Hm.. 

Ma kirjutan oma superlõbusast (sarkasm) päevast teile. Kõigepealt ärkasin pool kaheksa, mis tähendas JOOKSU mööda maja. Kooli jõudsin siiski 10 minutit enne kella. Läksime Kristiga arvuti klassi sisse, millega tuli mul meelde, et mul on kodutöö tegemata. Võinoh, pooleli, sest ma eelmises tunnis jõudsin enamuse lahti. Vaatasin, et mul on 6 minutit aega, tegin rutturuttu Exploreri lahti. Pekk, ma tahtsin Chrome'i. Tegin Chrome'i ka lahti. Jooksis kokku. Ootasin kolm minutit. See jättis mulle veel kolm minutit 4 küsimuse moodustamiseks + kodutöö esitamiseks. Tegin ruttu Wordi lahti, ei jooksnudki kokku. Järjest tuli inimesi juurde, kõik istuvad Facebookis, ma seal nokin oma kodutööd elueest. Nii, tegin 5 küsimust ära, save. Ruttu kollis.pri.ee lahti, esita kodutöö, manus.. Tunnikell. Vaatan selja taha, õpetaja istub oma laua taga ja vataba mulle otsa "Panin sulle plussi.." ;D Ma olen kõikvõimas. Jõudsin isegi natuke Facebookis istuda, Mafiawarsi lahti tegemine oleks kooli arvutite puhul tõsine nali, sest nad ei suudaks seda ära laadida. Kaalusin oma arvuti tundi kaasa võtmist järgmisel nädalal, kuna kooli klaviatuurid on kõige uskumatumad. Ma olen siiski juba selgeks õppinud, et L töötab ainult siis, kui seda vasakust servast vajutada ning Shifti tuleb paar sekundit all hoida, enne kui see tööle hakkab. Ja see oli alles esimene tund...

Ülejäänud tunnid polnud isegi mitte põnevad. Saksa keeles rääkisime Saksamaast, milline üllatus. Geograafias sain nelja, milline üllatus vol 2. Geograafias tuleb kontrolltöö, milline üllatus vol 3. Siis oli veel matemaatika, kus tuleb ka homme töö. Ja siis veel muusika, mis oli, nagu muusika ikka. Ja siis eesti keel, mis oli erakordselt mitte tiheda sisuga. Ja siis kehaline, poiste kehalise õpetajaga. Me Irisega hoidsime distantsi ja niisama rääkisime sellest, kui külm on. 

Praegu jõudsin tagasi linnast. Ilm on rõvedalt eestilik ja linnas on palju pahuraid inimesi. Mulle meeldivad alati Lianni Lõngade poemüüjad, sest nad on nii rõõmsad alati. Samas kui inimesed teevad midagi, mis neile meeldib ja saavad selle eest raha (nad saavad näidiseid kududa ja heegeldada), siis nad vist ongi õnnelikud. Lisaks sellele, et ostsin 7 tokki lõnga oma tulevase kampsuni jaoks, ostsin ma ka kaks raamatut. Margus Karu "Nullpunkt" ja Roone Roost'i "Mis sul Viga on". Alustasin selle viimasega, sest see on õhem ja seda saab Hirveküti kõrvalt paremini lugeda. Põhimõtteliselt, ma juba armastan seda raamatut. See on täis absoluutselt uskumatuid mõttekäike ja kellegi väga head arvamust ja samal ajal hunnikus roppusi, aga maailm pole mind neljateistkümne aastaga peaaegu üldse ropendama pannud, niiet vaevalt see raamat midagi enam muudab. 

Aga, mu blog challenge'i pilt ka siis. 


Homne teema on "Your dream wedding" dsiisas. 

6 comments:

Jane . said...

"nullpunk" on täiega awesome raamat !

väga armazzzzz poztituz ja ülinunnu loom , seemeeldib mulle ka .

maisuuda su järgmist postitust ära oodata ,seega räägiks ühest toredast pulmapeost mis oleks TÄITSA tore !:D
mu dream vedding näeks välja selline et astun kirikusse a kõik on pime , siis tunned et sind visatakse riisiga ja siis preester hakkab midagi poppi laulma ja siis süttivad diskotuled ning su peigmees hüppab lühtri otsast alla ja lubab sinuga elulõpuni koos olla ning pärast seda te viskaksite üksteisele armatuse märgiks tordid näkku ning siis noh võid ise edasi mõelda ...

oletubliii.

Paula said...

damn jane, ma tahtsin seda ise kirjutada. mu tänane öö möödub uue plaani väljamõtlemisega..

ole sina ka tubli.

ma nullpunktini veel ei jõudnud, aga seda teist lugesin küll... peaaegu lõpuni :S

Jane . said...

anna andeks :S:S:S

Paula said...

oiäramuretse, mul tuli idee juba :D

Mannu said...

"Nullpunkt" on täiesti geniaalne raamat. :D Noh... ma olen kindel, et päris "Hirvekütini" see ei ulatu, aga jah, PEAAEGU.

Paula said...

Jah, kindlasti. Ma arvan, et puudu jääb nii mõnigi asi "Nullpunktil". :D

Agajah. Ma jõuan sinna.. :D