Pages

Monday, September 20, 2010

Day 5 - A picture of yourself two years ago

Tänane päev on niiii väsitav olnud, nagu kõik esmaspäevad. Kool oli, nagu kool ikka. Eesti keeles õppisime romantismi, matemaatikas astme astendamist. Keemias vaatasime, kuidas õpetaja igast toredaid katseid tegi. Terve laud uputas.. Bioloogias vaatasime võihappebaktereid, mida nägime alles viimasel minutil, kui kell just käima hakkas. Aga ikkagi, ära nägime. Koledad olevused. Inglise keel on inglise keel, ma ei oska sealt kunagi midagi välja tuua. Ja ajaloos pääsesin töövihiku esitamist tänu faktile, et mul on liiga palju hindeid juba. Ma olin natuke õnnelik.
Ja siis oli muuusikakool. Sellest aastast on muusikakool normaalne. Esiteks sellepärast, et see on ainult kaks korda nädalas. Teiseks sellepärast, et ma saan lõpuks ometi millestki aru. Et kui õpetaja ütleb, et mängi seal nüüd neljanda sõrmega ja mine siis neljandasse positsiooni, siis ma ei mõtle enne 7 minutit, vaid saan kohe aru. Ja ma suudan nüüd kodutöid tegelikult ka vastata, erinevalt eelnevatest aastatest. Solfedžos on mul vist isegi kümneseis hetkel. Oeh, mulle nii meeldib millestki aru saada. 
Muusikaajalugu on kõige ajuvabam tund, milles ma eales viibinud olen. Me hakkame järgmisel tunnil kalu, pianiste ja antiloope joonistama. Lisaks sellele saime plaadid koos kahe aasta lugudega. Ma pole veel selle kuulamiseni jõudnud, sest mu armsal roosal Vaiol ei eksisteeri sellist auku, kuhu saaks paigutada midagi CD taolist. Kõige kurvem stsenaarium oleks see, et ma pean ostma plaadilugeja. Mul on allergia igasuguste väliste kolakate vastu, mis mu arvuti külge käivad. Väline kõvaketas on mu tõsine surm... 
Ühesõnaga. Mul läheb vist täitsa hästi. Ma isegi ei põe väga.. sest ma mõtlen selle peale, et... MUL ON STEND NÜÜD SEINA PEAL.
Oeh, ma olekspeaaegu unustanud seda öelda. Issi oli nii armas ja pani mulle stendi seinale. Missiis, et veits madalale ja mis siis, et ma olin pildid valele poole pannud. Pole hullu, ma saangi nüüd kõik ümber korraldada. Ja kõrgusel pole väga vigagi, nii ongi vist lahedam. 
Homme lähen Kaimo soovil õpilasesindust pildistama. Ma siiralt loodan, et me teeme õues selle st. saame teha.


Ja tänane blog challenge'i teema oli "A picture of yourself two years ago". Ma ei tea, kas on hea mõte panna siia endast pilt, mis on tehtud kaks aastat tagasi, aga.... See on USA, 2008. Ja ma kahtlustan, et Miami. Võimalikult vähe mind ;D

2 comments:

Martin said...

heheee, pilt on nii kena :)

Paula said...

hahaha, aitäh :)