Pages

Sunday, September 19, 2010

Day 4 - Your favorite photograph of your best friend(s)

Tehke mis tahate, mina ei saa seda postitust ühest ja ainsast parimast sõbrast/sõbrannast kirjutada. See oleks lihtsalt väga ebaaus. Niiet te peate leppima mitme pildi ja mitme isikuga.


Esiteks. Mariel. Ma ei tea, kas te üldse teate, et ma sain Marieliga tuttavaks Greta sünnipäeval kunagi ammu-ammu. Ja peale seda kolis ta mulle põhimõtteliselt üle-tee-naabriks (peaaegu). Pilt on hästi-hästi ammu tehtud, aga see on kõige parem pilt Marielist läbi aegade. Kuigi ma oleks võinud siia neid kümneid veel panna :)


Siis mul on veel parimaid sõpru. Näiteks emme, kellelt ma oma absoluutse põdemisgeeni pärinud olen ja kellega on väga lahe lihtsalt oma lahendamatutest probleemidest rääkida, mis tegelikult on enamasti täiesti lahendatavad, aga sellest ei saa kunagi päris ise aru... Ma kirjutan teile eraldi postituse meie põdemisprobleemist, siis te mõistate. 

Aga sellega ei ole mu parimate sõprade teema lõpetatud. Ma lihtsalt ei saa mainimata jätta Oskarit, tänu kellele ma kunagi Messengeris erroreid sain, et meie logifail on ületanud maksimumpiiri ja tuleb hakata eestpoolt ära kustutama. Ja üleüldse on Oskariga tore rattaga sõitmas käia ning lisaks sellele on ta üks väheseid (et mitte öelda ainus) inimesi, kes mõistab mu vihkamist selle külma ja koleda koha vastu, nimega Eesti. Ja mul oli selle postituse jaoks isegi pilt, mida mul küll kusagil avaldada ei lubatud, aga ma suutsin selle kuidagimoodi ära kaotada. See tähendab seda, et ma pean kellegi teise tehtud pildi siia panema... 


Ja ma ei tea, kas nii tohib, aga ma pean siia panema ka ühe pildi inimesest, keda ma kordagi näinud pole. Ma ei pea, aga ma tahan, sest Jane on lihtsalt nii tore. Ma ei kujutagi enam õhtuid ilma tema vestlusteta ja Orkuti testimonialitega ette. 

Ja mul on veel paljupalju toredaid sõpru. Aga need olid siis lemmikpildid nendest kõige parematest :) 

5 comments:

Anonymous said...

kas mina saan ka järgmine kord sellisesse postitusse enda pildi ?, palun. vannipilti !.


Teele, the Punktilaps.

Paula said...

hahaha, annab korraldada ehk tõesti :D

Margit said...

vähemalt kõik 3 tüdrukut on ilusad :D

mariel said...

oi paula . :)
"nupp-pu-kad ja nutikad inimesed tutvustavad meile . . . " jätkad sina :D

Paula said...

Margit, khm, noselge.

Mariel: oma uusi leiutisi ja lennukaid ideid. Ja meie tänaseks saatekülaliseks on Helmet.. maalt.
Oeh, sa tead isegi, mis selle kompsu ja munaga edasi sai :D:D:D