Pages

Saturday, September 18, 2010

Day 3 - My idea of the perfect first date.

Jee, mu blog challenge on juba kolm päeva vastu pidanud ja tänane teema on "My idea of the perfect first date". 


Iseenesest oleneb see kõik suhteliselt palju inimestest ja aastaajast näiteks. Talvel on ainuke enam-vähem normaalne võimalus minna piljardit või bowlingut mängima. Suvel on palju rohkem ägedaid asju teha. Põhimõtteliselt jäävad kõik mu ideed ideaalsest esimesest deidist kuhugi niisama tsillimise tasemele. Ehk siis mitte kaupsis tsillimine, aga nt jõe ääres jalutamine või paadisillal niisama istumine või rattaga sõitmine või mere ääres jalutamine (kui on meri, mille ääres jalutada) või siis.. partide toitmine on ka alati hea variant, kuigi see kujuneb enamasti pigem kajakate toitmiseks. Lihtsalt kusagil väikestel tänavatel on ka lahe jalutada.
Jah, see oligi mu väike ja lühike idee perfektsest esimesest deidist. Suht palju oleneb inimestest ka. Mingid vansitüübid käivad kindlalt Solarises või Virus deitidel.. Hm.

Jane meie projektis ei osale, seepärast on mul kohutavalt kahju, et me sellisest pärlist ilma jäime:

janeee says:
 kirjuta et " tassike teed hubases pastelsetes toonides kohvikus kus teenijateks on roosad vahukommikarud ning peakokaks suhkruvatipeast piparkoogimehike "

Super. Siuke roosamanna et :)

***
Ma pole täna enam niii haige, kui eile, aga suht nõme on ikkagi olla. Eilne actifed mõjus liigagi hästi, mul tuli eile küll tund aega hiljem uni, aga hommikul ärkasin ka kahtlaselt hilja, niiet.. Ilm on nii sügis. Ma igatsen suve. Täiega. Isegi seda USA-eelset ja -järgset osa koos kõige sinna juurde kuuluvaga.

PS. Palju õnnne Pärnule esimese McDonaldsi puhul, te olete nüüd ka arvestatavad! ;D

3 comments:

Anonymous said...

hehe üliarmas kujundus, ainult font on kole (postituses) :)

sul on ikka muidu ülihea blogi ;)

Anonymous said...

sa ära selle mäki teemal üldse hädalda.. arvad, et me siiamaani olime siis näljas kõik või ?, ei, meil on muid häid kohti. + meil on eeeeesti kõige parem pizza pleiss, stefani. päriselt.


Teele, the Punktilaps.

Paula said...

Anonymous: Aitääh, mulle endale kusjuures just meeldib see font, kuigi suurem võiks olla mu arust. Aga jätan meelde.
Aitäh muidu!

Teele: Ei, seda ma ei arvanud, olen ise ka Stefanis käinud ja sabas seisnud, et lauda saada. Aga ikkagi! :D