Pages

Thursday, September 30, 2010

day 15

Day 15 - Something you don't leave the house without. 


Joonistasime täna kunsti tunnis inimesi. Üllataval kombel tuli mul täitsa hästi välja. Eriti Paula.. ja illustreeritud Frank tuli ka päris okei. Anxu jalgadega nägin lõputut vaeva, tulemuseks oli mingi udu, mis hajutas need üldsegi ära. Mihkel tuli nukuliku ja õpetaja sõnul ka väga naiseliku näoga.. Ma küll ei tea, aga jah. 
Aga üldiselt mulle täitsa meeldis... Vägagi. 
Käsitöös jamasin oma kampsuniga. Peavalu. Käisime vahepeal poiste klassis. Tüübid teevad pinke seal elueest. Poiste klass on alati ägedam.. neil on puidulõhn ja suured masinad ja normaalne raadio. Meil on kurdistava häälega Karmen, varraste kilin ja mingi sureva häälega raadio.. 
Füüsikas oli tore.. 


Vällik: Et siis, kuidas me näeme ruumiliselt?
Vaikus.

Mina: Meil on kaks silma...
Vällik: Preili Adamson ütleb, et me näeme ruumiliselt, sest meil on kaks silma.. aga kuidas siis kükloopidega lood on? 
Klass: Ei näegi ruumiliselt.. *igast muud sellist ka*
Vällik: Ei tegelikult on preili Adamsonil õigus.. 


Preili Adamsoni pole kunagi preili Adamsoniks nimetatud. Äge oli.
Keemias oli kontrolltöö. Pandi eraldi istuma, kästi asjad laualt ära panna ja aega oli vist umbes 20 minutit. Seejärel pidid tööd kolmekümne sekundi jooksul õpetaja lauale jõudma. Suht raske oli.. 
Bioloogias rääkisime algloomadest. 


Challenge


Asi, milleta ma kunagi kodust ei lahku - telefon. Mu telefon on üks tähtsamaid asju.. just nimelt ASJU, mu elus. Esiteks mulle tohutult meeldib mu telefon. Teiseks saan ma alati helistada, kui vaja. Kolmandaks on sellega hea netis istuda vahetundide ajal, kooli wifist. Ja üldse, telefon on nagu.. tähtis. 


M.. mu nett on nagu kuuvarjutus jälle, sest viirusetõrje trial sai läbi. EIIII...

No comments: