Pages

Thursday, September 30, 2010

day 14

Day 14 - A TV show you're currently addicted to.


Ma nüüd ütlen ausalt, et umbes viimase 4-5 kuu jooksul pole ma peaaegu üldse telekat vaadanud. Enne USA'sse minekut vaatasin veidi rohkem telekat. Seal olles kadus telekageen ära. Kui Nicole ja Jake'i pool olin, siis vaatasime vahel "Silent Library" või "iCarly" osi, aga siiski, ma ei vaadanud seal peaaegu üldse telekat. Tagasi tulles oli mul päris palju tegemist kõikide muude asjade + sõprade + blogide ja värkidega. Niiet, siis ma võõrandusin Eesti teleprogrammist ka ära. Võinooh, enne kooli algust polnudki mingeid lahedaid saateid. Ja nüüd hakkasid kõik uued asjad tulema... Aga, ma pole iialgi aru saanud, mis lähevad saadete alla ja mis mitte, niisiis, kui ma väga mööda panen, siis kirjutage mulle kriitiline kommentaar ja andke andeks :)
Ühesõnaga. Kõik need uued telemängud, mis on, nt "100 sekundit", "Sõnasõda" jne.., neist ma olen vist ainult seda teist näinud ja pole väga süvenenud. Nägin kusagil Siret Rüübergi mingi pulga otsas rippumas ja kiljumas.. sellest piisas küll. Seriaalidest tean ma vähe rohkem.. "Kelgukoerad", "Ühikarotid", "Pilvede all", "Kättemaksukontor", "Kodu Keset Linna"... Ja siis on veel need erinevad.. saated? "Õnneleidja", "Hannes Võrno Q", "Eesti Maffia" (äkki see läheb kuhugi muu rühmituse alla?)... 


Ma pole ühestki neist sõltuvuses, vähemalt mitte selle sõna otseses mõttes. Siiski, ma arvan, et mu lemmik neist kõigist on hetkel "Pilvede all", sellele järgneb "Ühikarotid" ning sinna otsa vaataks ma hea meelega "Hannes Võrno Q'd", sest see esimene osa tundus huvitav. 


Ja muidugi ootan ma "Eesti Talenti" ning "Tantsud Tähtedega". Esimest siiski veidi rohkem.. Tantsusaade on minu arust huvitav ainult kogu selle lavataguse ürituse poolest. Ma pole võistlustantsust mitte kunagi ööd ega mütsi jaganud. Väga mitte minu teema. Ma ei saaks vist isegi siis aru, kui nad lihtsalt keset tantsupõrandat pikali lendaks. Ja siis need kohtunikud räägivad seal mingitest pööretest ja hoidmistest.. Hull asi ka, et ei hoidnud piisavalt kaua vms, vaata, tal on jumala äge kleit!


See selleks. Liiga palju ümmargust juttu ja lõpuks pmst mitte midagi ütlev lõpp :D Ma ikka oskan, peaks mainima. 


***


Tänane päev oli iseenesest... närv. Kõigepealt kehaline ja 2000 meetrit jooksu. Ma mõtlesin, et.. ee.. hull asi siis, jooksed viis suurt ringi.. Voilaa. Kolmanda ringi peal oli suht.. kriuks olla. Aga lõpus oli täitsa okei. Järgmine kord peaks kuidagimoodi ilma majataguse kõndimiseta hakkama saama, siis oleks tore.. Aga ma ei usu, et sellest asja saab. 


Matemaatikas oli tunnikontroll. See närv on maas natukeseks nüüd, ma sain viie. Bio kt sain ka viie. Geo sain nelja. Saksa lünkteksti sain viie. Meganapilt. Agajah. Viis.. -----. Ajaloos oli üsna lebo. Inglise keeles.. ma ei mäleta kunagi inglise keele tunde. Nirvanat kuulasime, seda mäletan. 


Appi, ma ununstasin selle eile ära postitada :S

No comments: