Pages

Wednesday, September 1, 2010

1. september

...polnudki nii halb, kui alguses kartsin. Kella kümneks vedasin ennast kooliõuele, kus oli aktus. Ma ei kuulnud ühtegi sõna kellegi kõnest eriti. Erilist õnnepalli tunnet ei tulnud kõiki nähes. Neid keda näha tahaks, näeb ilma koolita ka. Mingi Viljandi bänd mängis. Umbes nagu lugusid Fantast, mõnnast koolist ja kõigest muust. Ei ole hullu, peaasi, et nad ise rahul olid. Meie kooli sellega lõbustada oli natuke liialdatud mõte. 
Siis oli klassijuhatajatund. Meil oli mingi uus poiss ka seal. Hiljem tuli aga välja, et hoopis paralleelklass saab ta. Masendav, me ei saa kunagi uusi õpilasi. Mingi eriline lukus koosseis nooh. Aga muidu, ta ei olnud pikk ja brünett, nagu Heiko ütles. Blond ja lühike oli. Kõva info :D Ja nüüd ma ikka ei tea, kes see Siimo on, kes mu facebooki lisas. Sest selle poisi nimi olevat Elis?! olnud. Nii ütles vähemalt Elis, et ta kuulis, et nimi on Elis. 
Pärast kooli oli kodus mingi värk. Kõik sõid mu butterscotch'i ja värki. 
Kuna mul oli pool viis muusikakoolis tundide jaotus, siis otsustasin varem linna minna. Linnas oli ülipalju mingeid üritusi ja telke ja mingi bänd oli ja tantsijad ja kõik-kõik. Teadsin, et kusagil on Mariel ja teeb näomaalinguid. Ja kuna kõik teised suht tegid midagi muud, siis ma tsillisin Marieliga. Hiljem sain Marise ja Lauraga kokku, peale mida läksime Marisega koos muusikakooli.
Pärast mõneaegset sebimist sain teada, et 


E 17:35 solfedžo
N 17:35 solfedžo
JA 
E 16:45 muusikalugu


Nice. Uus tund. Tegelikult ma ikkagi arvan, et kogu see muu kupatus rikub mu kitarrisoovi ära. Kitarr on ainult üks pisike osa muusikakoolist. Kõik ülejäänu on mu jaoks see mittevajalik värk, mida ma olen sunnitud õppima. Kurb. 
Kitarriõpetajat polnudki majas. Niiet ma seisin pool tundi ilma asjata seal. See-eest nägin mõlemaid Mihkleid, kes paraku tulevad MÕLEMAD minuga ühel ajal solfi, mis on nagu eriline surm. Pole hullu, ma loodan, et Sirle tuleb ka. 
Peale muusikakooli läksin tagasi Marieli juurde. Nägin Annit, stylehurricane'i oma. Mariisat ja Kerlit nägin ka. Marieli juures oli mingeid muid inimesi ka.Ta tegi näomaalinguid seal pisikestele ja siis mingi aeg pakkisime oma asjad kokku. Siis mängisime DJ-sid natuke aega, peale mida tulin koju, sest päris külm oli.
Homme on kool.


käsitöö
käsitöö
keemia
füüsika
bioloogia
kunst
kunst


Lebo päev segatud erilise ajuraginaga. Masendav. Vähemalt näeb õpetajad ära. 
Praegu olen päris väsinud. Lõpetan selle postituse, lähen söön veidi midagi, kirjutan ühe inglise keelse blogi tumblr'isse ja siis panen kooliasjad kokku. Vihikutele tuleb veel mingid kirjad kapeale panna. Et kes mis kus ja miks. 


Ühesõnaga. See päev polnudki nii hull, kui alguses kartsin. 2 comments:

Martin said...

meil tuli ka muusikalugu :|

Paula said...

oojee, tore, meeldib? :D