Pages

Thursday, August 5, 2010

Täna on väga tore olnud. Ma olen endiselt Jake ja Nicole juures, nagu arvatagi võite. Mul on nüüd täpitähed sest ma sain wifi parooli enda arvutisse.
Eile õhtul mängisime kõik koos Balderdashi, mis on tõsiselt äge lauamäng. Seal on hunnik kaarte ja põhimõtteliselt tuleb lihtsalt erinevatele asjadele ise seletus välja mõelda ning see teistele maha müüa. Näiteks, kui sa saad WONGAWONGA, siis sa kirjutad umbes nagu.. An old-fashioned tool for cutting the grass, made out of different strings. Midagi sellist. Samal ajal kirjutavad teised oma tähendused ja siis kõik hääletavad millegi poolt, püüdes ära arvata tõest tähendust, milleks wongawonga puhul oli umbes nagu Big Australian pigeon. Väga tore oli. 
Öösel mängisime Nicole'ga mängu "would you rather...", mis oli ka päris äge, kuni me lihtsalt ära vajusime. 
Hommikul hakkasime uuesti Balderdashi mängima ja Kevin tuli ka. Kevin on Jake ja Nicole 13-aastane naaber, kes on täitsa tore. Tal oli päris hea fantaasia :D
Peale Balderdashi mängisime Maddenit, sulgpalli, spudi, laddergolfi ja videomänge. Väga tore oli. Pärast tuli Danny ka, kes on ka kusagilt lähedalt keegi tore poiss.
Peale seda käisin jalutamas kaameraga, sest päike ei tapnud nii väga enam ja õues oli hästi mõnus soe. Tegin veits pilte, tõmban pärast sisse ja panen siia juurde. 

Eile oli meil ka megalõbus. Julianna oli siin ja me filmisime. Mängisime kooli, ma pidin olema eesti keele õpetaja ja nemad õpilased. Ma õpetasin neile tähestikku, numbreid, värve, ilma, tujusid, mingeid tähtsamaid fraase ja igast muid asju. 
Kui me selle kokku pandud saame, postitan selle facebooki ja ehk siia ka, siis saate naerda.

Ja praegu vaatame America's Got Talent. Taylor Matthews on awesome. 
Tegin fotokonkursile lehe http://paulacontest.blogspot.com
Ja palun lugege seda, aitäh.

No comments: