Pages

Sunday, August 29, 2010

Tallinna-chill

Kokkuvõttes oli täna supertore päev. Hommikul ärkasin kell kuus. Teadsin, et ei saa muudmoodi ülesse, kui pean telefoni teise toa otsa lükkama, etpeaksin kella kinni vajutamiseks voodist püsti tõusma. Nii ma tegingi. Sain ülesse ka. Päris jube zombi tunne oli alguses, aga läks üle.
Tallinnasse sõit oli ka suht tore, sest see tee tundub lühemana, kui tihti sõita.
Ma olin pool päeva veel suht unine, aga mingi hetk läksime aiapoodi. Ostsime võrkkiige emmele ja hunniku lilli. Üliäge pood oli, mõnus. Kui ma kunagi.. aah.. ee.. kunagi näete siis. Liiga pikaks läheks.
Tagasi tulles nägime heinapallidega põldu. Korralikud inimesed on oma pallid juba kokku pakkinud, millest on kahju, sest sellest on saanud järjekordne suvi, kus mul pole heinapalli-shooti.
Sõitsin emme rattaga sinna tagasi ja tegin vähemalt heinapallidest üksi pilti. Pole päris see, nagu fotoshuut, aga vahet pole. Pallid on ikka.
Tagasi tulles oli neil kiik üleval ja lilled peaaegu istutatud. Megamõnus oli.
Siis tegime. St. emme tegi kanawokki ja kõrvitsapüreed. See ei olegi nii hull, kui kõlab. Päris söödav on.
Ja terve selle aja fännasid Bond ja Vega süles olemist. Viking pole üldse nii süleloom kusjuures..
Tagasisõidul ärkasin täpselt Adavere sildi juures ülesse. Mul on Adaverega mingi värk. Tuulikust olime küll möödas, aga silt oli ikkagi.

Ja järgmine postitus saab olema mega-peki-postitus, aga ma veel kaalun selle kirjutamist. Sest 300 pilti ei ole väärt vist ühte eraldi postitust. Mis siis, et need olid tänavatuledega, bokeh'ga ja makroga shoodi pildid + piljardipildid. Ei ole hullu.

Ja hawaiifännidega tuleb mõni teine päev linnatsill ette võtta. Kunagi lihtsalt ei klapi.
Ja Raimondiga tuleb teinekord kokku saada, kunagi lihtsalt ei klapi.
Ja enne tuleb mõelda, kui pildid kaardi pealt ära kustutada. Mõistus kunagi ei võta lihtsalt.

Aga, tänane oli kõigele sellele vaatamata ülimegatore. Ma sain teepeale originaalpudelis isetehtud frappuccinot. Mis võiks olla veel parem?Veganurr

Bondnurr

peenranurr

kiigenurr.

Ja nüüd ma lähen magan oma pildidmõtted välja.
Ahjaa, muru niitsin ka, konni alla ei ajanud, vähemalt mitte teadlikult. 

No comments: