Pages

Monday, August 23, 2010

Oras yra gražus

Hello. Vahepeal käisin Tallinnas, korraks, emme sünnipäeval. Hästi tore oli, ma sain muru niita. Tõstsin neli konna ja ühe rohutirtsu ka eest ära, et neid mitte alla ajada. Tallinnast tagasi sõites olime mõnda aega Ekspress bussi taga, mis tähendas, et ma rottisin tasuta wifit. Siis me sõitsime mööda ja enam ei tulnud välja. Aga soovitan soojalt Tallinnast täistundidel liikuma hakata, saate wifit kasutada.
Tartusse tagasi jõudes üritasin blogi kirjutada, aga mu internet ei tahtnud seda üldse lubada, mis tähendab seda, et täna helistasin Elioni ja küsisin, et mis värk on. Sõbralik onu oli ja minu suureks üllatuseks ei olnud ta järjekordne "vihkan oma tööd, tee mingi restart vm" sorti tüüp. Seletas ilusti ära, ma sain isegi aru, mis viga oli. Nüüd on mul igatahes viirusetõrjet vaja. Ja Photoshoppi ja Office'it oleks ka vaja :( Peab sõpsima kellegagi.
Täna käisin Mariaga väljas. Käisime raamatukogus ja värki. Pilte tegime ka. Ostsin hiljem endale uue euroopa ülemineku, sest selgus, et vana on ikka suts vale. Peale seda käisin juuksuris. Ma olen pmst samasugune, lihtsalt mitte nii... kahtlane.
Homme on mul plaanid ja ülehomme on mul plaanid ja ülehomme on ka plaanid. Reede, laupäev, pühapäev on vabakava. Niiet kui keegi, kes mind näha tahaks, pole seda tükk aega saanud, siis palunväga. Karl helistas ka täna, Laanekask, ma mõtlen. Küsis, et kas ma sügisest muusikakooli tulen ikka. Ma ütlesin, et ikka tulen. Kuigi mul on naatuke siuke tunne, et solfedžo killib ära kogu kitarriõppimise idee, siis vahet pole. Ju siis peabki nii olema. Ma pole suvel eriti kitarri mängida jõudnudki, sellepärast üritan midagi õhtuti proovida. Ütlesin Christopherile, et õpin Stairways to heaven'i ära, aga ma ei tea, mis sellest välja tuleb.
Peale selle tahtsin öelda, et fotokonkurss veel kestab. Saatke rahulikult pilte veel. Ja küsimusi saate ka veel esitada, kui teil mõni on. Ilmselgelt keegi ei viitsi tegeleda sellega eriti, aga aitäh neile, kes on viitsinud :)
Ahjaa, mulle meeldib Coldplay, yay. Mulle meeldib Jason ka endiselt. Muide, ma tõin endale usast käevõru, millel on I heart Jason'iga ripats. Mulle lihtsalt meeldis käevõru ja see tuli ainult "I love..." kirjaga. Ja Jason tundus ainus põhjendatav.
Me Marieliga avastasime täna, et Eesti poisid on nii mõttetult lühikesed kõik. Päris masendav. Samas kui kõikides teistes maailma kohtades on kõik nii pikad. Meil on tõendeid.. kuhjaga. Siis me saime teada, et mõni Eesti poiss on ka pikk ja lõpuks jäime fakti juurde, et Tartu poisid on lühikesed. Kohutav. Ja vahel on nad täitsa kahtlaselt totud ka. Vahel. Tihti. Vahel. Tihti. Vahel liiga tihti.
Ja nüüd õpin ma leedu keelt, mitte päris sellepärast, et ma nüüd ametlikult kavatsen Leetu kolida ja mida iganes, aga Rokas hakkas mulle leedu keelt õpetama. Oras yra gražus, Rokas yra mano bičiulis. See ei meigi üldse senssi, sellegipoolest. Ilm on ilus, Rokas on minu sõber. :D Haha. Kas ma pole mitte tark?
3 comments:

G? said...

mulle meeldib ju jakk :)

mariel said...

lühikesed ja dumb'id :D

Paula said...

greta: aitääh :)
mariel: hullem veel :D:D