Pages

Tuesday, August 17, 2010

Mu viimane postitus Ameerikast...

...on masendav, sest mul pole mingit tuju eriti.


Ma tahan koju, päriselt. Tahan näha kõike kalleid ja toredaid, keda tükk-tükk aega näinud ei ole. Tahaks oma voodis magada. Tahaks Vantsu kartuleid ja (seene)kastet. Tahaks Vikingit ja Kümmet näha. 


Aga ma ei taha ära minna. Mul on olnud kõige parem suvi seni üldse. Mul pole ausaltöeldes vist kunagi ühelgi suvel nii lõbus olnud. Mitte, et ma toredaid asju teinud oleks, aga see kõik oli lihtsalt super. Esiteks hakkan ma igatsema seda, et ma ei näe enam iga päev emmet. Ei saa talle hommikul apelsinimahla või oma veidraid benedicte teha ega kolmel miilil käia ega shopata ega Scrabble'it mängida (sorry, et ma seda viimasel ajal isegi eriti ei teinud..) ega pilte teha... 
Teiseks hakkan ma igatsema Dan'i ja Julie't, tänu kellele mul sai nii tore suvi olla. Ma ei teagi, kellega ma nüüd neid pikki vestlusi maavälisest elust ja kõigest muust rääkima hakkan, kui mul Dan'i pole. Tegelikult mulle tundub, nagu me oleks alles natuke aega tagasi New Yorgist siia tulnud. Ma arvasin, et see pole pooltki nii lõbus. Siis ma nägin seda maja ja Dan'i ja Julie't ja.. mm.. lihtsalt nii-nii äge. Mul oli rohkem lõbus, kui ükskõik kui palju aega New Yorgis seda võimaldaks.
 Ja kolmandaks hakkan ma igatsema Chris'i, Aileen'i, Jake'i ja Nicole'i, eriti ööbimist nende pool ja paaditrippe. Aga nagu Chris ütles, siis on mulle sellest kõigest võib-olla natuke vale mulje jäänud. Nad ju ei tee seda kõike igapäev. Niiet Jake ja Nicole peavad ka kooli minema, nagu mina. Ikkagi.. Tundub nii kurb. Ma ei saa Nicole'iga koos joonistada ega Jake'iga videomänge mängida. Keegi ei ürita mind paadisillalt vette lükata (Oookei, neid ikka leidub, kuid mitte kedagi sellist, nagu Nicole) ja keegi ei näpista mind järjepidevalt. Nii ei saa lihtsalt..

2 comments:

Eneken said...

Kalli!!! Ja nyyks... ja mõtleme selle asjaga miskit välja :P Ja veel üks kalli :)

Paula said...

:)
Et äkki ma saadan sulle igal hommikul pressitud apelsinimahla??
Sul mahlapress on ikka?
Ei ole?
Kallih