Pages

Friday, July 9, 2010

Värvidest ja ujumisest

Ma oleks praegu peaaegu oma blogi inglise keeles kirjutanud. How cool is that? Tänane oli jälle superlahe. Hommikul ärkasin, tsättisin veidi aega, sest varahommik on kõge normaalsem aeg inimestega suhtlemiseks. Siis läksime Annapolis'se, mis on siit veidi eemal. Käisime toidupoes, Targetis, veel paaris toidupoes, ühes paadipoes ja ühes veinipoes. Sealjuures tegime seda Dani ja Julie'ga. Sain teada, et siin olevate üliilusate puude (põõsaste?) nimi on Grape Myrtle ja see näeb välja selline. Neid on kõikvõimalikke erinevaid värve, aga me leidsime Julie'ga ühe, mille värvile meil õiget sõna polnud. Dan ütles, et see on carmine, aga see polnud päris see. Lõpuks leidis Dan google'ist "shades of red" pildi ja me otsustasime, et see asi võiks olla pigem cerise. Ja kuna see on nii lahe sõna, siis me leppisime kokku, et see on cerise. Ma ei jõua ära oodata, millal me mõnda sinist lille näeme ja ma saan selgeks õppida "shades of blue".

Kui linnast tagasi jõudsime, läksime kõik koos paadiga sõitma ja ujuma. Sõitsime mingi pisikese saareni, kus selgus, et vesi on vaevu nabani. Aga kui mõni meeter edasi ujuda, läks sügavaks ka, niiet sai korralikult ujuda. Julie rääkis mulle veidi krabidest. Mingi hetk sõitsime veel veidi ringi, ma tegin pilte ja siis tulime koju tagasi. No põhimõtteliselt see on mu kodu järgmiseks kuuks ajaks. Anyways. Ma olen väga häppi oma Forever21-leidude üle, sest hommikul käisin selle kleidiga linnas ja kaks müüjat ütlesid mulle, et see kleit on väga ilus (Eestis sellist asja eriti ei näe). Ja paadis olin selle pluusiga, millest ma ise ülimalt sillas olen. See on selline.. hästi ilma vormita, saad pmst igat moodi kanda. Läbipaistev, liblikatega, sky blue või powder blue (õpin oma shades of blue'd vaikselt) ja küljed on pitsist. Ja kuna see fittib mu ujumisriietega hästi, siis ma olin selle üle vägavägaväga sillas.

Peale ujumist tulid siia Dani lapselapsed. Nicole (10) ja Jake (12), kes olid supertoredad. Me mängisime Scrabble'it. Mina võitsin. Somehow. Aga ma mängin seda tihemini ka. Rääkisime Nicole'iga USA lauljatest. Justin Bieber tuli jutuks. Nicole ütles, et "he sounds like a woman. And he's too rich and too famous. His songs are like.. "i'll buy you anything, i'll buy you any ring" and even in the videos the girls are like "go away".." Seda oli nii hea kuulda. Aga ta ütles, et talle meeldivad Beyoncé ja Taylor Swift, millega ma vägagi nõustusin. Igatahes, hästi tore oli. Ja nüüd ma mõtlesin teha ühe blogi koos piltidega. Niiet...

Tahtsin seda ka öelda.. unustasin eelmisse postitusse panna. Dan ja Julie rääkisid, et siin pole midagi ohtlikku eriti. Et neil on kahte sorti madusid - ühed puude otsas ja teised vees. Puude otsas olevad ei pidavat midagi tegema, lihtsalt on ja kõik. Vees olevad pidid hammustama, kui sa umbes tund aega vees paigal seisad ja nad arvavad, et sa oled kala. Aga mürgised nad ei ole, see võib lihtsalt pisut valus olla. Aga nad on kohutavalt kartlikud, niiet neid tavaliselt ei näegi. Mina küll nägin ühte eile, kui paadiga sõitsime. Ujus vee peal. Selline pisike, ei tasu karta. Täna ütles Julie, et neil on pisikesi jellyfish'e ka. Ma olen meriristist referaadi teinud, niiet ma tean, et nad peaks päris valusalt kõrvetama, aga me ei näinud täna ühtegi. Loomad on neil umbes samad, nagu Eestis, aga neil on suurem valik liblikaid ja linde. Täna nägin ühte suuurt kollast liblikat, musta-valge kirjude tiibadega suurt kiili ja kardinali.


Lisaks sellele pani emme mu kirja (vist ikka pani) ühele filmikursusele, mida korraldab Apple. Niiet kui ma selle läbin, saan ma oma vlogisid teha ja monteerida ja värki. Isn't that cool or what?

Ja nüüüd siis pildid ka...
Mu pärlirüüste tulemusM pidin selle panema.. pildi title on üsna lol


Julie toredad roosid :)


Veepiisad 1


Veepiisad 2

Mul on ühele Hawaii-fännile eriti tore lugu, niiet oleks parem, kui ma teda msnis kohtaks :)

2 comments:

Liisu I said...

Need pisikesed roosid näevad täpselt sellised välja nagu mu sõrmuse peal on :D:D

Paula said...

Oooh, on jaah peaaegu, aga need kõvasti väiksemad :D