Pages

Thursday, July 8, 2010

Parimast veel paremaks

Time for another post.. Igatahes. Kas te teadsite juba, et siin on keskmiselt umbes 38 kraadi sooja. Ma polnud seda vist veel maininud..

Mu viimased päevad New York City´s möödusid suhteliselt.. masenduses. Mitte, et mul oleks masendus olnud või et miski seal oleks masendav olnud. Asi oli lihtsalt selles, et mina, Paula, olen nädal aega New Yorgis ja ostan sealt endale KAKS asja. Kuidas saab see olla võimalik. Selle kõige juures on mul raha peaaegu otsas - söömine on kallis lõbu. Anyways, täna hommikul tšekkisime ennast hotellist välja ja läksime seitsmendale avenüüle seda Anni tutvustatud Forever21-i otsima. Uskuge või mitte, aga me tõesti leidsimegi selle üles. 

Järgnev lõik on pühendusega Annile (stylehurricane.blogspot.com). Seal tõesti oli neli korrust. Dressing roome üle ei hakanud lugema, aga need olid üliilusad - roosa ja valgega. Kõige alumisel korrusel oli kollane takso!!! Graffitiga kollane takso!!!!!!! Ja ma oleks võinud seal elada. Ausalt. See oli lihtsalt.. Felt like heaven. PS. Mul on mingi probleem, ma ei suuda ennast eesti keeles enam piisavalt väljendada. Kõik tuleb inglise keeles.. Endiselt Forever21-st rääkides.. Tohutult äge oli. Vahepeal, teise korruse juures mõtlesime, et peaks vist proovima minema, et kuidagi raskeks läheb, kanda niii palju asju käes. Korraga lubati kabiini 6 eset. Pidime käima kolm korda kahepeale, arvutage ise. Lõpuks sain mina endale ühe pluusi ja ühe üliarmsa kleidi. Kuigi seal oli veel megailusaid asju, nagu üks südamega sõrmus ja rufflesitega pluus ja palju maikasid Eiffeliga, jäätistega ja mõistagi - New Yorgiga. Aga ma ei tundnud erilist vajadust nende järgi. Kui midagi kripeldama jääb, siis tuleb tagasi minna. Seoses sellega, Anni, ma lähen sinna põhimõtteliselt varsti tagasi, niiet kui sul tekib soove (tseki internetipoodi) siis let me know. Ma isegi proovisin sulle üllatust teha ja midagi osta, aga see tundus nagu mission impossible. Üks erinevate neetidega pluus oli, aga see ei näinud piisavalt Anni välja vist. Etsiis, anna teada :)

Ja nagu te juba võib-olla aru saite mu tekstist - ma ei ole enam New Yorgis. Mõneks ajaks. Tegelikult terveks järgmiseks kuuks (eranditega, lähen sinna uuesti 17.-18. juuli). Praegu on helllooo, Washington. Ee.. tegelikult see pole Washington, ma hakkasin mõtlema. See on Maryland. Ehk siis tähendab see seda, et me ööbime Dani ja Julie juures. Rääkides mu masendusest - New York meeldis mulle väga ja kuna mul oli kahe aasta tagune mälestus Washingtonist = a bit boring.., siis ma natuke kartsin, et jah.. Whatever. Kui me siia jõudsime ja ma seda maja nägin. Kõik. Punkt. Mis asi see New York veel on??? Ei tegelikult ka, see on täiesti super. Selline pisike maja lahe (see vist polnud otseselt laht. Dan ütles, et see pole tegelikult bay vaid loch? ma pole kindel, kas see sõna oli loch..) ääres koos väikse sadama ja üliarmsa aiaga. Lihtsalt super. Käisime juba paadiga sõitmas ka. Teate, kui soe vesi siin on? Teate, kui soe vesi Eesti basseinides on? Teate, kui soe Eesti ujulate mullivannides on? Siin on veel soojem. Nagu.. päriselt. See on.. SOE. Istusin paadis, jalad vees, tuul puhus, päike paistis, linnud lendasid, soe oli... Ma ausalt ka ei tea, kuidas seda teile kirjeldada. Võib-olla, kui ma pilte teen, siis te saate veidi paremini aru, aga ausaltöeldes ma arvan, et see ei mahu kuidagi piltidesse ega sõnadesse ära. Nii-nii-tore on. Homne to-do list: ujuda, ujuda, ujuda, pilte teha, ujuda, ujuda.. 

Tahtsin veel seda ka mainida, et ma sõin eile kammkarpe. Teadupärast ma kala ei söö, aga eelmisel korral Tallinnas sõime Maeve´iga kammkarpe ja ma mäletasin, et need olid head. Peale seda, kui crowd otsustas kalarestorani sööma minna, leidsin ma, et tuleb panustada taaskord kammkarpidele. Neid oli seal kusagil 10-12 tükki koos friikartulitega. Ma olen igatahes kala kohapealt nüüd kodustatud. Vähemalt sedasorti kala osas, mis tegelikult polegi kala - krabid, kammkarbid, krevetid. 

Ma õpin siin täiega bioloogiat. Ma tean, kuidas mingid valge kõhuga linnud kala püüavad - hoiavad jalgade vahel seda ja lendavad ringi, kuni kala kätte ära sureb, et see pesast välja ei loperdaks, kui söömaks läheb. Ma tean seda ka, et vee peal olevad pisikesed.. ma ei oska seletada.. liikuvad alad.. tähendavad seda, et kaks kala üritavad selgusele jõuda, kas väiksem süüakse ära või ei. Ehk siis suurem kala üritab väiksemat ära süüa ja sellest rüselusest tekib vee peale see.. lainetus või asi. Ma tean igast muid asju veel. Näiteks kuidas krabisid püütakse. Ma tunnen ennast täitsa targana. Tagasi tulles teen mingi eksami või asja ja hakkan kohe bioloogia õpetajaks... Võimidagi.. 

Olge seal Eestis sama tublid edasi ja saage oma vihma ja äiksega hästi hakkama. 
Tervitage kõiki, kes mu blogi ei loe, aga kes oleks mu tervitusest huvitatud. 
Ja kirjutage kommentaare, sest siis ma vähemalt tean, et seal kontinendil keegi ikka veel mäletab mind :D
Asi pole nii hull.. :D

Heartbreak boulevardi ei leidnud google maps´ist, aga we'll figure something out..

13 comments:

Jane . said...

mina mäletan sind veel :D

okei . Eestis on ka hetkel üle 30kraadi aga kell on praegu 8:31 hommikul ka , niiet ma arvan et läheb veel soojemaks . ja päike paistab . lalala:D

okei . ma jäin ära sõnatuks . aga ikkagi , megamegalahe . kõik see.
have fun. tsau :)

Anni said...

kindlasti mäletame meie ka sind! :)
Tore on kuulda, kui hästi sul seal kõik läheb ja et sulle see ka vääääga meeldib!!!! :) Ok, ma siis praegu pikemalt ei kirjuta, järgmine kord jälle:D Ilusaid elamusi sulle! :)

Anni said...

aww väga armas, et mulle pühendus:D
aga tundub, et sellest oli kasu, et sa sinna ikka läksid;)
ma ise tegelt polegi kõige suurem forever21 fänn, lihtsalt sellest poest pilte vaadates jäi suu lahti ja mõtlesin, et sinna peaks kindlasti minema.
aga ma uurin siis natuke nende kodulehte ja siis annan teada, kui ma midagi väga-väga tahan. aga ainult minu pärast ei ole küll mõtet sinna tagasi minna :D

Anni said...

PS: Äkki sa vaataksid vahelduseks ka enda postkasti, ma saatsin sulle sinna ka ühe kirja, ma ei tea, kas sa oled näinud... :P

Marek said...

Djah..avastasin ise kah, et Hrtbrk Blvrd'i US'is polegi..küll on Hillsid ja Roadid ja Ridge'd ja Lane'd..aga see pole see :P Ilmselt oleks Maku õnnelik ka mõne suvalise boulevardi sildi üle, mida saaks hiljem töödelda Hrtbrk'ks :)Tänud.

Margit said...

Appi.. kõik kes loevad on nagunii mingi elukadedad,sest meie ilmselgelt ei jõua sinna vist kunagi ? :D Jubelahe. (:

Anonymous said...

Arvan sama, mis Margit. :D

Meryt said...

Hei!
Sattusin 8le pika aja su blogi lugema taas. V2ga tore kuulda, et sulle USAs meeldib. Resideerun isegi juba kuu aega Ohios Cincinnatis. Ka siin on kole kuum, hetkel on v2ljas 97F, ehk siis 39 kraadi peaks Celciuse j2rgi olema. Minusuguse suvevihkaja jaoks
8letamatult kuum igastahes. Aga kauaks kavatsed Ameerikamaale veel j22da? Kauneid elamusi sulle igastages :D

Liisu I said...

Kõik kõlab vägavägaväga lahedalt:D Jaa mina ka mäletan sind veel.. vist

Paula said...

Ohhjesss, keegi ikka mäletab, see on hea. Ei pea tutvustavat postitust veel kirjutama.

Jane: Seda on hea kuulda, et teil ka enam-vähem soe on seal. Ja have fun, too :)

Anni: Üritan meilboksini jõuda. Huvitav, millisele sa kirjutasid :D

Anni2: Ma lähen NYC-i niivõinaa tagasi, meil on üks Central Parki piknik plaanis ja Rockefelleri katusel on ka vaja veel käia, niiet Forever21-st läbi hüpata oleks piece of cake. Muidu, mul on kollane Forever21-i kilekott, koos kollase taksoga. Ülinummi :D Ja soovidest anna teada enne 17. juulit :) Ei pea tingimata Forever21 olema..

Maku: Midagi mõtleb ikka välja. Mis selle Heartbreak avenuega on?? :D

Margit: Eestis on parem mcdonalds, selle üle olen mina hetkel kade :D Aga jah, tore on siin siiski :)

Kätrin: Kes teab, võib-olla kunagi on USA nagu Läti. Et koolitripid tehakse New Yorki ja ekskursioonid Washingtoni.

Meryt: Uuh, nii äge, et keegi loeb mu blogi samalt kontinendilt, kus ma olen hetkel :D Suvevihkaja olla on pagana raske, ma kardan. Aga siia jään kuni 18. augustini, niiet veel pikaks ajaks :D Elamusi sulle ka :)

Liisu: Ee.. Kust ma sind tean? Tore et sina mind mäletad :D Ma see kahepalgeline pugejas, rimembär?

Ossu said...

Pilte pilte pilte :P

Anni said...

kirjutasin sellele meiliaadressile, mis sul blogi leheküljel on (paulajohanna@paulajohanna.com).

Paula said...

Ossu: Nüüd on pilte ka :)

Anni: Selge, kohe vaatan :)