Pages

Wednesday, July 28, 2010

Ookeanist, mu teisest elektrikatkestusest ja basseinipeost

Mul on blogis mingi tohutu tühjus olnud viimastel päevadel. Kui see kuidagi lohutama peaks, siis mul on ülilõbus olnud.

Üleeile - 25.07.

Päeval käisime Aileen'i, Jake'i, Nicole'i ja Christopher'iga lahes ujumas. Rahvast eriti palju ei olnud, kuigi oli pühapäev. Tegime vettehüppeid ja korjasime merekarpe. Õpetasin neile jälle eesti keelt. Nad õppisid ära "sa oled nii loll", mida nad ise küsisid, niiet ma lihtsalt viisakalt vastasin. :D Mingi hetk hakkasime tagasi minema, sest tormihoiatus oli.

Tagasi jõudes otsustasime, et lähen nende juurde ööseks. Õhtul pidi neil olema koolilõpu pidu, kus jagatakse auhindu aasta parimatele ja tehakse basseinipidu. Vahepeal hakkas kohutavalt vihma sadama ja lõpuks tuli välja, et neil pole elektrit. Karta oli, et basseinipidu jääb ära, niiet hakkasime lauamänge mängima. Mängisime Sequence'it, mis oli alguses keeruline, aga muidu täitsa lahe mäng. Peale seda oli vihm järele jäänud, mis tähendas, et võib-olla pidu ikkagi toimub.

Seal oli tõsiselt palju inimesi, lapsed koos vanemateg. Lapsi oli igas vanuses, algkoolist gümnasiumini. Ma teadsin heal juhul seitset-kaheksat inimest. Alguses oli umbes 15 minutit kõnet ja siis täitus kogu basseini ümbrus inimestega. Tõsiselt kahtlane oli olla seal, täitsa üksi, kedagi ei tundnud, siis hakkas I'm Yours mängima ja ma olin veits rohkem häppi... Vahepeal nägin Courtney't ja peale seda sain tuttavaks Jake'i sõpradega. Lõpuks tutvustas Aileen mulle Colleen'i. Colleen oli kolmteist ja tõsiselt tore.

Vahepeal sain endale pisikese sõbra. Nime ei tea, aga tal olid Lego'ga ujumispüksid. Igatahes tahtis ta kohutavalt minuga koos vette hüpata, eriti käest kinni. Mingi hetk ma ütlesin, et ma lähen jäätise järjekorda, mis oli kohutav viga, sest ta tuli ka. Siis ma pääsesin sest...

Mingi hetk kogunes basseini äärde hulk tüdrukuid ja kuna seal oli DJ, kes mängis nagu kõige paremaid lugusid üldse (I'm Yours), siis nad kõik tantsisid. Siis tuli macarenat ja Nicole vedas mu Coutney ja Julianna juurde macarenat tantsima. Ajee. Mõni aeg hiljem kutsus Colleen mind tantsima. Siis oli umbes nagu Taio Cruz - Dynamite. No ja siis ma lõpuks lõpetasingi seal koos Colleen'iga tantsides. Pärast tuli välja, et Colleen oli umbes nagu mingi kõige ägedam ja ilusam ja toredam tüdruk sealt üldse, niiet kõik tulid ja küsisid minu kohta. Colleen ütles, et see on Paula ja ta on Eestist. Mis tähendas, et ma sain veel umbes 20 uut ilusate nimedega sõbrannat. Siis läks pimedaks ja Aileen ütles, et me läheme 15 minuti pärast ära. Colleen ütles selle peale, et me peame minu jaoks loo küsima, enne ei saa minna. Niisiis sain ma DJ-lt erisoovi "California Gurls'i" jaoks. Ära minnes sain veel umbes 10 kallistust ja 20 õhusuudlust.

Sõitsime koju.. võinooh, Jake'i ja Nicole'i poole tagasi, kus selgus, et elektrit ikka pole. Kolisime kõik keldrisse, kuna iga muu ruum majas oli konditsioneeri puudumise tõttu megapalav. Umbes kahe tunni pärast ehk siis kell 2 öösel tuli elekter tagasi.

Eile - 26.07

Ärkasime hommikul kell 10 ja hakkasime kohe asju pakkima, sest pidime minema ookeani äärde, Delaware'i. Võtsime veel Courtney ka peale, käisime poes ja hakkasime sõitma. Nicole ja Courtney tegid terve tee kutseid oma Slumber Party jaoks. Me Jake'iga mängisime kaarte. Ma õppisin lisaks Texas Hold 'em-ile ja Blackjackile ära veel umbes 3 mängu.

Sõit võttis aega umbe 2 tundi, misjärel me jõudsime randa, mille nimest mul õrna aimugi pole. Põhimõtteliselt aitab sellest, kui te kujutate ette ennast seismas keset randa, mõlemal pool mitu miili rannajoont koos sadade vikerkaarevärvides päiksevarjudega. Nii kaugele, kuni vähegi näha oli, paistsid päikesevarjud. Vesi ei olnud eriti sinine tegelikult, aga see oli suht loogiline. Lisaks sellele meenutas see Eestit veidi, sest vesi oli suhteliselt jahe võrreldes Chesapeake Bay'ga. Soolasem ka. Jake õpetas mulle, kuidas sõita BogeyBoardiga (pole kirjapildis kindel, aga jah...), nii,  et lained su randa kannavad. See oli tõsiselt äge. Kui nägid suurt lainet, pidid jooksma, lauale hüppama, kätega tõmbama ja kui sa seda õigeaegselt tegid, siis mingi hetk jõudis laine sulle järele ja kandis su liivani. Nagu kelgutamine põhimõtteliselt.

Siis me väsisime bugibooordimisest ära ja jalutasime Jake'iga kuni päiksevarjude lõpuni, kust algas täiesti tühi ala. Ainult liiv ja vesi. Siis jalutasime tagasi. Ujusime. Bugiboordisime. Ujusime. Bugiboordisime. Nägime delfiine. Neid oli umbes 5 tükki ja nad olid tõsiselt lähedal. Niiii lahe, aeg ajalt oli neid vee peal näha. Peale esimest pilku päikesevarjudele oli see tiene kord, kui ma kahetsesin, et mul fotokat kaasas polnud. Siis nägime, tegelikult tundsime, krabisid. Aga kui ennast bugiboordi peal hoida, siis ei teinud nad midagi.

Siis hakkasime tagasi sõitma, sest päike hakkas loojuma. Läksime pitsat sööma. See oli kõige parem pitsa, mida ma oma siin oldud aja jooksul söönud olen. Hakkasime tagasi sõitma. Kuna oli päris hilja, siis helistasime ja küsisime, kas ma võin teiseks ööks ka jääda, et Aileen ei peaks mind veel viima minema. Ja kuna ma võisin, siis peale seda, kui me olime "Rahvusliku aarde" vaatamise lõpetanud ja koju jõudnud, läksime põhimõtteliselt kohe magama. Seekord magasime kolmekesi keldris.

Täna - 27.07

Hommikul ärkasime kell kümme, pakkisin oma asjad kokku ja kuna oli Julie sünnipäev, siis läksime suhteliselt vara ära. Julie sai sünnipäevaks iPadi ja Nicole lihtsalt ei suutnud leppida faktiga, et tal pole iPadi. Ma ütlesin, et kui ma kunagi oma teleporteerumismasina leiutan, siis saab ta ka ühe, roosa, iPadidega. Lõpuks ma ikkagi ei jäänud Magothy streetile, sest Aileen plaanis teha aiapäeva, rohimise, muruniitmise ja autopesuga. Ma otsustasin ka minna. Pesime auto ära, lõikasime muruplatside ääred sirgeks, rohisime peenrad ära. Siis vaatasime niisama MTV-d. Ja siis tõid nad mu koju tagasi.

Loodetavasti näen ma neid neljapäeval jälle.
Pilte on ka, kusjuures isegi Jake'ist ja Nicole'ist.


2 comments:

mariel said...

pildid. . . mmmmm

Paula said...

juhuuh :)