Pages

Friday, July 16, 2010

Kayaking & Fishing

Ma käisin eile kalal. Püüdsin kümme kala. Julie püüdis kolm ja Dan kuus. Kõik kalad olid samasugused. Pisikesed ja hallid. Inglisekeelne nimi on spot. Eesti keelset ei tea, ei leidnud ka. Välja näevad sellised - link

Peale seda käisin Nicole'i ja Jake'i ja Eileen'iga rannas. Seal oli veel 10-15 last, aga ma ei suutnud nimesid selgeks saada. Osad sain. Näiteks Paige - pisike pikkade blondide juustega tüdruk. Lindsay - Pisike lühikeste tumedate juustega tüdruk. Maggie - veidi suurem pisike pikkade blondidega tüdruk. Sara(h?) - Jake'i "lemmik naaber" ehk siis 13-aastane pikkade pruunide juustega ülipruun tsikk. Nicole ütles, et Jake tegelikult vihkab teda, sest ta kutsub teda Jaketoniks (nagu Ashton vms). Juliana - tumedate lokkis juustega pisike tüdruk, kellel oli kaksikvend. Matt - ekstrapruun jalkapoiss. Tony - pisike poiss. Gretchen - 11-aastane blond Saksamaa fännist tüdruk, kellel on Pattinsoni-crush. See on isegi palju, aga rohkem ma ei mäleta ka vist.

Jamh. Põhiliselt nende naabrid ja nende naabrite lapsed. Aga Jake ütles, et nad ei ela kõik nende naabruskonnas, et enamus on lihtsalt Mago Vistast.

Käisime Jake'iga kayakidega sõitmas. Lahe oli, kuigi ma käisin mingi kaks korda ümber sellega, kui me veesõda tegime. Aga see oli ka lõbus. Ja siis me rääkisime raamatutest ja filmidest ja spordist ja Eestist ja igast muudest asjadest.

Vot. Punkt. Pilte ka seekord.

Pärlipood.
Uss konksu otsas.. :[ (tegelikult ük neljandik ussist)
Fishyyy...
Dragonfly

No comments: