Pages

Tuesday, July 20, 2010

I'm kicking with you

Tänane oli toretore. Põhimõtteliselt kokkuvõttes isegi täitsa super. Anyway. Ma ei tea, kust alustada. Esiteks, peale New Yorki on kõik rahulik olnud. Keegi pole kedagi ära kaotanud (välja arvatud üks kord toidupoes, kui ma läksin emme jaoks ananassi tooma ja vahepeal kaotasin Dan'i ära ja kuna ma olin seal poes esimest korda siis jah.. veits kriipi oli) ja muidu on ka täitsa fun olnud.

Peale New Yorki käisime outletis. Ma vist isegi panin selle eelmisse postitusse sisse, olles kindel, et maei kirjuta sellest eraldi, aga nüüd vist juhtus nii... Veetsime seal outletis enam-vähem kolm tundi. Ma saan täitsa aru, et mul on osati emme geenid, aga ma pole veel ära õppinud, kuidas shopatakse kolm tundi?! Ma jõudsin selle ajaga kõik - ab-so-luut-selt kõik poed läbi käia ja veel tund aega auto juures istuda, kokat juua ja ipodiga mässata. Samal ajal kui Liis ja Kirke JA emme põdesid selle pärast, et neil jäi suures osas enamustesse poodidesse minemata või et nad panid mingid asjad kinni. Kohane vahemärkus: Gucci saapad. Niipalju siis sellest outletist.. Ma sain endale, muide, kardigani ja varbavahed, sest mu kuldsed papud hakkasid mulle vaikselt närvidele käima. Nüüd ma käin jälle kuldsetega, sest varbavahed hõõruvad. Tore, eks?

Nüüd mul tuli meelde, miks ma seda outleti-juttu kirjutama hakkasin. Eventually. Emme ostis kleidi. See on ma arvan, et kõige ilusam valge kleit, mida ma oma neljateistkümne aasta jooksul näinud olen. See on pikk ja pärlitega ja. Täpselt selline barbie-kleit ;) Niiisiis. Eile tahtsime selle kleidiga fotoshuudi teha, sest emme ütles, et ta ei kannaks seda kleiti elusees mujal, kui fotoshuutidel. Ainus jama seisnes selles, et meil oli aega pool tundi, kuna me jätsime selle asja liiga hiljaks ja hakkas pimedaks minema. See tähendas - ei mingeid lokke, ainult üks idee korraga ja võimalikult ruttu. Nii me tegimegi. Kuigi me ei saanud pargi paadisillale minna, sest seal oli pidu, siis Dan'i ja Julie rõdu sobis ka väga hästi. Rõdu, veranda.. Ma ei ole päris kindel.. Aga suhteliselt pime oli, niiet enamus pilte olid udused.

Täna tegime selle fotoshuudi ümber. Koos lokkidega, muide. Enne seda tegime minu fotoshuudi, mis oli ka päris tore. Ja emme fotoshuudiga läks nii, et sel ajal, kui ma läksin parki tsekkama, kas sild on tühi, sõitsid mulle vastu Eileen, Cristopher, Nicole ja Jake, kes tahtsid paadiga sõitma minna ja kutsusid mind kaasa. Ma seletasin neile, et ma ei tule enne, kui ma selle fotoshuudiga ühele poole saan, aga kui nad veidi ootavad, siis tulen hea meelega. Park oli tühi. Emme kõndis oma barbie kingade ja kleidi ja lokkidega kuidagi sinna.. Mingi hetk avastasime, et keegi seal ikkagi oli, aga vahet pole. Vähemalt oli neil lõbus, sest emme nägi välja nagu need New York'i fashion show'de tsikid, ainult et Maryland edition. Ja siis ma õpetasin emmele, kuidas teha kätega südant, et nagu Ken'ide tarbeks või nii. Ma tunnen, nagu ma oleks midagi väga tähtsat õpetanud talle. Ma ütlesin, et "tee seda südant, kätega." Ta ütles vastu, et: "Kuidas? Misasja?" Ma panin fotoka pingi peale ja näitasin. Tal tuli see paremini välja, kui mul, sest ta pöidlakaar paindus kuidagi eriti sujuvalt. Väga perfektne süda oli ;)

Siis tegin kiire dressupi ja läksin paadiga sõitma. Ma peaks teile tegema kaks listi. Üks oleks "Asjad mida tegin esimest korda elus, olles sel suvel ühendriikides" ja teine oleks "Asjad, mida ma igatsema jään, kui Eestisse tagasi lähen". Jake ja Nicole oleks teise listi väga esiosas. Nad on lihtsalt nii toredad. Me tegime vettehüppeid. See oli väga tore. Nicole sai jellyfishilt nõelata või peaksin ma ütlema kõrvetada? Ma nägin esimest korda jellyfishi, mis oleks eespool mainitud esimese listi üks osake. Mingi hetk tuli äike ja me pidime veest välja ronima, et mitte praetud saada, kui äike vette lööb. Siis me niisama, havisime funi. Ma unustasin öelda, et koos Jake'i ja Nicole'iga oli veel Mary, kes on nende nõbu. Mary ja Nicole tegid mingi oma Hannah Montana tervituse ja siis me Jake'iga ei saanud kuidagi naermist lõpetada ning Jake ütles sellise eriti tsiki häälega: "Paula will now be my BFF, and we're so gonna make a better match than you two." Ja siis me tegime mingi oma BFF high-five'i ja naersime edasi. Väga lahe oli. Jõudsime otsusele, et ma peaks nende juurde ööseks jääma mõni päev, sest me saaks keldris Wiid mängida. Täna jäi Mary sinna, niiet mõni teine kord. Jake küll ütles, et ma võiks ikkagi tulla, sest Mary ja Nicole on ühevanused ja me Jake'iga ka ja kuna me oleme nüüd BFF-id, siis meil oleks ikkagi fun. Ma ütlesin, et teine kord. Me leppisime kokku, et me mängime ööläbi wiid ja lakrossi ja kaarte. Mul on nüüd USA BFF. Äge, võimis? Jakethon lubas mulle oma e-maili anda, et me saaks edaspidi ka US-BFF-id olla.

Lisaks sellele õpetasin Eileen'ile ja Christopherile eestikeelseid sõnu. Nicole, Jake ja Mary ühinesid ka hiljem. Õpetasin neile selgeks tere, aitäh, palun, nägemist, onu, tädi ja mida iganes. "Mida iganes" oli päeva kõige kuumem väljend. Chris ütles Eileen'ile tere ja Eileen vastas mõnusa hispaania aktsendiga "mida iganez". Väga lõbus oli. Ja Chris kirjutas endale lõpuks markeriga peopessa "aitäh", et tal meelest ei läheks. Vahepeal ütles Jake niisama jutu sisse sõna "manus", sest ta õppis selle ära siis, kui me esimest korda nägime, eesti-inglie phrasebookist. See oli päris naljakas. Ta küsis, et mida see tähendas. Ma ütlesin talle, et attachment. Nalja kui palju :)

Nicole rääki vahepeal Barbie'dest ja Ken'idest ka. Ma üldse ei naernud :)
No on ju kõige perfektsem käe-süda, mida te elus näinud olete. Nii nummi :)

heavy peacekeeping ;)


Ja Paula-shuut. Mariel, sa tahtsid rohkem minupilte ;)Aga mulle nii meeldib see pilt. Ma oleks nagu.. Eeh, nevermind. 

Kelle nägu ma olen? Küsimus laiale ringile. Emme ütles, et ma olen kellegi nägu..

Käisin täna oma uue makroobjektiiviga oravajahil. Sellega seoses, mul on nüüd uus fotoblogi, kuhu lähevad kõik mu Marylandi pildid. Niiet vaadake järele :) Nimi on küll Marylandiga seoses, aga ma arvatavasti kasutan seda edaspidi ka ikka.

http://mylittlemaryland.blogspot.com

Pealkiri on sellepärast, et Hollisteril on kõige paremad playlistid ja nad lasevad Jasonit.. *sulab minema*

2 comments:

mariel said...

imekenad pildid on . :) oh sa mu kallike . . .

Paula said...

oi , aitäääh . :)
eesti on ikka alles veel ? :D