Pages

Saturday, July 24, 2010

Eilne horror

Kuidas Paula Scrabble'it mängib. 

Sellest tuleks veel põnevam postitus, kui ma saaksin sellest tagantjärgi vlogi teha. 

Emme ja Dan läksid hommikul mõlemad linna, seega jäime Juliega üksi koju. Ma tegin endale oma pisikese ilusalongi, mis lõppes lakiga (korralikult alus- ja pealislakiga) kõigil mu küüntel. Siis tegi Julie ettepaneku minna idarannikule, St. Michaels'isse, et teha pilte ja süüa lõunat. Sõit sinna võttis tund aega, aga kusjuures Ameerikas ei tundu tunnine vahemaa enam üldse suur, lihtsalt pisike ots.

St. Michaels oli imearmas vanaaegne koht, mis meenutas hunnikut nukumaju. Käisime mingis sadamaäärses kohas söömas. Mõtlesime välja, et minust saab kunagi teadlane, süstemaatik. Puhtalt sellepärast, et matemaatika on lihtne ja tore asi ja see oleks üks võimalus saada endale paat ja maja Chesapeake Bay ääres.

Pärast lõunat Town Dock'is mõtlesime lihtsalt ringi jalutada ja pilte teha. Mul oli makro kaasas ja minu õnneks oli seal tohutult palju ilusaid lilli. Jäätisepoodi, mida Julie leida tahtis, seal enam polnud, aga selle asemel oli ülipalju nunnusid maju pisikeste punutud pinkide ja rippuvate lillekastidega. 

Tagasi sõites käisime läbi Prime Outletist, kuna seal müüdi itaalia jäätist. See on kõige parem jäätis maailmas, keda see Ben&Jerry's huvitab... Ma võtsin kirsi oma, mis oli ÜLIÜLIÜLIhea. Kui see ära sulas altpoolt, siis oli see nagu kirsimahl. Ja seal olid kirsitükid sees. AAH...

Koju jõudsime Dan'iga minutipealt samal ajal. Tegime Juliega ühe Scrabble'i, kus ma haledalt kaotasin. Aga pole hullu, selliste tähtedega on päris huvitav mängida. Samal ajal tegi Dan õhtusöögi ja peale Scrabble'it hakkasime "Alien'i" vaatama, sest see oli ainus horror, mida Julie oli nõus vaatama. Ma alguses mõtlesin, et see on mingi wannabe järelikult, aga see oli päris okei. Eriti kriipi ei olnud. Ainult seal kohtades, kus kriipi oli. Loogika. Okei, tegelt oli päris kriipi. Eriti seal, kus seda ägedat elukat näidati. Julie'l silm säras selle eluka peale. I was like watta..? Ja talle ei meeldi horrorid...

Peale "Alien'i" hakkasime "Jurassic Park'i" vaatama. Jõudsime mingi 5 minutit vaadata, kui saime külalise - naabri, Ron'i. Ron tõi pitsat, sest neil oli hunnik üle jäänud. Rääkisime minust ja koolist ja Eestist ja muusikast. Ron'ile meeldivad Lady Gaga ja P!nk ja ta teab kõiki lugusid koos laulusõnadega peast. Niiet, meil oli fun.

Siis läks Ron ära ja vaevalt 3-4 minutit hiljem läks ka elekter. Tegelikult oli seda tõsiselt äge vaadata, kuidas kõik lihtsalt ühel hetkel haudvaikseks ja kottpimedaks jääb. Kõik need dvd-mängijad ja arvutid, lambid ja lahe peale olevad tuled, üle jõe olevad majad ja naabrimajad - kõik olid hetkega üks suur must kogu. Ja see kestis heal juhul 2 sekundit, sest siis läksid teisel pool jõge tuled põlema ja generaator hakkas tööle. Tore üllatus oli aga see, et generaator oli katki, mis tähendas, et see tegi häält, aga tegelikult ei töödanud. Seega liikusime oma lambikestega mööda maja ringi. Mingi hetk leppisime faktiga, et hommikuni on pime, kui just elekter varem tagasi ei tule. Dan läks magama. Mina ja Julie istusime elutoas ja vaatasime paate lahel. Julie rääkis, et generaatorid võivad vingugaasi tekitada, mis teadagi ei ole kohe üldse mitte hea ja neil on selle jaoks andurid ka. Ehk siis, kui andurid oleks näiteks naabrite generaatori pärast tööle hakanud, siis oleks me pidanud hetkega majast välja minema või kõigega tsaupakaa tegema. Ma lõdisesin terve see tund aega, kui elekter ära oli. Õnneks ei juhtunud midagi ja ma otsustasin blogi kirjutada.

Sellest on veel eraldi lugu, mis peale seda juhtuma hakkas. Ma vist ei kirjuta sellest kõigest teile, sest ma arvan, et mõne jaoks oleks see natuke liiga kriipi ja ma peaks hakkama tõsiseid raporteid kirjutama, et te teaks, et minuga on tegelikult kõik hästi. Minuga tegelikult ka ongi kõik hästi, lihtsalt.. väike shokiteraapia. Ma olin pääääris närvis peale seda. Ja see gaasi asi selle viimasega tegid kokku erilise närvika.

Jellyfish
3 comments:

Anonymous said...

Räägi ikka mis peale seda juhtus ;))

Anni said...

ma usun jah, et Itaalia jäätis on vääga hea, kuna ma sain seda kõige õigemat jäätist ka Saksmaal ja nohh...sellega ei anna ikka mitte midagi võrreldagi! :P

Paula said...

A: Ei hakka inimesi piinama, kõik on elus ja terved.

Anni: Jaah, see oli mega.