Pages

Sunday, August 1, 2010

Dinner

Meil oli täna õhtusöök umbes 20 inimesega. Täitsa tore oli. Jake ja Nicole tulid ka, niiet mul polnud igav. Tegin eesti kartulisalatit, kuigi see tuli lõpuks hoopis teistsugune välja, kui tavaline kartulisalat. Esiteks pole ameeriklastel sellist vorsti, nagu meil. Teiseks olid meil väikeste kartulitükkide asemel suured. Kusjuures, enamusele meeldis, niipalju, kui ma aru sain, niiet see oli hea.

Peale kogu seda õhtusööki läks emme tagasi D.C-sse, Aileen ja Chris läksid paadiga ööseks lahele ja Jake ja Nicole jäid ööseks siia. Me oleme siiamaani üleval. Tegelt meil on hetkel masendavalt igav. Pime on ka, niiet ma isegi ei näe, mida nad teevad siin.

Kui tuli põlema panna, siis näeb isegi. Nicole magab.

Nüüd Jake ka.

Päeval käisime Nicole'iga pilte tegemas korra. Niiet saate mõne pildi ka :)

Ma loodan, et nad on nüüd abielus juba :D


Can we pretend that airplanes in the dark sky are like shooting stars, I could really use a wish right now. 
Kummitab -.-

Nicole!

..Ja üks uduneee Jakeee.

Headööd, ma nüüd lähen mag... zzzz...

4 comments:

Anni said...

kui vanad nicole ja jake on? Küsin lihtsalt huvi pärast, kuna enne pole neist vist pilte olnud... (vähemalt mina pole näinud:P)

Anni said...

PS millisele meilile sulle kirjutada tuleb, et sa kirja kätte saaksid? Ma ei tea enam, kuhu sulle kirjutada ja milliseid meile sa vaatad... :)

Meryt said...

Seda Airplanes laulu lasid USA raadiojaamad kogu aeg. Teine lemmik oli neil üks Rihanna lugu. Kuulasin USAs päris tihti raadiot, jäi silma, ei kõrva, et neid kahte lugu lasti kord tunnis vähemalt. Kui just polnud tegu raadiojaamaga, mis lasi vaid jumalast rääkivat muusikat. Leidin kusjuures ühe raadiojaama, milles kõik laulud olid sellises noortepärases võtmes, kuid iga viimane kui üks lugu rääkis Jeesusest ;)

Paula said...

Anni: Nicole on 10 ja Jake on 12, kirjutada soovitan paulajohanna@paulajohanna.com

Meryt: Jaah, nad kordavad tihti umbes viitteist lugu ainult.