Pages

Monday, June 14, 2010

You better get an autograph before it's too late.

Tallinnast nii palju, et on olnud suht kiire ja sisukas aga täitsa huvitav. Mõtlesin eile blogi kirjutada, aga mul ei olnud mingit eriti põrutavat uudist ja ma ei tahtnud eelmist postitust korrata, aga täna võib küll ühe kirjutada.

Eile käisime hommikul Ulfiga hommikust söömas. Ulf on sakslane ja sain teada, et sakslastel on 6 NÄDALAT suvevaheaega, mis on lihtsalt masendav. Ta ütles küll, et tal oli juba poole peal igav, aga võib-olla oli ta lihtsalt väga tark ja korralik või siis on Saksamaa üks igavamaid kohti, kus suvevaheaega veeta. Peale seda käisime e-ga shoppamas. Ma sain kahed uued kingad ja ma olen neist ülimalt sillas. Ühed on kleidi jaoks, täistallaga, lillakasroosad, lillega. Üliarmsad. Teised on tumelilla ja fuksiaroosaga, sellised, nagu mulle jubedalt meeldivad. E ütleb kabjakesed nende kohta, aga need pole nii kõrged. Üliarmsad, pealt pisikese lipsukesega ja üldse, megaarmsad. Peale shoppamist tulime koju ja ma tegin pannkooke, mis mul üldse välja ei tulnud. Maitse oli okei, aga keeramisega oli probleeme. Siis tegime rabarberi ja mingeid moose veel ja kutsusime Maeve ja Ulfi külla. Sain inglise keelt harjutada, nagu viimased kaks ja järgmised kakski :). Ma sain teada, et rhubarb hääldatakse ruubarb, mitte raaabarb. Õhtul käisime e-ga sushit söömas. See oli mu esimene sushi kogemus ja ma ütleks, et ma lihtsalt pole sushi inimene. Happens. Aga Maeve ütles, et Hiinas tehakse tofust taskuid, mis täidetakse selle sushi riisiga, see kõlab nagu paremuselt teine lemmiktoit peale kreembrüleed. JA pasta carbonarat. Pean kunagi Hiinasse sattuma. Ja Maeve ütles, et Hiinas olles on Hawaii nii lähedal, et seal saaks nt nädalavahetuseks minna. I feel so.. smart now :D

Täna magasin kaua, ikka kauakaua, mingi poole kümneni :D Siis helistas Aime, kuna e oli tööl juba ja Aime tahtis Totorole järele tulla. Mul oli isegi kahju, sest Totoro on kõige perfektsem kass-elukas, keda ma kohanud olen. Ta on nii mega lihtsalt. Ta magas öösel mul kaisus ja ta mängib nii ägedalt. Ja ta ehmatas mind nii toredalt selja tagant koguaeg. Uuh.. Mjäu..
Siis kui Aime ära läks, oli mul igavuse tipp siin suht. Mingihetk taipasin, et e ütles, et tal on ikka veel Playstation. Elu läks kohe palju lõbusamaks. Leidsin rooli ja pedaalid, tassisin need teleka juurde ja avastasin, et vaba stepslit pole. Veetsin veerand tundi mõistatades, mis on mille juhe ja kaaludes, mille võiks välja tõmmata. Vahepeal sain elektrit. See oli suht kriipi, aga mitte nii hull, kui ma arvasin. Ühesõnaga.. Sain lõpuks asjad ära ühendatud, aga pilti ette ikka ei saanud. Eelmine kord mässasime Marieliga selle kallal miski tund?! Igatahes, kobisin messengeri ja otsisin kedagi tarka, kes mind aidata oskas. Siis tuli Tauri ja seletas mulle, mis kuidas ja kuhu käib. Ja siis ma saingi tööle kogu selle kupatuse. Mängisin natuke aega, siis pidin asjad kokku panema, natuke sööma ja takso peale kobima. Taksojuhid on Tallinnas palju toredamad. Ta vist isegi ei arvanud, et ma Tartust olen ja rääkis umbes, kuidas Filtri tee juures mingi tee ehitus on ja kustkaudu peab ümber sõitma. Ma kuulasin huviga ja tegin tarka nägu, mis siis, et ma ühegi tänava nime kohta midagi kuulnudki polnud.
Jõudsin e töö juurde, kus ma nägin Martinit, kellega ma kunagi Scrabble'it mängisin (ja võitsin) ja Kadrit ja Liisi, kes on muidu hästi toredad ja Raivot, kes mu vanalinna toimetas. Vanalinnas pidin aitama konverentsi jaoks ettevalmistusi teha. Esialgu sain hunniku nimesilte (kolmsada tükki) ja pidin kontrollima, kas kõik on olemas, nimekirja järgi. Kui selle ära tegin, aitasin Kerttul ja teistel mappe kokku panna. Mappi läks raamat, märkmik, english-estonian phrasebook (üliäge :D), kommid ja pastakas. Hiljem ka agenda. Mingi hetk tõi Leelet nimekirjad hotellidega, mille järgi pidime nimesildid ära sorteerima ja hiljem kaelapaelad külge panema. Täitsa tore oli, kuigi kõik käis ülikiiresti nagu mingis päkapikkude töökojas. Väsitav ka, aga mulle meeldis vägaväga. Siis sõitsin Radissoni, kus sain Maeve'iga kokku ja läksime linna. Ostsime küünelakke ja käisime söömas. Maeve joob iga õhtusöögi juurde veini ja siis ma sain ka veini. Kusjuures, see polnudki nii hull. Ta rääkis, kuidas talle on väiksest peale veinikoolitust tehtud ja kuidas see on nagu traditsioon. Siis läksime Radissoni ja lakkisime küüned ära endal. Ma sain endalle Pink cadillaci, mulle meeldib :D Ja peale seda käisime Vertigos ja ma sain ühe kakao ja kreembrülee. Mul on kreembrülee sõltuvus. Ja nüüd tulime koju. Bond on niii sõps, käib ja nurrub :) Öösel on mul kaisukas olemas igatahes.

Mul on üks uudis veel. Kui ma neid nimesilte seal kontrollisin, helistas mulle Liisu. Esimene asi, mida ta ütles, oli, et "Ära mind maha löö". Ja kusjuures, ma jõudsin mõelda selle paari sekundiga vähemalt viis asja, mida makartsin, et ta on teinud. Üks neist oli umbes, et ta on loginud mu msni ja seal kogemata mingi jama kokku keeranud (mõtlesin edasi, sest see ei tundunud loogiline). Teine, mis pähe tuli, oli see, et ta on kellelegi kahtlasele mu telefoninumbri andnud, aga see tundus veel ebaloogilisem, niiet mõtlesin edasi. Kolmas mõte oli ka, aga see oli kõige usutavam ja kõige jubedam, niiet keegi ei saa sellest never-ever-EVER teada.
Liisu ütles, et "mäletad, kui ma küsisin sinust seda suuremat pilti, devi jaoks.."
"Nooh, jaah.."
"No see polnud devi jaoks, vaid pentaxi aasta portreefoto konkursi jaoks.."
*Ta pidi midagi võitma, muidu ta ei helistaks*
"Ja ma sain kolmanda koha.."

Niiet, ma olen kuulus nüüd. Tsekkige SIIT järgi. Ja mõtlen veel, kus autogrammitund toimub, aga annan teile teada. Okeiokei, ma niisama. Vaadake Liisu blogi ka, lingi leiate sidebarist. Votnii. Ma tahaks jubedalt pilte panna teile siia, aga mul lihtsalt pole neid. Ma ei vedanud fotokat kaasa ja ausaltöeldes pole mul mingit pildi-aega ka polnud. Aga, jutt on pikk selle eest.

Palun kirjutage mulle kommentaare. Neid on nii tore saada. Näiteks selle uue photoshopi kohta. Või lemmiksöökide kohta. Või selle kohta, mis te sellest jalkavärgist arvate. Minu jaoks on see megamõttetu ja overrated. Aga, tore, kui keegi (enamus) sellest vaimustatud on :) Ja eksamitest võite ka kirjutada. :)

14 comments:

Tauri said...

Selle jalkavärgi peale ütlen, et korvpall on parem ! :)

Paula said...

Ma vist ütleks ka seda (:

G? said...

ma hakkan täpselt 53 minuti pärast keemia eksamit tegem. Ainus positiivne asi on see, et see on viimane... . ja kui ma ausalt ütlen, siis ma hakkain täna hommikul kahtlema, kas ma tegin õige valiku :D:D ja jalka rulzz (so) :D:D

Paula said...

go greta, go greta, küll sa hakkama saad.
jalka on overrated :D
edu keemiaga :D

Liisu I said...

ma pole sulle niii kaua ühtegi kommentaari kirjutanud. sorri ;/
igatahes jaa, jalka on overrated.
pane mingeid pilte ka kunagi.
mind ikkagi huvitaks need ülejäänud asjad ka, mis sa arvasid, et ma tegin :D:D

Paula said...

kuulejaah, suht vaikus on olnud.
mul pole fotokat siin, as I said, aga kui ma neljapäeval koju jõuan, siis ma teen nädal aega järjest pilte, i guess.
hhhaahahaha, sa ei taha teada, ausõna. kui vääääga tahad, siis sa pead külla tulema mulle või pildistama, võib-olla (kahtlen) räägin.

Liisu I said...

okei, ma tulen :D :D

Martin said...

Uus photoshop on ka overrated (tegelt mitte, aga kui endal raha ei ole ostmiseks ja tõmmata ei oska, ega siis ju kiita saa, tuleb ikka maha teha)
Tulnukad on mu õe ajud ära hõivanud ning nüüd ta vahib (praegu, thank god laagris)päevade kaupa, nii arvutist kui ka telekast neid jalkatüüpe. Mõttetu. Lisaks häirib see minu internetisõltuvust nii, et ei, jalka on väga viis :)
Täna tegin viimase eksami, geo, 110% olin kindel, et nüüd tuleb 3 ja mu ilus 4-5 muster tunnistusel on rikutud *masenduses* aga jumala palumisest on siiski kasu - tuli 4. Väga kahtlaselt õnnelik praegu :D
Kõik oleks muidu superbueno, aga tänu enda lollusele olen nüüd kõva palavikuga voodis ja enne reedet-laupäeva värsket õhku ei saa. Muidu poleks lugu, aga laupäeval on see lõpetamise värgendus + veel 1 kohustus seal.
Photopointi blogi uurides vaatasin ja ei uskunud oma silmi, ongi Paula, no tere talv eksju, 3 korda kontrollisin, aga midagi ei muutunud:D Laste tase oli minu arvates kõrgem, need täiskavanute võidupildid olid kuidagi, kuidagi liiga kunstlikud. lLaste 1. koht oli superäge.
Tore, et Sul seal huvitav on :)

Paula said...

Liisu: would be nice :)

Martin: Pikk kommentaar, väga tore. See saab seni pikima kommentaari tiitli, ma usun. Anyways. Ma ei saanud aru lõpuks, kas sa oled jalka poolt või vastu, aga tore, et eksam hästi läks ja tore et pilt meeldis. On küll huvitav :)

Martin said...

ma peaaegu, et vihkan jalkat

said...

Mis Liisu blogi on?

Paula said...

Martin: Good for you! :D

Elis: http://visualmessage.blogspot.com (:

Mannu said...

Mannu meelest on ka jalka megamõttetu, üle kahe või kolme punkti nad tavaliselt nagunii ei saa. :) Ja absoluutselt KÕIK, kellelt ma küsinud olen, on sellest nagu täiega vaimustuses. Nagu... mida?

/kuigi, kui teile jalka meeldib, siis ma kellelegi viltu ei vaata või midagi. :)

Paula said...

Jah, kuigi, ma pean tunnistama, et ma vaatasin eile jalkat (üle pika-pika aja) ja mulle meeldib see, kuidas nad kukkumist ja valu teesklevad :D aga muidu jätab külmaks :D Need diktorid alati karjuvad :D